Uspjesi

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
gunners
Site Admin
Reactions:

Uspjesi

Post by gunners » Thu Oct 01, 2009 1:54 pm

Nakon Markovićeva zlata na svjetskom kupu prošli vikend, evo još jednog trofeja u Osijeku:
ETF-OSIJEK SJAJAN USPJEH OSJEČKOG ŠAHOVSKOG KLUBA NA MOMČADSKOM PRVENSTVU HRVATSKE
ETF-Osijek postao prvak države !

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp ... STI=114708
:sal:

malta
Reactions:

Re: Uspjesi

Post by malta » Thu Oct 01, 2009 1:58 pm

Pojedinačni sportovi, odnosno recimo manje ekipe, u posljednje vrijeme imaju podosta uspjeha međunarodnih.

Prije svih gimnastika gdje Marković radi odlično, Seligmana malo pate ozljede al vratiti će se on.
U veslanju imamo i cure i dečke sa medaljama sa europskog prvenstva.

Imamo li pravo napokon očekivati nekoga na Olimpijskim igrama u Londonu?

ekipni sportovi koma. Rukomet i M i Ž pred kolapsom, a o ostalim sportovima da ne pričamo...

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Oct 01, 2009 2:04 pm

malta wrote:Pojedinačni sportovi, odnosno recimo manje ekipe, u posljednje vrijeme imaju podosta uspjeha međunarodnih.

Prije svih gimnastika gdje Marković radi odlično, Seligmana malo pate ozljede al vratiti će se on.
U veslanju imamo i cure i dečke sa medaljama sa europskog prvenstva.

Imamo li pravo napokon očekivati nekoga na Olimpijskim igrama u Londonu?

ekipni sportovi koma. Rukomet i M i Ž pred kolapsom, a o ostalim sportovima da ne pričamo...
Neki sportovi su se totalno srozali u odnosu na 80-te. Npr. u atletici smo imali reprezentativce i sudionike svj.prvenstava, zatim streljaštvo, gdje smo imali olimpijce, tj. olimpijke.
U Pekingu, koliko se sjećam nije nastupio niti jedan Osječanin, nadam se da će u Londonu biti drukčije.

malta
Reactions:

Post by malta » Thu Oct 01, 2009 2:19 pm

trenutno u atletici imamo nekog dečka u skoku s motkom koji redovno ruši rekorde i osvaja medalje

Glas Slavonije 22.09.09.:
Osječki skakač s motkom Ivan Horvat na najljepši je mogući način završio sezonu. Na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu za mlađe seniore, član Slavonije Žito ponovno je trijumfirao i po četvrti put postavio državni rekord za mlađe juniore. Ovaj put preskočio je letvicu na visini 4,91 metar, centimetar više od svoga dosadašnjeg najboljeg rezultata. Novom pobjedom Ivan je okrunio sezonu trijumfima u svim kategorijama na prvenstvima Hrvatske. Sa samo 16 godina postao je prvak Hrvatske za mlađe juniore, juniore, mlađe seniore i seniore, a uz to bio je finalist Svjetskog prvenstva za mlađe juniore, te osvajač srebrne medalje na Europskom olimpijskom festivalu mladih.

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Sun Oct 04, 2009 7:55 pm

danas sam gledo VK Iktus imali su regatu na Dravi i jako sam odusevljen koliko sam ja gledo trka 5 do 6 ono su uvjek bili među prva 2 to je jako dobro...
ako nogomet i kosarka probadaju barem se nesto dize...

SUPER ZA HRVATSKO VESLANJE jako mi je drago

:fan: :fan: :fan: :fan: :fan: :love: :love: :love: :love:
Ići ćemo daleko, svladat ćemo prepreke,
zbog Osijeka i Kohorte!
Samo tebe volim ja, ti si ljubav najveća,
moj Osječe, o kako volim te!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Oct 17, 2009 6:30 pm

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Sun Oct 25, 2009 1:20 pm

svaka čast Doni Vekić!
Ići ćemo daleko, svladat ćemo prepreke,
zbog Osijeka i Kohorte!
Samo tebe volim ja, ti si ljubav najveća,
moj Osječe, o kako volim te!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Mon Oct 26, 2009 1:06 am

malta wrote:trenutno u atletici imamo nekog dečka u skoku s motkom koji redovno ruši rekorde i osvaja medalje

Glas Slavonije 22.09.09.:
Osječki skakač s motkom Ivan Horvat na najljepši je mogući način završio sezonu. Na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu za mlađe seniore, član Slavonije Žito ponovno je trijumfirao i po četvrti put postavio državni rekord za mlađe juniore. Ovaj put preskočio je letvicu na visini 4,91 metar, centimetar više od svoga dosadašnjeg najboljeg rezultata. Novom pobjedom Ivan je okrunio sezonu trijumfima u svim kategorijama na prvenstvima Hrvatske. Sa samo 16 godina postao je prvak Hrvatske za mlađe juniore, juniore, mlađe seniore i seniore, a uz to bio je finalist Svjetskog prvenstva za mlađe juniore, te osvajač srebrne medalje na Europskom olimpijskom festivalu mladih.
Mali je nedavno u Vž preskocio 5m i nesto, a od njegovih vršnjaka u svijetu to jos nitko nije ucinio(aktualnih)... Nagodinu vjerovatno ruši hrvatski rekord...

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Aug 31, 2013 11:05 am

Šain svjetski prvak!

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Aug 31, 2013 1:14 pm

malta wrote:Šain svjetski prvak!
to pišeš, a to što je mom bratu ispalo veslo na natjecanju ne?!? jebem ti subjektivno novinarstvo :rotfl:

Post Reply