Američki nogomet - Osijek Cannons

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
russell
Reactions:

Re: Američki nogomet - Osijek Cannons

Post by russell » Thu Dec 19, 2013 12:55 pm

Samo kratko da najavim da ovaj vikend na krpan babiću organiziramo kamp, oko 40ak sudionika (domaći i strani igrači), 4 trenera, od toga 3 iz vana, podržati će nas mcdonalds, red bull, mlinar je nažalost otpao, bit će dost zanimljivo, prvi ovakav projekt u slavoniji i lagana priprema za sezonu u kojoj će nas po prvi puta biti 8 pa ćemo i mi valjda više utakmica dobiti :D

Suri
Reactions:

Post by Suri » Thu Dec 19, 2013 1:52 pm

russell wrote:Samo kratko da najavim da ovaj vikend na krpan babiću organiziramo kamp, oko 40ak sudionika (domaći i strani igrači), 4 trenera, od toga 3 iz vana, podržati će nas mcdonalds, red bull, mlinar je nažalost otpao, bit će dost zanimljivo, prvi ovakav projekt u slavoniji i lagana priprema za sezonu u kojoj će nas po prvi puta biti 8 pa ćemo i mi valjda više utakmica dobiti :D
da sam bar desetak godina mlaďi, prijavio bih se

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Dec 19, 2013 2:27 pm

Suri wrote:
russell wrote:Samo kratko da najavim da ovaj vikend na krpan babiću organiziramo kamp, oko 40ak sudionika (domaći i strani igrači), 4 trenera, od toga 3 iz vana, podržati će nas mcdonalds, red bull, mlinar je nažalost otpao, bit će dost zanimljivo, prvi ovakav projekt u slavoniji i lagana priprema za sezonu u kojoj će nas po prvi puta biti 8 pa ćemo i mi valjda više utakmica dobiti :D
najstariji koji imamo će 35 sad, doduše ako kažem najstariji ubit će me ak to čuje :D

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Dec 20, 2013 11:59 pm

russell wrote:
Suri wrote:
najstariji koji imamo će 35 sad, doduše ako kažem najstariji ubit će me ak to čuje :D
jbg, i dalje sam tri godine stariji i, vjerojatno, petnaestak kila teži :sm:

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Jun 05, 2014 4:18 pm

U subotu u 16 na elektri naša druga i nažalost zadnja tekma u Osijeku ove godine, igramo sa Sarajevom, vjerujem i prva pobjeda kod kuće, a druga ikada (ove godine doduše imamo 2 predane iako bi vjerujem obje dobili, ali ko nas pita ) :D to je inače predzadnje kolo, nakon toga igramo sa zagrebom u vukovaru najvjerojatnije i kraj

pa ako imate slobodnog vremena naiđite :sal:

croatos
Reactions:

Post by croatos » Wed Jun 11, 2014 1:21 am

russell wrote:U subotu u 16 na elektri naša druga i nažalost zadnja tekma u Osijeku ove godine, igramo sa Sarajevom, vjerujem i prva pobjeda kod kuće, a druga ikada (ove godine doduše imamo 2 predane iako bi vjerujem obje dobili, ali ko nas pita ) :D to je inače predzadnje kolo, nakon toga igramo sa zagrebom u vukovaru najvjerojatnije i kraj

pa ako imate slobodnog vremena naiđite :sal:
Navratit ću... vi uvijek odaberete termine kada ima najviše komaraca...

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Wed Jun 11, 2014 8:08 am

da destabiliziraju protivnika

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Jun 11, 2014 9:12 am

to je bilo ovu subotu :D

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Wed Jun 11, 2014 12:34 pm

Kad igrate u Vukovaru?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Nov 02, 2015 12:38 pm

Nisam ništa pisao ove godine ,jer mi se eto nije baš pisalo :D Dakle ove godine je liga napravila korak nazad pa je u natjecanje ušlo samo 4 kluba, no s vedrije strane to više nisu 3 zg kluba i mi, nego Zagreb,Split, Bjelovar i mi.
Zbog financijskih sredstava klubova, odlučeno je da će format biti jednokružno plus 1-4 i 2-3 u polufinalu i onda finale i utakmica za 3. mjesto.

Mi smo prva 2 kola igrali u Osijeku te izgubili (protiv zg 20-6, protiv st 7-3) da bi u zadnjem kolu pobjedili bjelovar 26-0.

Nakon toga kao 3. smo jučer igrali u splitu (koji je ruku na srce si dao dosta truda da nas sjebe prije dolaska, a i sama atmosfera baš nije bila prijateljska), no pošto smo mi mamojebači dobili smo ih 13:0 i nismo im dali da centar pređu. doslovno.

Tako da idemo u finale, prema poenima imamo najbolju obranu u ligi i čekamo ZG da im vratimo za poraz u osijeku, a hoćemo jer smo im dužni ako ničeg batina.

Finale bi se trebalo igrati za 2 tjedna, no lokacija još nije sigurna s obzirom da svako gura neke svoje ideje, moguća mjesta odigravanja (Split,Zagreb,Vukovar), nama je svejedno jer di god da igrali planiramo dobit :sal:

eto, toliko od mene :beer:

Post Reply