Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Rajnus
Reactions:

Re: Polufinale kupa Rijeka - Osijek

Post by Rajnus » Tue Jun 02, 2020 4:41 pm

Jake pravde što neće suditi par kola. Šta ga nisu gurnuli u 2.ligu
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Jun 02, 2020 4:52 pm

Rajnus wrote:
Tue Jun 02, 2020 4:41 pm
Jake pravde što neće suditi par kola. Šta ga nisu gurnuli u 2.ligu
U biti su ga zaštitili mentori par ovih utakmica na godišnjem i sljedeće prvenstvo eto njega opet umjesto da je izbačen iz sustava i dala se prilika nekom drugom sucu koji se nadam nebi bio novi Pajač ovo i nije neka kazna niti snosi posljedice prekršajno, kazneno,financijski apsolutno ništa ovo je samo ono ajd mali sad nestani dok se situacija ne ohladi .

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jun 02, 2020 4:55 pm

Ma nije Pajač kao pojedinac problem. Možeš mu zabranit doživotno suđenje, ali doći će drugi pajači ili zebeci, jovići, križarići ili bebeci...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

monon
Reactions:

Post by monon » Tue Jun 02, 2020 5:07 pm

Ja bih se složio da je to crveni. Iako nije bilo namjere svejedno je neoprezno i takvi startovi se vani redovit kažnjavaju sa crvenim, čak se i Var uključuje ako sudac ne da crveni karton, nekoliko primjera sam vidio u Bundesligi. Ako očekujemo od drugih da budu realni trebali bi biti i mi iako je to teško kao navijač. To ne umanjuje činjenicu da je sudac kasnije uništio utakmicu svojim odlukama.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Jun 02, 2020 5:18 pm

Netočno takvi startovi su vani relativno česti pogotovo u Premiershipu dajte ljudi pa šta vam je? ova komisija kao u njoj ugledni suci bace foru izjednačavanja i mi sad sami sebe.....oštro je za crveni jako teško ,pogotovo što je bio uz aut liniju pa to nitko u normalnim ligama neće pokazati vidi se da prvo loptu udara ...neda mi se traziti primjere u drugim ligama ali kod nas se igra balet ,sječe igra ,kod na je duel igra faul jer je ovaj spremniji jači pa zato bude još i kažnjen što nitko u svijetu nesvira znao sam da če sad i naši navijači odma pokleknuti znao sam.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Tue Jun 02, 2020 5:33 pm

Maverick wrote:
Tue Jun 02, 2020 3:34 pm
Ivan23HR wrote:
Tue Jun 02, 2020 3:30 pm
A kako smo to trebali doći na Rujevicu? Spuštenih gaća?
Imao sam jednu raspravu s Riječaninom oko 99te. Čovjek kaže kako je Osijek imao par igrača koji se nisu trudili, ali i dalje krivi Osijek...pitam zašto. Kaže on, Croatia je tih godina predstavljala svo zlo (to se slažem) i Osijek je to morao pustit. Eto, krivi smo jer nismo pustili.

Dakle, "šampionska Rijeka" nije mogla pobijediti Osijek u kojem se pola igrača vidno nije trudilo, Vranješa koji je poslije tekme saznao da je motiviran, i tako....Osijek kriv.
E evo je bit svega, ajde što "zaboravljaju" poklonjen penal, oni nas već jebenu 21 godinu prozivaju jer nismo napravili ono protiv čega se oni kao bore!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jun 02, 2020 6:20 pm

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Jun 02, 2020 6:30 pm

Ja ne kontam neke ljude ovdje.
Znači nekoliko postova ispred je cijeli isječak gdje se vidi da je prvi na loptu došao Lončar!!!
Prvi je došao do lopte!!!
Čovjek je izbio loptu i nije ni dirnuo protivničkog igrača,ili ako ga je nakon što se noga odbila od lopte lagano dotakao to je to!
Kakav jebeni crveni karton????
Na osnovu čega bi vi argumentirano njemu dali crveni karton.
Ovi u sudačkoj komisiji su imali danas samo jedan jedini cilj,da nađu nešto gdje će oni izjednačiti krivicu.
Kao, ovaj Pajac je griješio ali je oštetio obje ekipe!
To je ludilo i na to ne treba nasjedati.

Evo jedan primjer svima onima koji govore da je ovo start za crveni,zamislimo situaciju da se taj start dogodio u 16 metara i da je igrač Rijeke išao prema golu i da mu je Lončar izbio loptu na taj način,mislite li da bi to po pravilima trebao biti penal?
Ako da,kako kada je evidentno da kontakta nije bilo ili ako ga je bilo bilo je nakon što je naš igrač prvi igrao loptom.
To su osnove nogometne igre.

Ako ćemo imati takvu logiku da bi zbog mogućnosti da se dogodi grub ili neoprezan start isključivali igrača ,imali bi po nekoliko isključenja na svakoj utakmici.
Ja znam da će biti onih koji će reći da se to sudi vani ali to nije istina,igrači poput Bonuccia,Chielinija,Ramosa,Piquea i sličnih po toj logici nikada ne bi završavali utakmice.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Tue Jun 02, 2020 6:35 pm

Čist start na loptu jednom nogom.
Ne razumijem zašto Strahonja i slični ne kometiraju situaciju u 16m kada je Galović igrao rukom?!
Prisjetimo se i starta nad Silvom kada su naši morali skakati i reagirati da bi se Rijekinom igraču pokazalo žuti karton.

P.S. Pajač i Jović ništa neće izgubiti ne sudeći do kraja sezone. Sigurno su u plusu.
Mi smo našoj općini obećanje dali...

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Tue Jun 02, 2020 7:15 pm

Luka1995 wrote:
Tue Jun 02, 2020 4:55 pm
Ma nije Pajač kao pojedinac problem. Možeš mu zabranit doživotno suđenje, ali doći će drugi pajači ili zebeci, jovići, križarići ili bebeci...
Upravo to! Problem je u sustavu, ne u nekom Pajaču.

Post Reply