Sport u Osječko-baranjskoj županiji

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
gunners
Site Admin
Reactions:

Re: Sport u Osječko-baranjskoj županiji

Post by gunners » Sat Oct 31, 2009 1:31 pm

Npr. KK Vrijednosnice OS Darda ili Nexe :party:

Marko
Reactions:

Post by Marko » Mon Nov 23, 2009 3:14 pm

Darda dobila u gostima Zaboka 85-81, odličan start u sezonu s omjerom 5-1 :bravo: :bravo:

Riječ je o muškoj košarci naravno.

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Fri Nov 27, 2009 2:57 pm

Ja pratim Os Vrijednosnice Dardu igraju sjajno na krilima Meznarica,Ridla i Krole...
Ići ćemo daleko, svladat ćemo prepreke,
zbog Osijeka i Kohorte!
Samo tebe volim ja, ti si ljubav najveća,
moj Osječe, o kako volim te!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

Marko
Reactions:

Post by Marko » Sat Nov 28, 2009 11:19 pm

Darda nastavila s odličnim rezultatima i dobila kući Borik uvjerljivo 78-60!!!

Omjer 6-1. Za novoligaša sjajni rezultati. :bravo: :bravo: :bravo:

Marko
Reactions:

Post by Marko » Fri Dec 04, 2009 11:57 pm

A lega :ave: :ave: ...

Darda dobila drugu Dubravu u gostima 64-62!! Omjer 7-1 :fan:

Svaka čast :bravo: :bravo:

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Mon Dec 07, 2009 3:18 pm

bravo darda odlično igraju...

sad igraju protiv momčadi Kaštela u Dardi : "12.12.'09. - VROS Darda Kaštel galerija K. "

hvala :D

JOOOOOOOO OSIJEKKKK
zbog Osijeka i Kohorte!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Dec 10, 2009 10:00 pm

E SAD TI SE KAŽE JAAAJOOOOO OSIJEEEK
Game over.
K. O. !

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Sat Dec 12, 2009 9:08 pm

Darda - Kaštela 77:76

Darda dobila Kaštelu tricom Meznarića na kraju... SUPERRRR

Sad imaju omjer 8-1..

Tricom Meznarića Darda svladala Kaštelane
Do svoje osme pobjede Vrijednosnice Darda došle su u posljednjoj sekundi utakmice protiv Kaštela, a ključnu tricu pogodio je Dejan Meznarić. Kaštelani su nakon Dubrave i Trogira u prethodna dva kola po treći put poraženi u šokantnoj završnici.
Uz junaka pobjede Meznarića (10p, 3sk) najviše je poena kod pobjednika postigao Hrvoje Čamagajevac (18), a 14 (uz devet skokova) Ivan Krolo. U poraženoj momčadi Kaliterna je upisao 24 poena (3sk), dok je Babić nanizao 17 poena (6sk).
zbog Osijeka i Kohorte!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

osijecanin14
Reactions:

Post by osijecanin14 » Wed Dec 30, 2009 10:56 pm

I Zagreb CO dvoznamenkastom pobjedom do F4
"Naletjeli smo na ekipu koja ima glavu i rep i trenera koji ju odlično vodi. Nismo igrali briljantno, ali dovoljno dobro da pobijedimo. Atmosfera je bila sjajna, prava kup-utakmica", ocijenio je Mladen Erjavec.

Na krilima prepune dvorane ulazi Darda u susret, igra čvrstu i agresivnu obranu na koju se gosti isprva ne snalaze, ali od početka domaćini nisu igrali na vrhunskoj razini u napadu i to ih je spriječilo da ostvare prednost. Isto tako su dopustili previše drugih napada igračima Zagreba, kojima je u drugoj četvrtini proradio šut pa su začas izgradili 15 koševa prednosti. Na drugoj strani je samo Danijel Katavić bio napadački raspoložen, Ivan Krolo podosta indisponiran, dok je Zvonimir Ridl puno toga pokušavao, ali uglavnom nije išlo.

"Mi svaki tjedan igramo s puno jačim ekipama i to se vidi. Darda nas je malo iznenadila čvrstinom, ali se vidjelo da im nedostaje jakih utakmica. Pali su u drugoj četvrtini i do kraja se nisu oporavili", rekao je Kruno Simon, najbolji igrač susreta (19 koševa, devet skokova).

Darda u otvaranju drugog poluvremena unosi veću dozu zanimljivosti u susret. Manje od dvije minute trebalo je domaćinima da serijom 6-0 natjeraju Denisa Bajramovića na minutu odmora, a uspjeli su to prvenstveno zonskom obranom na koju Zagreb isprva nije imao odgovora. Katavić onda zabija tricu za 42:47, no Simon uzvraća istom mjerom i prekida dominaciju Darde.

Na vidjelo su tada izišli problemi domaćina s manjkom igrača u rotaciji. Zbog umora počeli su gubiti lopte, a do kraja treće četvrtine promašili su svu silu vanjskih šutova. "U napadu smo promašili dosta toga što inače ne promašujemo, rekao bih da smo izgorjeli u pokušaju da se pokažemo u što boljem svjetlu. Razumijem momke, ništa im ne uzimam za zlo jer pokazali su volju, želju i htijenje", rekao je domaći trener Dado Voloder.

Zagreb je s druge strane igrao svoju igru i vratio si dvoznamenkastu prednost koja u posljednjoj četvrtini nije ničim ugrožena. Svejedno im treba odati priznanje na trudu i borbenosti, no koštao ih je slab šut (38%) i podređenost u skoku (omjer 31:41 u korist gostiju).

"Zagreb je ipak vrh hrvatske košarke, mislim da smo mu dostojno parirali. Smatram da smo odigrali odličnu obranu ostavivši Zagreb na 77 koševa. Napad je bio takav kakav jest, da je ušao koji naš otvoreni šut, razlika je mogla biti i manja. Bitno je da smo pokazali karakter i borili se od prve do zadnje minute. Čestitam protivniku na prolazu na Final Four i našoj publici na izuzetno kvalitetnom i korektnom navijanju", završio je Voloder.

:fan: :ave:

BRAVO DARDA!!!
zbog Osijeka i Kohorte!
OOOOOOO

JOOOOO OSIJEKKKKKK!!!!

frnja
Reactions:

Post by frnja » Thu Dec 31, 2009 12:24 am