Krpan - Babić ili HypoLimač

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
gunners
Site Admin
Reactions:

Krpan - Babić ili HypoLimač

Post by gunners » Wed Mar 06, 2013 6:20 pm

Kadeti:
KUP HRVATSKE 1/8finala:
KNS HYPO LIMAC - GNK Dinamo Zagreb 1:0
Image
:bravo: :bravo: :bravo:

gunners
Site Admin
Reactions:

Re: Krpan - Babić ili HypoLimač

Post by gunners » Wed Mar 06, 2013 6:54 pm

Kempes wrote:zamisli ti to... :o

svaka čast!!!!!!!!!!!!!!
čekaj, oni imaju pravo igrati kup kao i svi nogomenti klubovi, ali još uvijek nemogu igrati nacionalnu ligu ili?

koja je šema s tim igračima? što kad postanu seniori? čiji su to igrači? Da li neka odšeta pripadne akademiji? čitam da će izlazne generacije igrati za Elektru? Zar nemogu bolje? Bar Metalac ili Olimpija? Apsolutno sam siguran da se sutra tamo može pronaći materijala i za Nk Osijek! Nemam apsolutni nikakve sumnje!

dugo nisam imao toliko pitanja :D
Imaju neki novi dogovor s Elektrom da izlazni igrači prelaze tamo. Vidi se i po tome što se danas tamo igralo.
Mislim da je deal s Elektrom jer oni nemaju podmladak.

Ne znam jel ima uzvrata, mislim da nema :dknow:

Igraju ovu ligu:
http://nogos.info/kadeti_I_kvalitetna_tablica.html

Uglavnom, to se sve još izgrađuje, ali vidi se da ide u dobrom smjeru i naravno - sve su to igrači za NK Osijek :sal:

Ivo
Reactions:

Post by Ivo » Wed Mar 06, 2013 8:24 pm

Koliko sam čuo Krpan-Babić je uzeo i Elektrine seniore
Terminator wrote:
Thu Jul 27, 2017 9:11 pm
Mile Škorić - Dr. obrane

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Mar 06, 2013 10:58 pm

Svaka čast kadetima :bravo: :bravo:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Mar 07, 2013 12:27 am

JOš u nedjelju kad Osijek pokida dinamo... :sal:

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu Apr 28, 2016 11:19 pm

Hypo-Limač Elektra na korak do nacionalnog trofeja!

Juniori NK Hypo-Limač Elektre iz Osijeka u finalu su Hrvatskog nogometnog kupa! U uzvratnoj utakmici polufinala Kupa u Osijeku, na Akademiji Krpan&Babić, svladali su sastav vršnjaka HNK Gorice rezultatom 2-0, što je uz prethodni remi iz prve utakmice (1-1) bilo i više nego dostatno da se 18. svibnja nađu u nacionalnom finalu protiv GNK Dinama Zagreb (svladali Slaviju iz Pleternice 3-0 i 5-2). Juniori Hypo-Limača tako su stigli na korak do nacionalnog trofeja!

Već u uvodnim minutama Hypo-Limači su suvereno ovladali travnjakom, držeći protivnika na njihovoj polovici, nastojeći visokim loptama doći do šanse u ofenzivnom skoku. I nije im dugo trebalo slomiti otpor. U 22. minuti pravovremen i točan bio je Lamza, za 1-0, za vodeći pogodak i potpuno usmjerenje utakmice.

Početkom nastavka susreta Hypo-Limači imali su sjajnu priliku za ‘knock-out’, 11-erac. Pa ipak, Tomas je krivo procijenio moguće kretanje vratara i otpucao suviše blizu za obranu. Stvorilo je to malo nervoze, ali ne i ugrozilo nadmoć domaćina. Čuvajući posjed i stvarajući prilike, u 82. minuti utakmice najbolje je na ubačaj među Hypo-Limačima skočio Radovanović i zabio za konačnih 2-0.

– Sretan sam i zadovoljan! Strahovito sam ponosan na ove dečke, na ovu generaciju naših juniora. Ostvarili su sjajan i ogroman uspjeh, plasman u finale nacionalnog kupa. Cijelu smo utakmicu držali konce u rukama i u potpunosti zaslužili plasman u finale. Nemam što drugo reći već čestitati mojim dečkima i zahvaliti protivniku na korektnoj borbi. Vidimo se uskoro na finalnoj utakmici – kazao je nakon susreta predsjednik Hypo-Limač Elektre i trener juniora Marko Babić.

http://www.osijeknews.hr/clanak/hypo-li ... og-trofeja

Cayetano
Reactions:

Post by Cayetano » Thu May 19, 2016 6:49 pm

Hypo-Limači su svladali Dinamo rezultatom 4-5 i postali pobjednici juniorskog kupa Hrvatske :fan:

Još jedan trofej u Osijeku, nadam se da će slijediti još mnogi

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu May 19, 2016 7:12 pm

Bravo,bravo,bravo :fan: :fan: :fan: . Iskrene čestitke!!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu May 19, 2016 10:01 pm

Svaka čast :sal:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri May 20, 2016 7:37 am

Senzacionalan uspjeh Akademije i velike čestitke na osvojenom trofeju!!! Svaka čast!! Rad i borba se na kraju isplati!!!

Možda ne bi bilo loše da ovo otvori oči i omladinskom pogonu NK Osijeka i neka malo preispitaju svoj način rada u omladinskoj školi sa mlađim kategorijama. Koliko je ovo veliki uspjeh Akademije, toliko je i ogromna pljuska omladinskoj školi NK Osijeka, pogotovo trenerima trenerima tamo i ljudima koji su zaduženi za selekciju. Ako jedna Akademija koja postoji 6 godina može osvojiti Kup Hrvatske protiv jednog Dinama, a naš NK Osijek koji se hvali školom nogometa ispadne od mislim Slavije iz Pleternice, to ostavlja mnogo upitnika iznad glave. Nadam se da će netko pronaći razloge za ovako nešto.

Post Reply