linkovi

osjecankadgo
Reactions:

Re: linkovi

Post by osjecankadgo » Tue Aug 20, 2019 2:42 pm

A taj dio im je pun Mađara, žive od njih. Upravo se vračam iz Zatona. Tamo je svaki drugi auto mađarski registracija.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Aug 21, 2019 1:07 pm

nemesis wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:00 pm

ova gamad tovarska izgleda teško alergična na mađare
Prije par godina zapalo me da sam trebao odraditi jedan slozeniji posao za jednu privatnu firmu iz Novalje tako da sam cesto bio tamo u razdoblju od nekih 6-7 mjeseci i mogu reci da sam dobro upoznao ljude.

Vjeruj mi lega da su to takvi ljudi da ti kad slusas ne mozes vjerovati sta cujes! Oni su alergicni na sve, i na smrdljive talijane, i na sugave nijemce, engleze ne mogu vidit ocima, cesi i poljaci su zadnje smece, svi Hrvati koji nisu iz Dalmacije su isto smece. Pazi, sjedim za stolom sa covjekom i pricamo, a njegova zena se dere na nekoga od njihovih radnika u restoranu "smece slavonsko" !

Ne valja im nitko, najradije bi da im se sve odradi za dzabe, da im svi gosti dodju, daju pare i odu nazad. A ljudi imaju novaca toliko da ni sami ne znaju valjda koliko, imaju po cijeloj Novalji apartmane, restorane, kafice, neke tvornice i pogone za proizvodnju po Dalmaciji i Italiji i Bog te pita sta jos sve.

Tako da nije samo da im ne valjaju madjari. Ti ili ja da im sutra dodjemo i da trazimo nesto za svoje novce, takodjer bi dobili epitete kakve su dobili i madjari.

To je tamo stoka, svi su za Hajduk, i svi su GOVNA i svi glume neki kurac.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Wed Aug 21, 2019 2:40 pm

Centarhalf wrote:
Wed Aug 21, 2019 1:07 pm
nemesis wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:00 pm

ova gamad tovarska izgleda teško alergična na mađare
Prije par godina zapalo me da sam trebao odraditi jedan slozeniji posao za jednu privatnu firmu iz Novalje tako da sam cesto bio tamo u razdoblju od nekih 6-7 mjeseci i mogu reci da sam dobro upoznao ljude.

Vjeruj mi lega da su to takvi ljudi da ti kad slusas ne mozes vjerovati sta cujes! Oni su alergicni na sve, i na smrdljive talijane, i na sugave nijemce, engleze ne mogu vidit ocima, cesi i poljaci su zadnje smece, svi Hrvati koji nisu iz Dalmacije su isto smece. Pazi, sjedim za stolom sa covjekom i pricamo, a njegova zena se dere na nekoga od njihovih radnika u restoranu "smece slavonsko" !

Ne valja im nitko, najradije bi da im se sve odradi za dzabe, da im svi gosti dodju, daju pare i odu nazad. A ljudi imaju novaca toliko da ni sami ne znaju valjda koliko, imaju po cijeloj Novalji apartmane, restorane, kafice, neke tvornice i pogone za proizvodnju po Dalmaciji i Italiji i Bog te pita sta jos sve.

Tako da nije samo da im ne valjaju madjari. Ti ili ja da im sutra dodjemo i da trazimo nesto za svoje novce, takodjer bi dobili epitete kakve su dobili i madjari.

To je tamo stoka, svi su za Hajduk, i svi su GOVNA i svi glume neki kurac.
Ja sam jednom doslovce čuo: "Šta su dosadni ovi furešti, rade gužvu, ja se ne mogu okupati na miru. Neka ne dolaze, samo neka pošalju pineze!" Grunuo to lola kad je u podne došao autom (živi 100 metara dalje) na mol i ide skočiti i malo se brčnuti. Ostalo sve stoji. Oni su svi zaluđeni Hajdukom do te mjere da s njima ne možeš normalno razgovarati o normalnoj temi jer će prije ili kasnije opet okrenuti na Hajduk i priče kako su najbolji, najjači, najljepši, ali da ih svi potkradaju, da Osijek prije nije imao ništa, a sada ima sve. Ovo zadnje je izgovoreno s černobilskom dozom ljubomore i zavisti, da mi je čak ispalo i smiješno.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Fri Aug 23, 2019 3:39 pm

Evo da razbijemo mit o Sj.Koreji 😀
https://instagram.com/kristijanilicic?i ... 16imrgtulk

Pogledajte stories...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Aug 23, 2019 6:45 pm

Rajnus wrote:
Fri Aug 23, 2019 3:39 pm
Evo da razbijemo mit o Sj.Koreji 😀
https://instagram.com/kristijanilicic?i ... 16imrgtulk

Pogledajte stories...
Fejspalm :tongue:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Mar 02, 2020 1:10 pm

Prelazim na iskon za mjesec dana,jer i oni imaju sada arene,ali necu imati kao sada na maxtv to go arene,za posao i sl.
Iskon ima iskon tv player ali nemaju arene na njemu,i to ce mi biti problem,jer necu moci gledat normalno tekme na poslu,na moru i sl...
E sad me zanima da li za svaku osijekovu tekmu u hnl.u ima stream na netu (tipa jel se nadje i varazdin-osijek,male tekme)?
...nisam pratio te vase postove i linkove,jer me nije zanimalo ,imao sam maxtv + maxtv to go za posao i putovanja,pa su mi uvijek tekme bile "pri ruci"...
I sad ce biti sranje sa trazenjem streama na poslu i sl.
Molio bih vasa iskustva :) . Hvala
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

monon
Reactions:

Post by monon » Mon Mar 02, 2020 1:30 pm

dosta tesko je naci streamove arene mali je interes plus dosta su lose kvalitete sto se tice slike i pucanja. Barem moja iskustva. Nekad hoce pokrenuti na jagledam (s tim da znaju i srpske arene ubaciti pod hrv.), a nekad netko prenosi i na jutubu.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Mar 02, 2020 1:33 pm

A bude svaka utakmica, vrlo često na youtubeu ili jagledam. Samo caka je u tome što ponekad ne vidiš loptu koliko je loša kvaliteta...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Mar 02, 2020 3:42 pm

nemesis wrote:
Mon Mar 02, 2020 1:10 pm
Prelazim na iskon za mjesec dana,jer i oni imaju sada arene,ali necu imati kao sada na maxtv to go arene,za posao i sl.
Iskon ima iskon tv player ali nemaju arene na njemu,i to ce mi biti problem,jer necu moci gledat normalno tekme na poslu,na moru i sl...
E sad me zanima da li za svaku osijekovu tekmu u hnl.u ima stream na netu (tipa jel se nadje i varazdin-osijek,male tekme)?
...nisam pratio te vase postove i linkove,jer me nije zanimalo ,imao sam maxtv + maxtv to go za posao i putovanja,pa su mi uvijek tekme bile "pri ruci"...
Tesko ces naci neki univerzalni link/stranicu koji uvijek radi. Skoro uvijek se nadje, ali uz puno zajebancije. I to je jedan od najvecih razloga sto ja nisam otisao od Iskona (istekao mi ugovor). Da nisu Sportklub zamijenili Arenama, ne bih vise bio kod njih. Upravo mi steka TV prijem (to je danas pocelo), a ocekujem i tehnicara da mi zamijeni ruter jer mi telefon malo-malo ne radi (mada ga ni ne koristim).
No kakva imam iskustva s Optimom, a uz T-comove cijene, i nemam bas neki izbor.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Mar 02, 2020 3:57 pm

Suri wrote:
Mon Mar 02, 2020 3:42 pm
nemesis wrote:
Mon Mar 02, 2020 1:10 pm
Tesko ces naci neki univerzalni link/stranicu koji uvijek radi. Skoro uvijek se nadje, ali uz puno zajebancije. I to je jedan od najvecih razloga sto ja nisam otisao od Iskona (istekao mi ugovor). Da nisu Sportklub zamijenili Arenama, ne bih vise bio kod njih. Upravo mi steka TV prijem (to je danas pocelo), a ocekujem i tehnicara da mi zamijeni ruter jer mi telefon malo-malo ne radi (mada ga ni ne koristim).
No kakva imam iskustva s Optimom, a uz T-comove cijene, i nemam bas neki izbor.
Tako i ja prelazim sa tcoma na iskon zbog cijene,imao sam (tj. imam jos mjesec dana)full premium paket na tcomu za 324kn ,sad mi dizu na 350kn (umjesto da mi smanje sto sam godinama kod njih) ,i odustajem od njih jer i iskon sad ima arene,a iskon mi nudi osnovni tv paket + sportski paket ,flat internet brzina 35-50mb/sec za 239kn ...tak da cu arene kuci imati,a na poslu i na putovanjima cu se muciti sa streamovima :beer:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply