Pannonian challenge

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi
Suri
Reactions:

Pannonian challenge

Post by Suri » Fri Aug 21, 2015 10:21 pm

Svi znate o čemu je riječ i mislim da je ovo natjecanje zaslužilo svoj topic na ovom forumu. Mada nije riječ isključivo o osječkom sportu, ali je riječ o natjecanju koje našem gradu svake godine donosi veliku promociju u Europi i svijetu.
Bio sam jučer na finalu inline role profesionalaca i večeras na prvoj voznji finala pro skatera. Vidio sam najvise tinejdžera pa roditelja mojih godina sa klincima. Kao da mi fali ljudi u dvadesetima pa i tridesetima. Bas one generacije koje najvise vidjam u Gradskom vrtu (ili ja to bar tako dozivljavam). Eto, neka ovaj moj upis bude i apel, pa i poziv onima koje bi to mozda zanimalo, ali iz nekog razloga nisu otisli tamo. Znam da karte nisu jeftine, ali i to je relativno jer mi ovdje cijelo vrijeme tupimo kako nisu ni za NK Osijek, a cijena je ista, s tim da je ovo dogadjaj jednom godisnje.
Nakon sportskog dijela, tu je naravno i rokanje (u svakom pogledu :) )
Uglavnom, urbani hepening vrijedan posjete, barem za "probu". Stignete jos sutra na bmx dan :)

2015.pannonian.hr/

Mladjo
Reactions:

Re: Pannonian challenge

Post by Mladjo » Fri Aug 21, 2015 11:18 pm

bmx sutra je svakako nešto što se ne smije propustiti, čak i ako niste zaljubljenik u ekstremne sportove. u četvrtak me jako razočarala posjeta, ali danas je već bilo puno puno bolje, a sutra će vjerojatno goriti. iako ima još nekih dječjih bolesti, uglavnom zbog toga što na pannonianu radi i volontira jako puno ljudi, iz godine u godinu je to na sve višoj razini. od popratnih sadržaja, preko natjecatelja koji dolaze, pa do glazbenog dijela programa. jedina prava zamjerka ide na cijene cuge, malo je to ipak previsoko za ove naše uvjete.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sat Aug 22, 2015 9:13 am

Ma ima tu sitnijih zamjerki, ali glupo mi je sad to iznositi jer zelim potaknuti ljude da dodju :)
I steta ovog vremena, tjednima udara sunce i sad bas okrene na sranje. Drogacije bi to izgledalo da je Kopika puna ljudi, pa bi se to prelilo i na posjetu na Pannonianu...

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sat Aug 22, 2015 12:28 pm

Ja na internetu nisam pročitao niti jedan pozitivan komentar samo prigovaranja, challange je svake godine sve bolji i bolji. Decki su prosle godine zavrsili u minusi, ali ne odustaju od ideje. Da presele u Zagreb mogli bi fino zaraditi, ali oni ne zele. Ali eto, generalno smo mi nezahvalnici i ne zasluzujemo ama bas nista...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Aug 22, 2015 2:01 pm

Pannonian je vrlo slična priča kao i NK Osijek. Dok god se bude radio na polu amaterskoj razini neće napredovati... nažalost...
Ove godine sam imao vrlo neugodno iskustvo s njima i to jednostavno nije način kako se vodi jedan takav ozbiljan posao...

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Sat Aug 22, 2015 3:13 pm

Ljudima je puno dati 30kn za kartu, daj nemojte me jeb...

Koliko vidim pannonian je sastavljen i dobrim dijelom od volontera. Sklapanja tribina, uređenje i ostalo su ugl radili oni. tko želi prigovarati uvijek će naći nešto, cilj je pogledati vozače, otići na koncert i zabavit se. Još da je vrijeme pogodilo sa 30 tak stupnjeva bilo bi super, ovako jbg-a, Ljudi se trude i žele napraviti nešto, i svaka im čast na tome.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Aug 23, 2015 4:46 am

Osjecanin wrote:Ovo je sramota što su suci napravili danas. Po meni Daniel Dhers je najbolje vozio, najviše "trikova" izveo a oni ga bacili na 4. mjesto!!!??????? WTF????? :dknow: :dknow: :dknow: :dknow:
Njegovo 4.mjesto je iznenađenje cijelog PC-a, mada prijašnjih godina je pobjeđivao iako nije u nekima bio najbolji. Uglavnom, u bmxu, nikad jači pannonian, a iduće godine će vjerojatno biti još jači i atraktivniji.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Aug 23, 2015 11:23 am

Vjerovatno se i sponzore koji drze neke vozace nesto pita...Dhers je previse puta pobjedio ocito...

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Sun Aug 23, 2015 12:11 pm

Kolika je mogućnost da se Pannonian još više pojača s Red Bullom? Oni su svjetski igrači, svaku pizdariju sponzoriraju.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sun Aug 23, 2015 2:04 pm

Red Bull im ne daje niti kune, samo logistika...

Post Reply