Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
egoskop
Reactions:

Re: Igrači

Post by egoskop » Thu Aug 22, 2019 4:18 pm

On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Thu Aug 22, 2019 4:42 pm

Holiga napisao tekst da hvali Osijek jos i ovaj tovar doso na forum, mislim da ce dns sjekire padat. :shock:
Image

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Aug 24, 2019 7:46 am

Mile Škorić kapetan NK Osijek: "Želimo ove sezone napraviti iskorak. Prošle sezone bili smo treći, sad želimo biti drugi, jer GNK Dinamo Zagreb je i dalje najbolji...Želimo dogodine igrati kvalifikacije za Ligu prvaka. Želimo na novom Pampasu, koji će do tada biti izgrađen, igrati kvalifikacije najelitnijeg natjecanja..."

MILE,MILE, MILE ,MILEEEEE :fan: sut--- :sal:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sat Aug 24, 2019 10:14 am

nemesis wrote:
Sat Aug 24, 2019 7:46 am
Mile Škorić kapetan NK Osijek: "Želimo ove sezone napraviti iskorak. Prošle sezone bili smo treći, sad želimo biti drugi, jer GNK Dinamo Zagreb je i dalje najbolji...Želimo dogodine igrati kvalifikacije za Ligu prvaka. Želimo na novom Pampasu, koji će do tada biti izgrađen, igrati kvalifikacije najelitnijeg natjecanja..."

MILE,MILE, MILE ,MILEEEEE :fan: sut--- :sal:
E tako trebaju svi razmišljati, a nadam se da Mile i vjeruje u te svoje izjave. Moramo konacno biti ambiciozniji.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Aug 26, 2019 1:02 am

Pero samo pomalo veceras!! :tongue:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Aug 26, 2019 8:09 am

Boško je odigrao jucer doktorski! Pojeo Eduoka prvo pol! Svaka cast care!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ide druga
Reactions:

Post by ide druga » Mon Aug 26, 2019 10:25 am

moram se posipat pepelom i naklonit se bočkaju,bio sam za raskid ugovora s njim nakon one pizdarije,bio protiv povratka u momčad ali ne mogu mu ni riječi prigovoriti otkad se vratio,vidi se da ga je sve ono itekako uozbiljilo a jučer je prekucao utakmicu. pero svaka čast
ogromne pohvale šutalu,majstorski odrađena utakmica,pojeo ih je sve,i lacu,meni najboljem veznjaku kojeg sam ja imao prilike gledati u našem dresu

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Aug 26, 2019 10:40 am

Ja se nemam namjeru posipati pepeom jer sam bio za prodaju Bočkaja i protiv vraćanja u momčad. Nisam tako ni razmišljao jer sam mislio da je loš igrač, to nikada nije bilo upitno. I dalje sam za to da ga je bolje prodati, nego čekati da napravi novno sranje, pa ga izgubiti. Jer po onome što se moglo čuti nakon zadnje pizdarije, samo je pitanje vremena kada će se neko novo sranje dogoditi. Ili si netko mora dati jebenog truda da ga se dovede u red.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Aug 26, 2019 10:55 am

Ono sto ja vidim kod Pere je to da se "prepolovio" u tjelesnom smislu. Od samog pocetka ove sezone je nas daleko najkonstantniji i najbolji igrac. Treba bit iskren i reci da je bez Pere ovaj ekipa 30 posto slabija, ako ne i vise. Nadam se da ce jos dugo ostati igrac Osijeka i igrat na ovom nivou.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

zos
Reactions:

Post by zos » Mon Aug 26, 2019 1:00 pm

I najbitnije - da ce odluciti biti profi igrac, a ne kirvajski. Ako to prelomi u glavi, bit ce jedan od nositelja repke u post modricevskom razdoblju...

Post Reply