Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Erdinger
Reactions:

Re: Igrači

Post by Erdinger » Fri Sep 18, 2020 3:35 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Sep 18, 2020 3:32 pm
Grgić je jedno vrijeme bio vrlo dobar desni bek. Čak mu se smiješio i lijep transfer. A onda se ozlijedio.
Da bio je cak na nekih 1m eura po transfermarktu prije ozljede ako se ne varam...

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Fri Sep 18, 2020 5:44 pm

Vjerujem da ce prije pokusat podic Grgica 2 razine iznad nego ga prodat..nije jos kasno za njega

Šime
Reactions:

Post by Šime » Fri Sep 18, 2020 8:43 pm

JohnnyCash82 wrote:
Fri Sep 18, 2020 3:32 pm
Grgić je jedno vrijeme bio vrlo dobar desni bek. Čak mu se smiješio i lijep transfer. A onda se ozlijedio.
I reprezentacija se spominjala i onda kao da mu netko noge odsjekao... Psiha...

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 20, 2020 9:32 pm

Jurčević danas protiv Varaždina u debiju ništa posebno prema naprijed ali prema nazad je bolji od Talysa bar zbog visine i 1 sigurno a možda ni oba gola protiv Basela nebi primili da je on igrao tada jbg.
Takav mi je dojam zbog visine, ne mora značiti da će on biti bolji od Talysa jer Talys ima samo 21g a Jurčević je igrao zasad samo protiv Vž.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Sep 20, 2020 9:45 pm

Meni je Jurčević po svemu ispred Talysa...i točno se vidi da je to tip igrača kakvog je Bjelica htio. Sigurno nazad i to je najvažnije. Smirenije mi djeluje od Talysa.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Sep 20, 2020 9:47 pm

Talys je prošlost. Totalni promašaj. :crash:

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Sep 20, 2020 9:53 pm

Kad je ušao osip sam dobio. Umjesto da držimo loptu on ju par puta opali naprijed ko u kakvoj seoskoj ligi.
Drago mi je da je Mierez izdrzao cijelu utakmicu. Prava je napast za obranu.
Pilj ponovo pokazao da nije igrač za krenuti utakmicu.
Silva odličan, pojeo Drozdeka prvi dio.
Jurčević prema iza solidan, prema naprijed bez nekog učinka. To će morati bolje.

Uzdah Bjelice na kraju je puno rekao...

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Sun Sep 20, 2020 9:56 pm

Ja sam za Talysa, s njime nikad dosadno. Samo da mu Bjelko malo sredi glavu...

EUS
Reactions:

Post by EUS » Sun Sep 20, 2020 9:59 pm

Slobodna zona wrote:
Sun Sep 20, 2020 9:47 pm
Talys je prošlost. Totalni promašaj. :crash:
To je premlad igrač za tako snažne zaključke. Koji panjevi su ga trenirali i kako su ga učili... A na njemu je svo breme te pozicije već dugo vremena. Ima on uz sve greške, i duel, i asistenciju, i snažan je... Mlad je, uz Bjelicu bi mogao napredovati itekako...
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Sep 20, 2020 10:01 pm

Naravno da je Jurčević iskusniji i definitivno bolji defanzivac, ali ponavljam po 10ti put, Talys klupa, zaslužio je, ušao je jer Jurčević više nije mogao. što se mene tiče neka Jurčević i odigra narednih 30 utakmica ako će biti bolji i obje faze igre. Međutim zašto cipelariti Talysa? da je ranije tako teško kiksao nebi sakupio 50 nastupa već s 1. sastavom. ajmo biti razumni, raditi će s njim, ako treba ponovo malo u B ekipu, ne ostvari li napredak, sve je jasno. mi od dolaska Mađara nismo još ništa ni napravili, osim što smo bili blizu ulaska u EL, a sigurno tome nisu krivi samo jedan ili dva igrača, a kada bi složili kompilacije tko je kada i kako sve generalno zasro, Talys bi možda bio na 20tom mjestu.

i na kraju, posve je jasno da Bjelica & co neće trpit ničija sranja, ali kao i svaki razuman trener, pa i u neku ruku učitelj, istrpiti će nekoga tko je voljan ispraviti greške i tko pokazje trud (dok trud može pomoći) a netko tko je pokundiren i svojeglav, takvog sigurno neće.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply