Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Tominho
Reactions:

Re: Igrači

Post by Tominho » Fri Sep 18, 2020 8:53 am

I ja mislim da on gleda Žapera stavit više prema gore jer je par puta rekao da dovodi zadnjeg veznog.
Ove naše rasprave su samo slatke brige i nažalost rijetko će se poklopit da se može složit udarnih 11, puno je tu ozljeda, kartona, možda i corone.
Meni su odlični i Ndokit i Mierez, Laslo očito zna više nego što pokazuje. Bohar po prikazanom, cijeni i plaći sigurno upada u 11.
Lijepo je da uopće o ovome razmišljamo par sati nakon poraza od Basela ali baš to je znak da ima budućnosti. Sasvim drugo raspoloženje nego nakon CsK i Austrije, pa i Rangersa.
Dinamo smo razbili drugo pol i legli, Basel razbili drugo pol i legli. To su ekipe koje redovno igraju grupe.

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Fri Sep 18, 2020 8:58 am

Po meni su dvije pozicije ključne, Stoper umjesto Mileta kapetana. Jučer su kapetanski odigrali Silva i Jugović recimo. I zadnji vezni. E sad da li bi Mile bio dobar na toj poziciji? možda. Al stoper za malo jače utakmice nam treba pod hitno. :cool:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Fri Sep 18, 2020 9:47 am

moa2 wrote:
Fri Sep 18, 2020 8:58 am
Po meni su dvije pozicije ključne, Stoper umjesto Mileta kapetana. Jučer su kapetanski odigrali Silva i Jugović recimo. I zadnji vezni. E sad da li bi Mile bio dobar na toj poziciji? možda. Al stoper za malo jače utakmice nam treba pod hitno. :cool:
Kara je taj, zati je doveden

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Sep 18, 2020 10:00 am

hihmih wrote:
Fri Sep 18, 2020 9:47 am
moa2 wrote:
inače, nisam imao previše vremena pa sam pogledao samo jednu utakmicu albacetea protiv levantea od prije par sezona. reći ću samo da se nadam da sam odabrao krivu utakmicu :tongue: :tongue: :tongue:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Sep 18, 2020 10:05 am

Kempes wrote:
Fri Sep 18, 2020 10:00 am
hihmih wrote:
moa2 wrote:
inače, nisam imao previše vremena pa sam pogledao samo jednu utakmicu albacetea protiv levantea od prije par sezona. reći ću samo da se nadam da sam odabrao krivu utakmicu :tongue: :tongue: :tongue:
Zašto, jel kikser?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Sep 18, 2020 10:29 am

JohnnyCash82 wrote:
Fri Sep 18, 2020 10:05 am
Kempes wrote:
Fri Sep 18, 2020 10:00 am
hihmih wrote:

Zašto, jel kikser?
odigrali su 2:2 i bio je krivac za prvi gol, a kod drugog su svi kiksali, 2-3 igrača zjakalo. imao je jednu šansu nakon prekida, ali u biti jako malo se moglo vidjeti iz te utakmice, osim što je stvarno taj jedan gol zabio "njegov igrač". ali to je samo jedna utakmica koju sam našao i kontam pogledao do 65. minute. jako malo je igrao s loptom da bi mogao reći više.

zapravo ta u kojoj je kiksao je i zabio gol, al kontam da to nije primera nego neka prijateljska:
pred kraj pol je zabio gol, otpadak nakon prekida.
ali taj prvi gol:

vidite kako mu igrač protrčava iza leđa a on zjaka. kažem, to je ipak samo jedna utakmica i baš sam naišao na taj detalj. a čini se da je i prijateljska jer nema nigdje ništa od segunde.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 18, 2020 2:41 pm

Bjeličin Osijek za sezonu 2020/2021
(Igrači koji su u užem kadru prve momcadi):

Vratari: Ivušić, Ježina
Stoperi: Majstorović, Gutieri, Caro, Lončar
Lijevi bekovi: Jurčević, Talys
Desni bekovi: Silva, (?)
Zadnji vezni: Žaper, *pojacanje*
Ofanzivni vezni: Jugović, Kleinheisler, Pilj
Lijeva krila: Bohar, Grezda
Desna krila: Bočkaj, Ndockyt
Napad: Mierez, Erceg, Beljo

Prodaja/otpis: Špoljarić, Škorić, Lopa, Grgić

Tocno tim redom po važnosti igrača i redom za prodaju/"odstrijel"...

Ovdje veliki problem ostaje tko Ce mijenjati Igora Silvu... Po meni bi uz veznjaka bilo pametno dovesti jos jednog desnog beka...Ako me, Grgic neka ostane kao back-up
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Sep 18, 2020 2:46 pm

loncar je imao par korektnih utakmica na desnom beku

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Fri Sep 18, 2020 3:29 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Sep 18, 2020 2:41 pm
Bjeličin Osijek za sezonu 2020/2021
(Igrači koji su u užem kadru prve momcadi):

Vratari: Ivušić, Ježina
Stoperi: Majstorović, Gutieri, Caro, Lončar
Lijevi bekovi: Jurčević, Talys
Desni bekovi: Silva, (?)
Zadnji vezni: Žaper, *pojacanje*
Ofanzivni vezni: Jugović, Kleinheisler, Pilj
Lijeva krila: Bohar, Grezda
Desna krila: Bočkaj, Ndockyt
Napad: Mierez, Erceg, Beljo

Prodaja/otpis: Špoljarić, Škorić, Lopa, Grgić

Tocno tim redom po važnosti igrača i redom za prodaju/"odstrijel"...

Ovdje veliki problem ostaje tko Ce mijenjati Igora Silvu... Po meni bi uz veznjaka bilo pametno dovesti jos jednog desnog beka...Ako me, Grgic neka ostane kao back-up
Silvu ne moze nitko mijenjat... Koga god dovedu bit ce osudjen na klupu... Realno Grgic i Loncar mogu biti backupovi za onih par utakmica kad se Silva odmara... Jedino ako ga se planira prodati ili ne daj boze ako se ozljedi...

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Sep 18, 2020 3:32 pm

Grgić je jedno vrijeme bio vrlo dobar desni bek. Čak mu se smiješio i lijep transfer. A onda se ozlijedio.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply