Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by mariox » Tue Jun 02, 2020 2:55 pm

Pa klasična žestok start kakvih u normalnim ligama ima na stotine a to što su kod nas ljude navikle studije na balet je druga priča eventualno žuti

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Jun 02, 2020 2:57 pm

pa 50% klizecih startova je neoprezno. Nije bila namjera igraca ici na clanak. Da mu je dao crveni ne bi mi tu mogli puno prigovoriti jer je vise to crveni nego ono penal ili drugi zuti, ali opet x takvih starteva je samo zuti...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Tue Jun 02, 2020 2:58 pm

Istok wrote:
Tue Jun 02, 2020 2:44 pm
Priča o Lončarevom "crvenom" je čisto relativiziranje, tako da se banda očisti,a Pajac kao izvršitelj je Pedro koji će visit.
To je sad kako je - al džaba sve ako ova situacija ne izrodi INAT i 16 krvoločnih terijera na SVAKOJ jebenoj utakmici, a ne spustiti glavu i "jebiga,ne možemo mi tu ništa,ne daju nam drugo mjesto,itd".
SAMO OSIJEK :sal:
+100

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jun 02, 2020 3:05 pm

3vilP wrote:
Tue Jun 02, 2020 2:34 pm
Ide džonom na članak, budi malo objektivan... Minimalno žuti, ali niti na crveni ne bi nitko mogao prigovoriti...

Jedino se čudim što nije navedeno da su Lepinjici oproštena tri čista žuta, za gori prekršaj nego za što je Laci dobio svoj prvi
Mene su učili da se za start na loptu ne može dati crveni karton osim ako nije s dvije noge. Koliko ja vidim on je prvo pogodio loptu.
Neoprezno? Apsolutno.
Žuti? Sigurno.
Crveni? Jako teško, da ima elemenata, ima, ali da bi ga dao, jako teško.
4.minuta polufinala kupa, start na li la se baš i ne daje crveni...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

spock
Reactions:

Post by spock » Tue Jun 02, 2020 3:25 pm

Krajnje agresivno i nespretno od strane Lončara, ali nikako nije za crveni! Da, za žuti je, ali za crveni nikako! Opet smo veći pape od njega samoga, i opet pušimo spike mašinerije o crvenom u 4minuti..i eto kao sve je ok jer smo i mi i šugava rijeka oštećeni..EEEE PA NIJE TAKO GOSPODO! Samo smo mi (nažalost) oštećeni u ovoj utakmici, i nije pajac sudio na uštrb obje ekipe, već samo na štetu NK Osijeka. Dosta više lažnog objektivizma, i opravdanja koje nam serviraju "nezavisni i objektivni" novinari/analitičari! Meštar je trebao nakon Istre jebati svima sve po spisku zbog ona dva poništena gola..a sada samo jako i borba do kraja protiv mafije!
Samo hrabro i čvrsto!

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Tue Jun 02, 2020 3:30 pm

Kad analiziraš svaku desetinku videa vidi se da je prvi na lopti naš igrač. Ja gledam evo po ne znam koji put i uvijek vidim isto. I uvijek sam istog dojma. A to ljudi u var sobi vrlo lako analiziraju jer imaju svu moguću tehnologiju. Start je za žuti karton. Možda je na granici sa crvenim, to stoji, ali mislim da bi većina sudaca nakon konzultacija sa varom dala žuti karton igraču.

Gledao sam i podcast i "kako dalje?". Naše mlade suce, tj. one koji se bore da dođu na hnl scenu, bi trebala trenirati npr. engleska sudačka organizacija. Njihovi predstavnici bi educirali i učili naše mlade suce. Mislim da svima diže kosa na glavi kad se sudi svaki dodir. Nogomet je muška igra. Malo te odgurne ramenom, hop, prekršaj - ili u najgorem slučaju penal; malo te povuče za majicu, hop, faul...

