Futsal klub Osijek Kelme

Ostali nog.klubovi, ostali sportovi

Hoćete li ići na utakmice futsal kluba Osijek Kelme?

Da
6
43%
Ne
8
57%

Total votes: 14

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Futsal klub Osijek Kelme

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Apr 28, 2015 10:03 pm

Još jednom moram dići prašinu s ove teme.
Rekao bih da je Osijek Kelme trenutno najbolji, možda bi bilo bolje reći NAJPERSPEKTIVNIJI klub u gradu. Zašto? Pod broj jedan, radi se o aktraktivnom sportu koji je u zamahu popularnosti, dvoranska verzija nogometa, u još dinamičnijem obliku. Pod broj dva, hrvatska liga je dosta zanimljiva, u momcadima koje se bore za prvaka ima reprezentativaca Slovenije, Srbije... Pod broj tri, sam sistem natjecanja je vrlo zanimljiv, i naposlijetku, Osijek Kelme ima odlične temelje za nešto više.
E, tu sad uskačemo mi navijači. Bio sam na utakmici protiv Broda, atmosfera je pušiona totalna. 200-300 ljudi, kazališna publika, tu i tamo netko nešto dobaci. Jučer je u Punom pogotku gostovao Marin Smoje. On sam kaže kako nikome ne priznaje da je bolji, pogotovo u Zrinjevcu i kako momčad ne samo da ima potencijala za play off, nego i za sam napad na prvenstvo. Ok, financijski klub ne stoji baš najbolje, ali je stabilan, igrači su već 2 sezone na okupu, najavljuju se i neke prinove na ljeto i mislim da uz dobar marketing i jaku reklamu, koja bi rezultairala velikom podrškom navijača, Osijek Kelme iduće sezone može napasti vrh.
Sjećate se svi utakmice s Nacionalom kada je Zrinjevac bio pun. Dečki se bore, uživaju u svojoj igri, a za razliku od ovih mlatimudana s GV, imaju nešto u toj svojoj glavi, imaju pobjednički mentalitet, i mislim da ih je ove sezone samo malo sreće i koncentracije koštalo ne ulaska u play-off (2 boda do 6. mjesta koje ga jamči!).
Zašto od sljedeće sezone, mi- navijači i simpatizeri Osijeka, i Kohorta, ne bi išli na svaku domaću utakmicu Kelmea. Ako ovaj naš veliki Osijek izbori ostanak ili ne, utakmice su većinom petkom pa se stigne. Inicijativa od nekud mora krenut.
Lijep bi osjećaj bio odvesti Kelme do prvaka ili makar u top 3 ekipe, a to nije uopće nerealno očekivati, uz snažnu podršku, medijski prostor, stvaranje neke lijepe priče oko kluba.
U drugim gradovima navijači i navijačke skupine prate i ostale sportove (većinom košarka), zašto mi osječani ne bi bili unikatni i punili dvoranu na futsal utakmici? Još ako uđe navijački Dinamo (prvak druge lige!) u elitno društvo, di ćeš veće poslastice!
Nema tu kuhinje, Mamića, namještanja, gubitničkog i pobjedničkog mentaliteta. Svi dečki, iz svih ekipa se bore kao lavovi, guštaju svoju igru i trude se nadigrat protivnika!

Što mislite o ovom?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Wed Apr 29, 2015 11:48 am

Nema kuhinje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Croatos, ajd malo objasni dečku neke stvari...

croatos
Reactions:

Post by croatos » Tue May 05, 2015 11:40 pm

3vilP wrote:Nema kuhinje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Croatos, ajd malo objasni dečku neke stvari...
Ima kuhinje u borbama za pozicije i kako ukrasti novce unutar Komisije za mali nogomet, ali realno nema kuhinje u borbi za naslov gdje je u samim završnicama većinom bilo sve pošteno.

Doduše, prošle godine su bile neke sudačke pogreške u finalu, ali sve je to više greška delegata jer nije stavio najbolje suce u tom trenutku.

Shvaćam zašto je 3vilP tako mislio jer je to zaključio prema mojim statusima na Facebooku, ali one su usmjerene protiv lopova iz Komisije koja krade novce, laže i mijenja pravila kako njima odgovara :D

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Dec 14, 2016 11:22 pm

Mnk Osijek Kelme pobijedio Brod 035 u derbiju u Slavonskom Brodu s 4:2 uz bucnu podrsku Kohorte!

Image
:sal:

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Jan 13, 2019 1:01 pm

Nakon deset godina provedenih na klupi Osijeka, Marin Smoje napustio je kormilo našeg kluba.

Bez obzira na nezavidan položaj na tablici, najdugovječniji trener u 1.HMNL bio je spreman povesti momčad u drugi dio sezone, no stigla je "ponuda koja se ne odbija". Više informacija reći ćemo vam u sljedećim danima kada kreće i proljetni dio sezone.

Hvala treneru koji je živio futsal 0-24, hvala mu na svim generacijama igrača i reprezentativca koje je odgojio, hvala mu na život koji je udahnuo futsalu u Gradu na Dravi. Vrata Zrinjevca uvijek će za legende biti otvorena. <3

Mi nastavljamo svojim putem, a cilj je samo jedan - ostati u prvoj ligi! O imenu novog trenera koji će sa momčadi otputovati u Krapinu na prvu tekmu proljetnog dijela bit ćete pravovremeno obaviješteni :)

#ZaOsijekSvoj
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sun Jan 13, 2019 2:51 pm

Šteta za klub, ali mi drago za Smokija.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Jan 23, 2019 6:29 pm

Svi na Zrinjevac :k:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Jan 25, 2019 11:42 pm

Vodili 4:0 i na kraju u zadnjoj minuti prime gol za 4:4. Bojim se da je to to od prve lige nakon deset godina za Osijek Kelme.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Nov 29, 2019 10:05 am

Ekipa, jedan lega je predsjednik MNK Osijek Kelme malonogometaša. Oni su bili dugogodišnji prvoligaš i prošlu sezonu su ispali. Sad se bore za povratak u prvu ligu i večeras u 20h im u Zrinjevac dolazi direktni konkurent za povratak u prvu ligu. Zamolio me da pozovem što više ljudi mogu. Kaže da će se odužiti sa tekućim hmeljom :beer:

Image

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Nov 29, 2019 10:44 am

Slavonski derbi, prvi protiv drugog! Vidimo se!
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply