ŽNK Osijek

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
Centarhalf
Reactions:

Re: ŽNK Osijek

Post by Centarhalf » Fri Sep 06, 2019 7:02 am

egoskop wrote:
Fri Sep 06, 2019 6:35 am
Iz Splita u Osijek dolazi Monika Conjar, između ostalog poznata i kao djevojka onog Lovrića iz Gorice. :tongue:
Mozda se priprema teren za zimski prelazni rok u muskoj momcadi :)

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Sep 06, 2019 7:52 am

Nisam ja toliko siguran u kvalitete tog Lovrića. Čini mi se da funkcionira u sistemu podređenom samo njemu, nešto kao franko andrijašević...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 06, 2019 8:40 am

A kontam da lik ode ili u GNK ili van...
Game over.
K. O. !

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Sep 06, 2019 9:03 am

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Sep 06, 2019 8:40 am
A kontam da lik ode ili u GNK ili van...
da ga bjelica treba vec bi bio tamo, tako da vjerujem da ce van... u formi je, mogu trazitidobre pare za njega... mi smo se istrosili na manceu, tako da sumnjam da ce se ici u trosak...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Sep 06, 2019 10:24 am

Nakon što je dogovoren dolazak Conjar u Osijek, javio se on našima, ali naši su ga navodno odbili. Kad smo ga mi htjeli onda je on nas otkantao
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Sep 06, 2019 12:29 pm

Luka1995 wrote:
Fri Sep 06, 2019 7:52 am
Nisam ja toliko siguran u kvalitete tog Lovrića. Čini mi se da funkcionira u sistemu podređenom samo njemu, nešto kao franko andrijašević...
on je dobar igrač, međutim ima nešto i u ovome, sve se uglavom svodi na ulazak s lijevog krila u sredinu i pucanje desnom i to odlično radi, većina golova mu je na taj način. ja sam i dalje da se njega dovede, ali definitinvno ne više od 1,2-1,5 mil. dinamo bi ga mogao dovesti samo iz objesti kao canjugina kroacija kada je dovodila sve samo da drugi ne dovedu. sredina im je krcata, ako Lovrić ode van, ok, ali ako ode u dinamo baš će ispušiti s tom odlukom.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Sep 07, 2019 6:45 am

On je definitivno dobar u tome što radi, samo što on nije igrač za našu formaciju. U Zekićevoj formaciji on bi bio "kec na desetku", ali u Skenderovoj bi bio vjerovatno pogubljen.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Dec 08, 2019 6:22 pm

Centarhalf wrote:
Fri Sep 06, 2019 7:02 am
egoskop wrote:
Fri Sep 06, 2019 6:35 am
Iz Splita u Osijek dolazi Monika Conjar, između ostalog poznata i kao djevojka onog Lovrića iz Gorice. :tongue:
Mozda se priprema teren za zimski prelazni rok u muskoj momcadi :)
Zabila danas za pobjedu 1:0 u derbiju i pobjedi protiv Splita.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Dec 09, 2019 11:52 am

U jučerašnji okršaj Splićanke su ušle kao vodeće zbog znatno bolje gol-razlike, a sada će zimovati na drugom mjestu, iza Osječanki koje su nastavile sa stopostotnim učinkom zahvaljujući pogotku za koji su domaće igračice jučer bile bolje na maglovitoj Mačkamami. Stoga je i bilo, moguće, samo tristotinjak gledatelja koji su pozdravili vraćanje, bar zimskog, primata u slavonsku metropolu zahvaljujući pogotku Monike Conjar, koja je ljetos crveni dres Splita zamijenila bijelo-plavim Osijeka i bila igračica odluke svladavši (73.) gostujuću vratarku iz Brazila Alves. Akcija je potekla zdesna, gdje je Lojna probila bok i vratila na 16 metara do Conjar, čiji je prizemni udarac od desne vratnice završio u mreži, nakon čega je sretna strijelkinja otrčala u zagrljaj dečku Kristijanu Lovriću, napadaču Gorice, koji je jučer došao bodriti djevojku i veseliti se uspjehu njezine nove ekipe.

http://www.glas-slavonije.hr/418387/6/S ... -Mackamamu
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Feb 14, 2020 8:15 am

Službeno je. Od ljeta NK Osijek preuzima ŽNK Osijek. Imao sam priliku jučer u emisiji razgovarati s Enom Pernar koja mi je to i potvrdila. Kaže da im je odmah na početku godine rečeno to i da nažalost za neke igračice neće više biti mjesta, da će se dovoditi i neke dobre igračice sa strane, ali i da će ove mlade i perspektivne potpisati po prvi puta i profesionalne ugovore. Kaže da će konačno imati potpuni financijski, logistički mir i konačno će biti profesionalke. Uglavnom, jako jako dobra stvar za cure.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply