Tribina Istok - Podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
nemesis
Reactions:

Re: Tribina Istok - Podcast

Post by nemesis » Tue Aug 20, 2019 8:11 am

Suri wrote:
Tue Aug 20, 2019 8:01 am
Inače pratim nekoliko podcasta na youtubeu, ali se ne mogu natjerati slusati ih iskljucivo u audio izdanju. Ne znam zasto mi to nikako ne odgovara. Nadam se da cu moci bar ovaj podcast odslusati, ali se jos nisam uspio nagovoriti na to :sm:
fora je audio podcast,zamislis si sam na kakvom su terenu hahahah,kad cujes zveckanje flaša,lavež pasa i buku gužve u pozadini :sm:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Aug 20, 2019 8:13 am

nemesis wrote:
Tue Aug 20, 2019 7:55 am
zanimljiv je bio audio podcast , ja sam dobio u inbox ekskluzivu,screenshot sa podcasta ,atmosfera je bila užarena (psi su iza u šumi) ,u prvom planu su voditelji,mlađo koji maše rukom i egoskop od iza .tu je i karlo u zelenoj duksi ,a smoje je taman ošo pišat ...one cure sto su pozdravljale,e to su te sve,znaci bili su okruzeni ženama ,uglavnom zanimljiv podcast,smoje mi se svidio .

Image
a od karla papuče su mi najjače,jel se to sad nosi,to je nesto između,papuča, cipela i balerinki ,u ekstra boji ?! :lol:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Aug 20, 2019 9:15 am

audio podcasti su zanimljivi za ljude koji puno provedu putujuci...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Aug 20, 2019 10:00 am

Rajnus wrote:
Tue Aug 20, 2019 9:15 am
ma u redu je i audio no problemos, nego skontao sam audio ali pomislih da je to neki "prerelease", konto da će bit i video, al ovako je isto sasvim ok. budem poslušao naknadno :beer:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Aug 20, 2019 10:07 am

Kempes wrote:
Tue Aug 20, 2019 10:00 am
Rajnus wrote:
Tue Aug 20, 2019 9:15 am
ma u redu je i audio no problemos, nego skontao sam audio ali pomislih da je to neki "prerelease", konto da će bit i video, al ovako je isto sasvim ok. budem poslušao naknadno :beer:
kad poslusas vidjet ces kako se ova slika od gore uklapa uz zvucni ambient podcasta :cool:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Tue Aug 20, 2019 4:05 pm

Mogo je i konobar reci par recenica o 3-5-2 :sm:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Aug 20, 2019 4:11 pm

Dobar podcast i zanimljivi gosti. Idući put probajte sa slikom da i mi vidimo tko dolazi, a ne samo "oooooo pa di si" ili naš poznati "bok bok". Šalim se :) stvarno dobra stvar i nemojte odustati molim vas! P.S. idući podcast moraju dvije anegdote :P
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Aug 20, 2019 4:27 pm

Trebalo je biti sa slikom, ali je neiskustvo presudilo pa smo stavili samo audio.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Aug 20, 2019 9:42 pm

ovog puta se bar mikrofon ukljucio :D

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 21, 2019 10:18 am

nisu mi baš legli neki stavovi Smoje.

prvo, slažem se da je degenerično što su ga pojedini retardi prcali s onim tko je, šta je i odakle je. i naravno da to ne treba trpiti.

MEĐUTIM onaj dio... kao ispada da je veeeeeeeeeeeeeelika stvar što smo mi prošle sezone bili treći ispred hajduka, treba uspjeti biti treći ispred hajduka kao na tu duminu. Točno da nismo bili pun kurac godina treći, ali to i je bio problem i ne znači da se trebamo diviti ko mara krivom kurcu što smo treći, ali stvarno ne trebamo! i to što je dinamo kaaao atomska ekipa ili kako se već rekao, pa boli me kurac i da su nuklearna. a pogotovo za CSKA koji je čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta, čvrsta ekipa.

A koji smo kurac mi?
Kao mi smo labavi i trebamo se veseliti samo kada prođemo andorce, moldavce i gibraltarčane??

i sukus svega što je rekao, eo to s Mišićem, kao bio je blizu tu, ali moramo razumjeti da je to velik novac kojeg je on dobio u PAOKu itd itd... i to se sve svodi na ono što sam ja pričao: moramo imati maaaaksimalno razumjevanje za sve naše igrače kada dobiju dobru ponudu iz vana, jer jebi ti to, novac je to! a onda također opet svo maksimalno razumijevanje za sve one koje ne dobiju takvu ponudu i čiju prosječnost mi moramo trpiti godinama. i NEDO BOG IKOGA KRITIZIRATI! jer klub treba postojati zbog svih takvih koji će se prodati i onih koji neće, a ne zbog nas koji smo gladni trofeja, a ne tuđeg situiranja za ostatak života.

A vama dečki, jbg. pola podcasta ste posvetili jebenim pljuvačima, OK što ste pričali o ovima s istoka, ali uopće spominjati trolove s FB, ona dva morona koji su prozivali Mancea i sl... dajte jebote... mogu biti dva tovarska trola neznate ni tko su ni što su, vi to potencirate u podcastu. i ovo je sve konstruktivno, samo ta opaska vama i sve drugo 5 i čekamo opet novi podcast :beer:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply