MNK OSIJEK V.B.K.

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: MNK OSIJEK V.B.K.

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Apr 01, 2011 11:24 pm

3-1 maznuli uspinjacu.
:party:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

zoki
Reactions:

Post by zoki » Mon Apr 18, 2011 9:16 pm

U utorak u 20h Osijek VBK igra protiv Brodosplita, samo pobjeda igra za ostanak u ligi jer si tovarski klubovi koji su vecina u 1. ligi puse medjusobno onu stvar da bi Osijek ispao, idemo svi podrzat decke jer to stvarno zasluzuju znanjem, borbom i voljom (igraju besplatno)
dolazi i Kohorta, ajmo napunit Zrinjevac :k:

dimnjak
Reactions:

Post by dimnjak » Mon Apr 18, 2011 9:53 pm

kad je Kohorta zadnji puta bila igrali su strasno, sad ce sigurno biti jos bolja atmosfera. dodjite, podrzite ih! clanovima Kohorte ulaz besplatan!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Mon Apr 18, 2011 9:59 pm

Štp znači to da ak imamo iskaznicu bespla je ulaz ili kao na dio za kohortu je bespla ulaz? kontam ovo otić pogledat, još protiv tovara...

zoki
Reactions:

Post by zoki » Mon Apr 18, 2011 10:16 pm

http://sib.hr/Nogomet/najava-osijek-vbk ... phmnl.html
evo i najava

mislim da je bespla ako imas clansku, al ako i nemas, cener nije puno za kartu, pogotovo za ovakvu utakmicu ;)

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Tue Apr 19, 2011 11:49 am

aha, ma nije puno, idem ja u svakom slučaju, ali korisno je znati :mrgreen: očekujem spektakl na tribinama :)

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Apr 19, 2011 1:06 pm

Ajde zbilja, idem na tekmu...ovo im je valjda presudna utakmica....i kakve su seme s besplatnim ulazom? Na koju foru ja mogu uc a da ne platim tj, kako oni znaju ko je clan kohorte a ko nije, jer se mora pokazat clanska (koju nemam)?? ili odem na sektor di je kohorta :lol:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Apr 19, 2011 6:25 pm

Harry_Mata_Harry wrote:Ajde zbilja, idem na tekmu...ovo im je valjda presudna utakmica....i kakve su seme s besplatnim ulazom? Na koju foru ja mogu uc a da ne platim tj, kako oni znaju ko je clan kohorte a ko nije, jer se mora pokazat clanska (koju nemam)?? ili odem na sektor di je kohorta :lol:
Pa valjda ako nemaš člansku iskaznicu nisi član... :sal:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Apr 19, 2011 6:38 pm

ok, znaci moram imat clansku da bi navijao na tribini? to je neko novo pravilo..........nema veze, ionako ne kuzis sta sam htio rec (kome se jos placa karta...valjda cu probat ukoliko je moguce uc bespla zato sam i pitao)....ugl nadam se dobroj tekmi

zoki
Reactions:

Post by zoki » Tue Apr 19, 2011 6:40 pm

Harry_Mata_Harry wrote:ok, znaci moram imat clansku da bi navijao na tribini? to je neko novo pravilo..........nema veze, ionako ne kuzis sta sam htio rec (kome se jos placa karta...valjda cu probat ukoliko je moguce uc bespla zato sam i pitao)....ugl nadam se dobroj tekmi
sori što to moram tako reć al ovo mi je debilno
"neću ić navijat ni pogledat nogomet ako nije besplatno"
jebeno naš mentalitet, zato nam i jesu puni stadioni
jebo vas cener

Post Reply