Osijek - Razno

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
Šime
Reactions:

Re: Osijek - Razno

Post by Šime » Thu Aug 20, 2020 8:32 pm

Terminator wrote:
Thu Aug 20, 2020 7:11 pm
Aj dok nisam zaboravio.

Jel meni može netko objasniti zašto u našem osijeku na nekim velikim prometnicama nema jebene rasvjete?
Nadvoznjak rosinjača 91 što je na tenjskoj cesti prema gradu 0 bodova
Kraj južne obilaznice kad se ide prema sarvašu 0 bodova
Štrosa ponekad gubi rasvjetu isto
I još brdo mjesta pa ja ne kontam, prije mjesec 2 idem obilaznicom po najvećem pljusku znači u zoni 90 sam 40kmh vozio jer nisam ništa vidio ispred sebe zbog mraka i kiše? Šta je sa tim ljudi moji?
Kad su postavljali rasvijetu prema Tenju sam pitao što je sa nadvožnjakom, ali nisam dobio odgovor! :sm:

split88
Reactions:

Post by split88 » Thu Aug 20, 2020 8:42 pm

Ko ima fejs nek zaprati stranicu dnevna doza splitskog nereda, mislim da bi svaki grad trebao tako nesto imati, čudo dobrih stvari su pokrenili u splitu, odnosno zaustavili hrpu loših stvari

Ukazuju na sve nepravilnosti u gradu, bilo bi lijepo da se nesto pokrene i u nasem gradu
MRZIM EUFORIJU !!!

"Od male napravit veliku"

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Thu Aug 20, 2020 11:33 pm

split88 wrote:
Thu Aug 20, 2020 8:42 pm
Ko ima fejs nek zaprati stranicu dnevna doza splitskog nereda, mislim da bi svaki grad trebao tako nesto imati, čudo dobrih stvari su pokrenili u splitu, odnosno zaustavili hrpu loših stvari

Ukazuju na sve nepravilnosti u gradu, bilo bi lijepo da se nesto pokrene i u nasem gradu
Ne treba nama to, mi imamo patuljke i osamdesete te je to najbolje mjesto da ljudi izbace svoje frustracije... neki korektiv ili rasadnik ideja bi kontam brzo bilo popljuvano...
"Treba rasvjeta na nadvožnjak" - patuljci u glas vizura se nagrđuje te nije prirodno
"Mogli bi napraviti dječje igralište kod parka negdje" - ovi iz prošlog stoljeća bi krenuli čemu park kada nikog nema, to je 1977 bilo puno bolje itd...

A i ja nisam iz Osijeka pa mi lako srat tu na forumu...

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Fri Aug 21, 2020 4:13 pm

zrile29 wrote:
Thu Aug 20, 2020 11:33 pm
split88 wrote:

Ne treba nama to, mi imamo patuljke i osamdesete te je to najbolje mjesto da ljudi izbace svoje frustracije... neki korektiv ili rasadnik ideja bi kontam brzo bilo popljuvano...
"Treba rasvjeta na nadvožnjak" - patuljci u glas vizura se nagrđuje te nije prirodno
"Mogli bi napraviti dječje igralište kod parka negdje" - ovi iz prošlog stoljeća bi krenuli čemu park kada nikog nema, to je 1977 bilo puno bolje itd...

ali si potpuno u pravu...
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sun Aug 23, 2020 9:23 am

zrile29 wrote:
Thu Aug 20, 2020 11:33 pm
split88 wrote:

:sm: :sm: :sm: :sm: :sm: :sm:
:tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Umirem .... :lol:

zos
Reactions:

Post by zos » Thu Sep 10, 2020 4:03 pm

malta
Reactions:

Post by malta » Thu Sep 10, 2020 4:34 pm

Naivni ko sobarice... Hotel Osijek restoran pravi samo novo jelo koje u nazivu ima narandžu...

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Thu Sep 10, 2020 4:36 pm

malta wrote:
Thu Sep 10, 2020 4:34 pm
Naivni ko sobarice... Hotel Osijek restoran pravi samo novo jelo koje u nazivu ima narandžu...
A ekipa se skoro poubijala oko toga jel top ili flop :mrgreen:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Thu Sep 10, 2020 10:27 pm

Znači cilj postignut. Bravo za hotel osijek
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri Sep 11, 2020 2:31 pm

Jebeš mi sve, ja očito ništa ne kontam te marketinške fore tih nazovi marketinških stručnjaka.
Objaviš da ćeš obojati Hotel Osijek u narančastu boju?!, pustiš ljude dva-tri dana da se "kolju" oko boje, i na kraju objaviš da je sve marketinški trik, Hotel ne mijenja boju nego je to reklama za neko jelo ili meni????!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Meni to nije nikakav marketing već najobičnija budalaština. Znači postigli su da dva dana budu tema na društvenim mrežama. Zanima me koliko će ljudi otići probati to "narančasto" jelo zbog ove nazovi "reklame". Najobičnija glupost! Stvarno ne kužim da se toliko skupo plaćaju kojekakvi marketinški stručnjaci da bi plasirali ovakve gluposti. Sve zbog Orange Chickena, jelovnika sa novim jelom. Pa plačem od smijeha! :rotfl:

Post Reply