Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Mladjo
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by Mladjo » Sun Apr 12, 2020 10:39 pm

Hvala na pozdravima i sve pohvale, odlični ste bili, zanimljivi od prve do zadnje minute! Baš mi je bilo gušt pogledati!
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Sun Apr 12, 2020 11:26 pm

Hoće li biti podcast svake nedelje ?
Image

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Apr 12, 2020 11:28 pm

Snupix wrote:
Sun Apr 12, 2020 11:26 pm
Hoće li biti podcast svake nedelje ?
Ne znam, kako budemo mogli, svaki tjedan-dva bi trebalo ići. :wave:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sun Apr 12, 2020 11:57 pm

Mladjo wrote:
Sun Apr 12, 2020 10:39 pm
Hvala na pozdravima i sve pohvale, odlični ste bili, zanimljivi od prve do zadnje minute! Baš mi je bilo gušt pogledati!
Ajde da jednom i ti gledaš... :D
Liga 10 četverokružno !! Amen !

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Mon Apr 13, 2020 6:59 am

Odlicno! Bravo za ideju, za goste. Gušt je slusati razmisljanja nekoga tko razmislja na slican nacin kao i sam! Opustenih sat vremena...
Podrska za dalje.... :wave:
Ti si ljubav najveća... :k:

bokios
Reactions:

Post by bokios » Mon Apr 13, 2020 1:13 pm

Bravo momci. :fan:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Apr 13, 2020 1:59 pm

Sto puta bravo, izvrsno @gunners @Maverick i @frnja !
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Apr 13, 2020 2:18 pm

Upravo sam pogledao Podcast i samo mogu reći - SVAKA ČAST I SVE POHVALE!

Bili ste odlični! Sva trojica ste odlični. Posebno mi se sviđa što sva trojica znate uputiti i kritiku na neke stvari vezane za klub. Niste bezvezni "pljuvači" svega i svačega, ali isto tako niste neki "mladenački navijači" koji sve gledaju kroz ružičaste naočale jer se eto radi o klubu za koji navijaju. Posebne pohvale i gunnersu za, po meni, odlično vođenje i moderiranje samog podcasta.

Idealno bi bilo kad bi za vrijeme ove korone mogli ići jednom tjedno i to vrijeme da iskoristite za obraditi određene teme. Moja sugestija bi bila u svakom podcastu temeljito uđete u samo jednu temu, eventualno dvije ako ćete malo produžiti trajanje podcasta. Sve ove teme koje ste obradili mogu biti teme za jedan cijeli podcast. Naravno, tada bi trebali u svaku temu ući puno temeljitije i detaljnije.
Npr. tema:
1. Gradski Vrt - Pampas. Malo da svatko ispriča nekakve najdraže doživljaje sa Gradskog Vrta, najdražu utakmicu, prvu utakmicu... Onda o Pampasu, sviđa li vam se, što bi moglo bolje, neke sugestije što bi trebalo biti na Pampasu...
2. Igrači NK Osijeka. Osvrt na svakog od sadašnjih igrača, najdraži bivši igrači, najmrži bivši igrači, igrači koji su trebali, a nisu dobili priliku, igrači za koje ste mislili da će napraviti puno bolju karijeru,...
3. Uprava kluba i Meštrović. Dobri i loši potezi
4. Marketing kluba
5. Klub i liga nakon nakon korone
6. Treneri u klubu - Osvrt na Skendera, Zekića, Kuleševića, neke bivše trenere,neke koje želimo da budu budući...
7. Rasprava oko taktike
8. Kako proširiti bazu navijača
9. Jedan podcast može biti posvećen bivšim igračima, gdje su nakon Osijeka, kako im se razvijala karijera,...

Uglavnom, mislim da svaku od tih tema (a većinu ste načeli u ovom prvom podcastu) možete obraditi temeljitije u cijelom podcastu. A onda kad počne prvenstvo možete raditi podacast dan nakon utakmice sa komentiranjem iste. Sad sam ja tu svašta nabacao ne uzimajući u obzir vaše slobodno vrijeme i mogućnosti da to odrađujete na tjednoj bazi, ali eto samo male sugestije i želje.

I za kraj, jako mi se svidjelo što niste išli isfuravati nekakvu "mi-smo-si-cool-spiku" sa nekakvim cerekanjem, cuganjem piva, forsiranjem neke zajebancije,... Gledao sam puno podasta gdje ne znaju povući granicu između te nekakve opuštenosti koju format podcasta omogućava i onoga da ipak svi žele nešto i čuti u podcastu. Zato, svaka čast!

Sve pohvale za podcast i nadam se da će te potrajati.

:sal:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Mon Apr 13, 2020 2:38 pm

frnja wrote:
Sun Apr 12, 2020 11:57 pm
Mladjo wrote:
Tamo neki Lpool anger--

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Apr 13, 2020 2:49 pm

LUDI-OS wrote:
Mon Apr 13, 2020 2:38 pm
frnja wrote:
Sun Apr 12, 2020 11:57 pm
Mladjo wrote:
Tamo neki Lpool anger--
Svi su pored Osijeka tamo neki, pa tako i Liverpool :D
Oprosti mi prijatelju... :D
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Post Reply