Ostali sportovi

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
Rajnus
Reactions:

Re: Ostali sportovi

Post by Rajnus » Mon Jan 06, 2020 3:10 pm

Slažem se sa napisanim osim u dijelu da je to normalno.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Jan 06, 2020 3:39 pm

U pravu si, nije normalno, ali je jebiga tako...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Jan 06, 2020 4:01 pm

Luka1995 wrote:
Mon Jan 06, 2020 2:26 pm
Rajnus wrote:
Mon Jan 06, 2020 2:12 pm
Lega ne znam u kojoj si ti dvorani bio. Bilo je ljudi, ali daleko od punog... Nije ni bitno... To nije ni slika onog što je prije bilo...
Znam i koliko je karata prodano i koliko je ljudi bilo. To je lijepa brojka s obzirom na brojke ljudi na ostalim sportskim događajima u Osijeku.
Naravno da nije ni sjena onog što je bilo prije, ali zar je ijedan sport po posjećenosti bolji nego prije 20 godina? Nekad su Zrinjevac punili i košarkaši i rukometaši i rukometašice. Sad ga ne puni nitko nikad. Sad će nam biti kvalifikacije za SP u futsalu u Gradskom vrtu. Znači hrvatska reprezentacija igra u Gradskom vrtu. Ako bude polupuna dvorana bit ce super.

Kompleksan je to problem i nije jednostavan. Ljudi imaju previše sadržaja koji im je prelako dostupan i onda nema ni želje ni potrebe ići na nekakav futsal turnir. I nije stvar samo u kvaliteti. Prije dvije godine Osijek Kelme igra kod kuće protiv Split Tommya s 5 brazilaca, Netom koji je bio najbolji svjetski igrač, a nama u dvorani 150 ljudi.

Kao kad mi netko kaže kako je na Ljetku bilo po 3 tisuće ljudi u Parku kulture. Svi se skupe kod Rome i onda lagano pjehe na ljetko, a tamo igraju Grnja i Luks. Išli su svi jer jednostavno nisu imali sta drugo radit preko ljeta u večernjim satima. Sad nas 5 gleda nba, ovih 5 nhl, njih 10 drka po kompu, 15 igra igrice, 20 gleda premier ligu, 8 gleda sporting i normalno da nema ljudi.
Sve istina, i ja sam bio i bolesnik kao i pola dvorana gledao više po fejsu instsramu i forumu jer je jedna tekma bila 0:0, znam da smo bolesni i da hrpa ljudi nema živaca bit 4 sata u dvorani gledat par tekmi a može po mobu drkat kod kuce cijeli dan jer ima punjač 😂

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Jan 06, 2020 4:16 pm

Luka1995 wrote:
Mon Jan 06, 2020 2:26 pm
Nekad su Zrinjevac punili i košarkaši
U to doba isao sam na svaku utakmicu kosarkasa i morao si doci 2 sata prije utakmice na neku odbojku da bi zauzeo mjesto u doba Dade Volodera, a pogotovo one sezone kada je Vinko Jelovac bio trener.

Par godina kasnije nitko osim Cibone nije mogao dobiti na Zrinjevcu, a i oni su morali imati pomoc svojih sudaca Muhvica i kompanije...

A danas ni ne znam kada se igra neka kosarkaska utakmica u gradu, tuzno.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Jan 06, 2020 4:46 pm

Voloder, Dogan, Tankosiċ, Hodges, Sušac.. Jebena petorka. Jel' to ona ista sezona kada su, protiv Cibone, ispraznili Zrinjevac nakon pobacanih stolica u teren, sto je uslijedilo zbog otvorene sudacke kradje u koristt gostiju?

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Jan 06, 2020 9:27 pm

Stolice su se bacale i na rukometu...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Mon Jan 06, 2020 9:35 pm

Suri wrote:
Mon Jan 06, 2020 4:46 pm
Voloder, Dogan, Tankosiċ, Hodges, Sušac.. Jebena petorka. Jel' to ona ista sezona kada su, protiv Cibone, ispraznili Zrinjevac nakon pobacanih stolica u teren, sto je uslijedilo zbog otvorene sudacke kradje u koristt gostiju?
A jedna je zavrsila na dlakavim ledjima Vladna Alanovica :party:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Jan 07, 2020 9:16 am

A jesmo nostalgični...Kad gledam ovu snimku, ne mogu vjerovati da je to prijenos iz Osijeka...Ovo su meni neka ipak malo davnija vremena...Lijepo za vidjeti u svakom slučaju... :D
Game over.
K. O. !

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Jan 08, 2020 7:52 pm

Suri wrote:
Mon Jan 06, 2020 4:46 pm
U sjecam se te utakmice kao da je bila danas. Stari i ja smo nekada išli na utakmice skoro svih osječkih klubova.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply