MNK OSIJEK V.B.K.

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
croatos
Reactions:

Re: MNK OSIJEK V.B.K.

Post by croatos » Tue Jan 22, 2013 1:31 pm

mariox wrote:
croatos wrote:Izostanak, na žalost, nije bio opravdan... jednostavno se nisu pojavili (insajderska informacija koja je točna - svi su se pitali gdje su na samom sastanku). Upravo zbog toga postoji mogućnost da VBK ispadne iz lige jer su svi klubovi jako ljuti zbog ovog poteza, i vjerujte, bit će teško ostati u ligi... to je žalosno jer mi kao grad zaslužujemo prvoligaša i nadam se da će VBK ostati u ligi.

Ovo je izjava koja je još više razbjesnila ostatak lige: ''Nisam siguran da je ovih 11 klubova u pravu. Hrvatski nogometni savez nam je bio otvoren i imali smo nekoliko sastanaka na kojima su klubovi tražili promjene i dobili obećanje da će tako i biti.
'' - Ivica Vasilj (predsjednik kluba)

Eto toliko o toj temi... dogovor je, kao što se i pretpostavljalo postignut, a VBK je zbog ovog poteza sad u ligi sam protiv svih... nadam se, da će izgladit te odnose i opstati u ligi. Igrači nisu krivi zbog ovog poteza uprave i treba ih i dalje podržavati ;)

Sretno dečki.
Eto vidiš ja im želim da ispadnu iz lige i uopče neželim da predstavljaju ovaj grad ,ostatak lige je totalno u pravu očita je nebriga HNS-a prema malom nogometu uostalom kao i prema velikom e sad dali to ima veze što je Smoje za nagradu pozvan u stožer reprezentacije ?uglavnom potez je ljigav i može ih biti sramota... :toilet:
http://www.hrsport.net/vijesti/454675/n ... ima-hns-a/
I svaka čast ostatku lige a Osijeku VBK dajte koliko su i zaslužili...
Nebriga HNS prema futsalu je i više nego očita, strašne se stvari rade i mislim da je ovaj bojkot urodio plodom i da će se malo ozbiljnije gledati na futsal. Smoje je pozvan u stručni stožer samo na ovom okupljanju, na sljedećem okupljanju će biti neki drugi trener iz nekog drugog prvoligaša (takav je dogovor prvoligaša i reprezentacije s ciljem edukacije trenera). E sad, ja sam iz 031 i moram ti reći da smo mi podržali bojkot, podržali smo i 'inicijativu za bolji futsal', a zauzvrat smo dobili smiješnu kaznu oduzimanja 3 boda i zabranu odlaska na jaki turnir. Činjenica je da smo zbog tog poteza, doslovno nastradali.
Iz uprave VBK očito misle da je bolje biti uz savez i bolje proći na administrativnom planu nego uz prvoligaše, njihova procjena, ali po osluškivanju ostatka grada i ljudi koji prate futsal, jako loša odluka. Oni ne shvaćaju da su TV prava važna zbog punjenja proračuna i sponzora, jer taj dio ne koriste koliko bi trebali, za razliku od drugih prvoligaša koji na tome baziraju poslovanje (Nacional, Alumnus, Split...) jer oni nemaju toliku novčanu pomoć grada.
Činjenica je i da je Osijek kao grad bezveze vrijeđan na Facebooku zbog tog poteza... ali opet, igrači su najmanje krivi za situaciju i mislim da ih treba podržati, njima će biti najteže.

Bilo bi loše za futsal u Osijeku da Brod uđe u prvu ligu, a Osijek VBK ispadne... to je moje mišljenje.

croatos
Reactions:

Post by croatos » Sun Jun 23, 2013 5:14 pm

Osijek V.B.K. od prije tjedan dana se više ne zove tako, sada se zove Osijek Kelme. Potpisan je ugovor na 2 godine u vrijednosti od oko 74.000,00 kuna.

Dresovi će biti predstavljeni u kolovozu, a klub će uz dresove dobiti trenerke, jakne i ostalu opremu potrebnu za normalno funkcioniranje. To je trenutno najveći sponzorski ugovor nekog kluba za sljedeću natjecateljsku sezonu u gradu.

Evo i link

http://hrfutsal.com/hrfutsal-com-od-dan ... jek-kelme/

SektorB
Reactions:

Post by SektorB » Mon Sep 21, 2015 11:20 am

http://www.sib.hr/sport/nogomet/16734-k ... jevac.html
Kohortaši neće mirovati tijekom bojkota utakmica NK Osijeka u kojeg su ušli prije nekoliko tjedana. Prvu veću akciju organiziraju za ovaj petak na Zrinjevcu.
Tamo se naime igra malonogometna utakmica između MNK Osijek i Futsal kluba Dinamo. Utakmica počinje u 20 sati, a Kohortaši će se okupljati već od 19 sati na Trgu slobode.
Zadnjih godina Kohorta je često znala odlazit na Zrinjevac utakmice malonogometnog kluba, ali ova utakmica, zbog bojkota, bit će posebnog značaja. Kohortaši dolaze u punom sastavu, sve generacije okupit će se u petak na Zrinjevcu da pokažu jedinstvo u ovom bojkotu, a pozivaju i sve ostale navijače da im se pridruže jer na toj utakmici biti će i najavljena sljedeća velika aktivnost koju će organizirati kad u Gradski vrt dođe RNK Split.
Ne zbog toga što se veže uz bojkot, ali svakako podržavam ovakve akcije i podršku osječkim sportskim kolektivima! :k: :sal:

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Sep 25, 2015 9:51 pm

MNK Osijek : Dinamo 3:2
\o/

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Sep 25, 2015 9:54 pm

Kontam bilo jebeno a?

Sent from my A0001 using Tapatalk
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Sep 25, 2015 9:59 pm

Rajnus wrote:Kontam bilo jebeno a?

nisam bio, babysitirao sam. ali cujem da su iskre frcale :D

SektorB
Reactions:

Post by SektorB » Fri Sep 25, 2015 10:37 pm

Da samo iskre :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sat Sep 26, 2015 3:41 am

Ovo večeras je bilo toliko dobrooo...znači dugo nisam osjetio takvu pravu atmosferu. Zrinjevac je gorio, dečki na terenu srce ostavili, borba za svaku loptu na nož...sve ono što želimo vidit i kod naših igrača NKOS...skidam im kapu, ali skidam kapu i nama na tribini, bilo je jebeeeeno!
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sat Sep 26, 2015 7:20 am

Zbog čega je bio prekid?
http://m.24sata.hr/sport/osijek-srusio- ... icu-439175#

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sat Sep 26, 2015 10:06 am

Post Reply