Nisam pobornik rascjepkane igre kad se sve i svašta sudi. Vidio sam komentare tipa da je Osijek došao u Rijeku s namjerom da igra grubo. Da je start Lončara u rangu sa Eduardom itd. Ljudi nalaze svakakva opravdanja za pljuvačinu po drugom klubu. A kako smo to trebali doći na Rujevicu? Spuštenih gaća? Ljudska glupost je stvarno nestvarna. Zašto recimo Rijeka ne dođe u Osijek s namjerom da igra grubo? Lakše je imati alibi nakon tekme - "Osijek je igrao grubo i dočekao nas na nož"?

Da se još nadovežem na drugi odjeljak. Približan engleski način suđenja bi nam dobrodošao. Sudačkoj organiziciji treba ozbiljan remont. Eto, neka im npr. Premier liga bude primjer. Mi nismo Engleska i naša liga nije Premier liga, ali ne mora se suditi svaki dodir i neka se dopušta muška igra. To će u početku vrlo vjerojatno smetati svakom navijaču nekog kluba jer smo navikli na sve i svašta, ali će se s vremenom ljudi naviknuti.
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Tue Jun 02, 2020 3:31 pm

Džon odlazi visoko nakon što je odbijen od lopte....prvo je dirao loptu...da ju je pogodio kako treba, o ovom ne bi pričali.

A zašto to nekima izgleda za crveni, ne znam...ali evo screenshota prije nego je baletan bio pipnut, a ptičica je već raširila krila za Neymarov let.....

Image
Last edited by Maverick on Tue Jun 02, 2020 3:34 pm, edited 1 time in total.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Tue Jun 02, 2020 3:34 pm

Ivan23HR wrote:
Tue Jun 02, 2020 3:30 pm
A kako smo to trebali doći na Rujevicu? Spuštenih gaća?
Imao sam jednu raspravu s Riječaninom oko 99te. Čovjek kaže kako je Osijek imao par igrača koji se nisu trudili, ali i dalje krivi Osijek...pitam zašto. Kaže on, Croatia je tih godina predstavljala svo zlo (to se slažem) i Osijek je to morao pustit. Eto, krivi smo jer nismo pustili.

Dakle, "šampionska Rijeka" nije mogla pobijediti Osijek u kojem se pola igrača vidno nije trudilo, Vranješa koji je poslije tekme saznao da je motiviran, i tako....Osijek kriv.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Jun 02, 2020 4:08 pm

Zapravo mi se nije dalo uopce ista pisat nakon ove utakmice. Klasicna Osjecka balada.

Onaj Pajac nas je izmasakrirao, tu nema dvojbe. Penal je smijesan, Laslo je dobio drugi zuti radi niceg. Vidjelo se iz aviona da ovaj sudi domacinski ili nema blage veze.

E sad. Moramo uzeti u obzir da smo kod iskljucenja imali vodstvo od 2 gola razlike. Kulesevic nije nista napravio da zacementira tih pola sata. Izmjene nije ni pravio, a one koje i je, bolje da nije.

Po meni je presudan bio Muricev gol. Jebiga, lik je pogodio svjetski. Nakon toga izmisljen penal, i tu je prici bio kraj.

Dakle, masakar od strane onog diletanta i izostanak kvalitetne reakcije s klupe su kljucni faktori. Kako god bilo, jos jedna u nizu balada ovog naseg kluba.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Jun 02, 2020 4:38 pm

Ne znam jel bi mi sad trebali mahat repom što su ova dva idiota (Pajač i Jović) suspendirani do kraja sezone ?

Nama je nanesena nepopravljiva šteta i osobno me boli kurac hoće oni još suditi ili ne, nama je uzeo trofej, a za drugo me boli kita.

Čak mogu reći da mi je i žao što su ga skinuli da ne sudi protiv Lokomotive jer bi ga igrači imali prilike nagaziti od 1. minute i nabiti mu pritisak.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply