Pripreme zima 2020.

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: Pripreme zima 2020.

Post by mariox » Tue Jan 21, 2020 2:59 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Jan 21, 2020 2:26 pm
Kapetana momcadi i reprezentativca Hrvatske na klupu? :sm:

prije bi onda Sutalo isao na klupu i bio rezerva Majstoru ili Miletu.
Kapetana treba prodat da zaradi on i klub

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jan 21, 2020 3:27 pm

bijelo-plavi1988 wrote:

Odigrao je lošiju polusezonu od obojice, otkad je proljetos pozvan u reprezentaciju, igre u Osijeku su mu se srozale...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Jan 21, 2020 3:40 pm

meni su on i maric najbolji na pripremama i vidi se da su glavni dio kostura ovog osijeka

ok imo je onaj kiks protiv rumunja di smo popili gol, al puno toga radi dobrog

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Jan 21, 2020 3:49 pm

...zaboravljate na todoroskog,todoroski je odlican na pripremama,a vjerovatno ima i najbolji centarsut u ligi !
odlicna zamjena za silvu,a mozda ga i izgura na klupu...kad smo kod desnog bocnog,šorše se treba rjesiti ,utopit ga nekome ili poslat na posudbu
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jan 21, 2020 5:53 pm

nemesis wrote:
Tue Jan 21, 2020 3:49 pm
...zaboravljate na todoroskog,todoroski je odlican na pripremama,a vjerovatno ima i najbolji centarsut u ligi !
odlicna zamjena za silvu,a mozda ga i izgura na klupu...kad smo kod desnog bocnog,šorše se treba rjesiti ,utopit ga nekome ili poslat na posudbu
Šoršu svi otpišu, a on svakog preživi haha

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Jan 21, 2020 5:56 pm

Luka1995 wrote:
Tue Jan 21, 2020 3:27 pm
bijelo-plavi1988 wrote:

Odigrao je lošiju polusezonu od obojice, otkad je proljetos pozvan u reprezentaciju, igre u Osijeku su mu se srozale...
Nije odigrao losije od ove obojice, odigrao je jednu utakmicu katastrofalno onu u Zapresicu, par osrednjih, ali je vecinu odigrao zadovoljavajuce i reci da je odigrao losije od ove dvojice je neistina i povrsno gledanje stvari i nepamcenje koliko je Sutalo znao izgubiti lopti kada smo mogli ili cak i primili gol, koliko puta njegov igrac u prekidima napravi asistenciju ili cak zabije gol, kako je prozujio kao junior kada smo izgubili od Lokomotive kod gola Tolica itd. itd. i reci da je Sutalo odigrao bolje od Mileta ovu polusezonu je smijesno.
Last edited by bijelo-plavi1988 on Tue Jan 21, 2020 5:57 pm, edited 1 time in total.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Jan 21, 2020 5:56 pm

Luka1995 wrote:
Tue Jan 21, 2020 5:53 pm
nemesis wrote:
Tue Jan 21, 2020 3:49 pm
Šoršu svi otpišu, a on svakog preživi haha
sad ce on na zadnjeg veznog,umjesto žapera
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jan 21, 2020 6:06 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Jan 21, 2020 5:56 pm
Luka1995 wrote:
bijelo-plavi1988 wrote:

Nije odigrao losije od ove obojice, odigrao je jednu utakmicu katastrofalno onu u Zapresicu, par osrednjih, ali je vecinu odigrao zadovoljavajuce i reci da je odigrao losije od ove dvojice je neistina i povrsno gledanje stvari i nepamcenje koliko je Sutalo znao izgubiti lopti kada smo mogli ili cak i primili gol, koliko puta njegov igrac u prekidima napravi asistenciju ili cak zabije gol, kako je prozujio kao junior kada smo izgubili od Lokomotive kod gola Tolica itd. itd. i reci da je Sutalo odigrao bolje od Mileta ovu polusezonu je smijesno.
To je moje mišljenje. Nije površno, nisam uzeo statistiku i gledao broj duela pa zaključio da je Šutalo bolji. Vrlo jasno se ja sjećam Šutalovih grešaka i Lokomotive i 5 izgubljenih lopti u prvom poluvremenu protiv Dinama i svega što je napravio. Te stvari ja njemu mogu oprostiti jer ima 19 godina i po meni igra jako dobro. Prozujio je kao junior zato što on i je junior :)
Mile je legenda, ja njega obožavam i drag mi je igrač. Ali ovu polusezonu je odigrao ispod svoje razine. Ne mogu reći loše, ali ne mogu reći ni odlično. Jednostavno od reprezentativca viceprvaka svijeta očekuješ da nosi sve pred sobom i da mu nitko ništa ne može, a mi to nismo vidjeli.
Možda previše očekujem od MIleta, ali kažem ti da je ovo moje mišljenje temeljeno na nikakvoj statistici nego čisto na osobnom dojmu.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Jan 21, 2020 8:49 pm

Luka1995 wrote:
Tue Jan 21, 2020 6:06 pm
bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Jan 21, 2020 5:56 pm
Luka1995 wrote:

To je moje mišljenje. Nije površno, nisam uzeo statistiku i gledao broj duela pa zaključio da je Šutalo bolji. Vrlo jasno se ja sjećam Šutalovih grešaka i Lokomotive i 5 izgubljenih lopti u prvom poluvremenu protiv Dinama i svega što je napravio. Te stvari ja njemu mogu oprostiti jer ima 19 godina i po meni igra jako dobro. Prozujio je kao junior zato što on i je junior :)
Mile je legenda, ja njega obožavam i drag mi je igrač. Ali ovu polusezonu je odigrao ispod svoje razine. Ne mogu reći loše, ali ne mogu reći ni odlično. Jednostavno od reprezentativca viceprvaka svijeta očekuješ da nosi sve pred sobom i da mu nitko ništa ne može, a mi to nismo vidjeli.
Možda previše očekujem od MIleta, ali kažem ti da je ovo moje mišljenje temeljeno na nikakvoj statistici nego čisto na osobnom dojmu.

Ja također mislim da je Mile odigrao samo nekoliko utakmica slabije nego inače ali ga je pogodilo da su te utakmice bile baš prije reprezentativnih i onda je ispalo to da Lovren i Vida ne mogu igrati i trebalo se pod hitno te njegove dvije-tri pogreške prenaglasiti tako da se može lagano Perića uvrstiti u prvih 11 repke prije njega.
I to su domaći zagrebački plaćenički novinari vrhunski odradili a s time je pola Hrvatske nasjelo na to.
I odjednom je Mile postao rupa od igrača.
Pa čak i ovdje na forumu mu se stalno spominje tih nekoliko lošijih utakmica,kao da i mi odrađujemo posao za dinamo.
I to nije dinamu prvi puta da to radi,to su odradili sa Petkovićem iako kao napadač ima užasnu statistiku,to su odradili sa Livakovićem,sada pokušavaju ugurati Oršića prije Perišića,sljedeći je Moro na mjestu Rakitića...
Ali za te sve druge primjere mi se živo jebe,dobro osim Petkovića budući da mislim da bi prvi strijelac lige morao imati prednost ispred njega, ali za to što su uradili Miletu (iako mu nikada neću oprostiti ono glasovanje na tportalu) bi im mi svi trebali jebati mater.
Jer ako vide da im to prolazi bez reakcija iz matičnog kluba i navijača istih onda se NKOS može pozdraviti sa ikakvim budućim reprezentativcima Hrvatske.
A i samo znamo kolika je razlika kada transferiraš reprezentativca doprvaka Svijeta od običnog igrača,financijski za klub-OGROMNA.
Da je Marić reprezentativac pričali bi sada o najmanje 8-10 milijuna Eura.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Jan 22, 2020 12:25 am

Ma ne pričam uopće o tome. Nije Mile rupa od igrača nit sam ja to rekao. Kažem samo da je ovu polusezonu odigrao slabije nego na primjer proljetnu. To govorim. Ja konstantno tvrdim i da je Marić vrhunski napadač i branio sam ga uvijek i dok ga je tu pola foruma pljuvalo. Isto tako i Mileta. Ne pljujem ga, samo kažem da mu ova polusezona nije na razini.

Post Reply