Američki nogomet - Osijek Cannons

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
russell
Reactions:

Re: Američki nogomet - Osijek Cannons

Post by russell » Tue Feb 12, 2013 3:27 pm

http://football-slovenia.com/aafl-je-rojena/

kako braća slovenci kažu, od ove godine ide i jedna regionalna liga pored domaćeg prvenstva

slovenci, austrijanci i mi

Šime
Reactions:

Post by Šime » Tue Feb 12, 2013 4:58 pm

russell wrote:http://football-slovenia.com/aafl-je-rojena/

kako braća slovenci kažu, od ove godine ide i jedna regionalna liga pored domaćeg prvenstva

:fan:
Još da vam daju neko pošteno igralište...

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Feb 12, 2013 5:14 pm

Šime wrote:
russell wrote:http://football-slovenia.com/aafl-je-rojena/

:fan:
Još da vam daju neko pošteno igralište...

ma samo da nam je tribina da imamo di ljude stavit, onda bismo i prodavat mogli robu i dijelit šta imamo dijelit, hrpa stvari bi se tako mogla napraviti

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Apr 17, 2013 8:06 pm

http://osijek-online.com/sport/item/590 ... eb-thunder

Evo jedna najava, tko može neka dođe, kupi majicu, popije pivo, malo da se pomogne :sal:

Od 3 kola dobijamo i pojačanja pa će se i rezultat popravit :D

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Wed Apr 17, 2013 11:43 pm

kak to da vam dolaze ta šestorica iz zagreba? to je neki njihov višak ili šta? mislim pretpostavljam da ih platiti ne možete, pa hoće oni putovati na utakmice svaki put, preseliti se ovdje ili nešto deseto?
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Apr 18, 2013 2:46 pm

Mladjo wrote:kak to da vam dolaze ta šestorica iz zagreba? to je neki njihov višak ili šta? mislim pretpostavljam da ih platiti ne možete, pa hoće oni putovati na utakmice svaki put, preseliti se ovdje ili nešto deseto?
Prokletstvo osvajača naslova :) ukratko raspali su se jer ih je novi predsjednik zajebo i dužni su navodno 15.000 eura (i u am nogometu se lova uzima) mi im se kao sviđamo pa će igrati za nas, bili su tu i na treningu već, a oni će putovati na tekme i to o svom trošku, mi ih eventualno možemo nahranit i napit, svaka im čast tu, inače su dečki iz zaprešića :sal:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Apr 19, 2013 10:49 am

prva liga! ajd puno sreće, doći ću sigurno koji put na tekmu
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

russell
Reactions:

Post by russell » Sun May 26, 2013 11:58 pm

nisam pisao niti nakon jedne tekme, ali samo kratak update, dobili smo svoju prvu danas i ne može bit bolja, zagrepčani su kontali da nećemo doć, nas je otišlo 17 tamo s 4 igrača iz zaprešića, dakle 21 nas je igralo jebeni američki nogomet, poveli smo 12:0 pa su nas stigli na 12:15 da bismo na kraju zabili za 19:15 i zaustavili njihov zadnji napad, predivan osjećaj, glupo mi se ovoliko veselit nakon jedne pobijede, ali oni imaju trenere, igrače i sranja, mi ništa i uspjelo nam je, hvala svima koji nas podržavaju, ja vjerujem da nam je ovo drugi rođendan :sal:

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon May 27, 2013 12:09 am

russell wrote:nisam pisao niti nakon jedne tekme, ali samo kratak update, dobili smo svoju prvu danas i ne može bit bolja, zagrepčani su kontali da nećemo doć, nas je otišlo 17 tamo s 4 igrača iz zaprešića, dakle 21 nas je igralo jebeni američki nogomet, poveli smo 12:0 pa su nas stigli na 12:15 da bismo na kraju zabili za 19:15 i zaustavili njihov zadnji napad, predivan osjećaj, glupo mi se ovoliko veselit nakon jedne pobijede, ali oni imaju trenere, igrače i sranja, mi ništa i uspjelo nam je, hvala svima koji nas podržavaju, ja vjerujem da nam je ovo drugi rođendan :sal:
:bravo:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon May 27, 2013 12:20 am

russell wrote:nisam pisao niti nakon jedne tekme, ali samo kratak update, dobili smo svoju prvu danas i ne može bit bolja, zagrepčani su kontali da nećemo doć, nas je otišlo 17 tamo s 4 igrača iz zaprešića, dakle 21 nas je igralo jebeni američki nogomet, poveli smo 12:0 pa su nas stigli na 12:15 da bismo na kraju zabili za 19:15 i zaustavili njihov zadnji napad, predivan osjećaj, glupo mi se ovoliko veselit nakon jedne pobijede, ali oni imaju trenere, igrače i sranja, mi ništa i uspjelo nam je, hvala svima koji nas podržavaju, ja vjerujem da nam je ovo drugi rođendan :sal:
:sal: :drum:

Post Reply