Američki nogomet - Osijek Cannons

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
russell
Reactions:

Re: Američki nogomet - Osijek Cannons

Post by russell » Fri Oct 01, 2010 3:09 pm

Samo da obavijestim da sutra počinje liga u američkom nogometu, prvu utakmicu igramo u zagrebu protiv Thundera (najstarija ekipa u hrv), liga će imat vjerojatno dosta propusta,ali s obzirom da je prvi put, mislim da je skroz dobro organizirana, mi ćemo svoje tekme igrat na olimpiji, a prva je idući vikend na pomoćnom terenu olimpije u 15h protiv Pitbullsa iz Dalja.

www.cafa.hr
www.crobowl.tk

na ovim stranicama ima informacija nekih ako nekog zanima, ako imate kakve ideje,prijedloge i kritike, dobrodošle su

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sat Oct 02, 2010 9:26 pm

Vidim dobro smo stajali na terenu Thunder 31:0 Cannons ! :sm:

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Oct 03, 2010 10:14 am

Šime wrote:Vidim dobro smo stajali na terenu Thunder 31:0 Cannons ! :sm:
bekovi su nam bili loši :tongue:

a ovo je ekvivalent nogometnih 4:0 što i nije tako loše, oni to igraju već 5 godina mi ni godinu, imaju profesionalce koji su crni i iz amerike :D i ima ih 40 pa se rotiraju, nije da tražim isprike,al tražim 8-)
iduću subotu smo na olimpiji protiv dalja u 15h i to bi mogli dobit, ako nemate šta radit navratite

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Oct 03, 2010 10:43 am

russell wrote:
Šime wrote:Vidim dobro smo stajali na terenu Thunder 31:0 Cannons ! :sm:
bekovi su nam bili loši :tongue:

a ovo je ekvivalent nogometnih 4:0 što i nije tako loše, oni to igraju već 5 godina mi ni godinu, imaju profesionalce koji su crni i iz amerike :D i ima ih 40 pa se rotiraju, nije da tražim isprike,al tražim 8-)
iduću subotu smo na olimpiji protiv dalja u 15h i to bi mogli dobit, ako nemate šta radit navratite
Nije to tako loše! :sal:

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Oct 06, 2010 2:26 pm

U subotu u 14h igramo na olimpiji, protivnic su nam Teutoburgium Pitbullsi iz Dalja, pojačani nekim iskusnijim igračima iz srbije, oni su malo bolji od nas, ali mi se kontamo dobro potuć i dobit tu tekmu jer na kraju oćemo biti drugi, bez lažne skromnosti :D
Tekma neće ličiti na NFL, ali ako se nekom da nek nas dođe podržat :sal:

i još samo moram reć da mi je žao što nećemo imati nekakvih popratnih sadržaja,ali kad do prije 5 minuta nismo znali oće li daljici doć pa nismo ni mogli ništa organizirat, živjeli

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Wed Oct 06, 2010 3:40 pm

russell wrote:U subotu u 14h igramo na olimpiji, protivnic su nam Teutoburgium Pitbullsi iz Dalja, pojačani nekim iskusnijim igračima iz srbije, oni su malo bolji od nas, ali mi se kontamo dobro potuć i dobit tu tekmu jer na kraju oćemo biti drugi, bez lažne skromnosti :D
Tekma neće ličiti na NFL, ali ako se nekom da nek nas dođe podržat :sal:

i još samo moram reć da mi je žao što nećemo imati nekakvih popratnih sadržaja,ali kad do prije 5 minuta nismo znali oće li daljici doć pa nismo ni mogli ništa organizirat, živjeli
ajoooooooooooooo canons :sal:

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Oct 07, 2010 12:35 pm

nažalost odlukom saveza, kojom smo mi nezadovoljni,ali ne možemo promijeniti ništa, utakmia se premješta u dalj u nedjelju u 15h, iduća utakmica u osijeku je tek za 3 tjedna,ali s tim da onda igramo 3 utakmice za redom u osijeku, nažalost ovako savez ispada neozbiljan prema nama a mi prema ljudima koje zovemo na utakmicu
nadam se da se vidimo za 3 tjedna

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Oct 10, 2010 8:32 pm

Nažalost i drugi poraz, ovaj put u dalju, 22:13, u zadnjem napadu smo izgubili i to na svoju glupost, jer smo imali čak i 13:0 vodstvo,ali neiskustvo i mal broj igrača na ovoj tekmi nas je stajo pobijede

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Oct 24, 2010 8:02 pm

Game day 3

Raiders - Cannons 26:6

Thunder - Pitbulls 42:2

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Oct 24, 2010 11:07 pm

gunners wrote:Game day 3

Raiders - Cannons 26:6

Thunder - Pitbulls 42:2
nisam htio napisat, al si me preduhitrio :fuckno:

sami smo sebe dobili, od ove 3 domaće koje slijede moramo dobit bar 2 i probat uzet 3. mjesto

Post Reply