Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Luka1995
Reactions:

Re: Transferi

Post by Luka1995 » Tue Sep 22, 2020 1:48 pm

mariox wrote:
Tue Sep 22, 2020 12:54 pm

Gdje ja njega to nepoštujem?
Pa kažeš da ljudi drame oko njega. Pa i trebaju dramiti. Nije to Kristal Abazaj pa da nas zaboli kurac za njega. Mile je jedan od igrača koji će ostati upamćeni.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Tue Sep 22, 2020 2:43 pm

Kome dati kapetansku traku ako ode?
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Sep 22, 2020 2:45 pm

laskedemaki wrote:
Tue Sep 22, 2020 2:43 pm
Kome dati kapetansku traku ako ode?
kome dati kapetansku traku...pa valjda dokapetanu :) !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Tue Sep 22, 2020 2:56 pm

Spominju se mogući odlasci Škorića i Majstorovića.

Što se tiče Škorića. On je svojim igrama zadužio klub i mislim da mu se treba izići u susret i ne raditi mu probleme oko odlaska. Ako se zbilja radi o Legiji, neka čovjek odluči što mu je bolja opcija, Osijek ili Legija. Treba se sjetiti da on do dolaska u Osijek nije zaradio neke novce, dugo je igrao u onom financijski nestabilnom Osijeku i zaslužio je uzeti i neke novce. Vjerujem da bi tamo imao koliko-toliko veću plaću, novi izazov igranja u inozemstvu, a možda čovjeku jednostavno treba i promjena okoline. U svakom slučaju, ostao ili otišao, želim mu svu sreću.

Ono što je zabrinjavajuće, što nam i drugi standardni stoper ima zanimljive ponude. Ako se zbilja radi o Hoffenheimu, kako pišu mediji, onda ja ne vidim način kako ga zadržati. Ne možemo očekivati da čovjek odbije igranje u Bundesligi, vrhunskom klubu, klubu koji redovno igra Europu, pred punim stadionima,... Pa vjerujem da se upravo zbog toga i bavi nogometom!

Iako, sve je to pod velikim upitnikom. Pitanje je jesu li medijska nagađanja istinita. Za Škorića vjerujem da postoji interes kluba ranga Legija. Međutim, ako Majstorovića zbilja traži Hoffenheim ili klub toga ranga, onda ne vidim način da tu ponudu odbijemo, a da nam ostane zadovoljan igrač. A onda smo u velikim problemima. Ići u nastavak sezone bez dva standardna stopera bi bilo kobno za naše ambicije. Zato mi ostaje nada da Majstorovića ne traži klub tog nivoa (Hoffenheim) i da će ponuda moći biti odbijena.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 3:09 pm

SamoOsijek wrote:
Tue Sep 22, 2020 2:56 pm

Iako, sve je to pod velikim upitnikom. Pitanje je jesu li medijska nagađanja istinita. Za Škorića vjerujem da postoji interes kluba ranga Legija. Međutim, ako Majstorovića zbilja traži Hoffenheim ili klub toga ranga, onda ne vidim način da tu ponudu odbijemo, a da nam ostane zadovoljan igrač. A onda smo u velikim problemima. Ići u nastavak sezone bez dva standardna stopera bi bilo kobno za naše ambicije. Zato mi ostaje nada da Majstorovića ne traži klub tog nivoa (Hoffenheim) i da će ponuda moći biti odbijena.
Ne sekiraj se, napravit ce Gunners peticiju da se dovede Kolinger odmah :D
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Sep 22, 2020 3:32 pm

SamoOsijek wrote:
Tue Sep 22, 2020 2:56 pm
Spominju se mogući odlasci Škorića i Majstorovića.

Što se tiče Škorića. On je svojim igrama zadužio klub i mislim da mu se treba izići u susret i ne raditi mu probleme oko odlaska. Ako se zbilja radi o Legiji, neka čovjek odluči što mu je bolja opcija, Osijek ili Legija. Treba se sjetiti da on do dolaska u Osijek nije zaradio neke novce, dugo je igrao u onom financijski nestabilnom Osijeku i zaslužio je uzeti i neke novce. Vjerujem da bi tamo imao koliko-toliko veću plaću, novi izazov igranja u inozemstvu, a možda čovjeku jednostavno treba i promjena okoline. U svakom slučaju, ostao ili otišao, želim mu svu sreću.

Ono što je zabrinjavajuće, što nam i drugi standardni stoper ima zanimljive ponude. Ako se zbilja radi o Hoffenheimu, kako pišu mediji, onda ja ne vidim način kako ga zadržati. Ne možemo očekivati da čovjek odbije igranje u Bundesligi, vrhunskom klubu, klubu koji redovno igra Europu, pred punim stadionima,... Pa vjerujem da se upravo zbog toga i bavi nogometom!

Oprosti, samo ću te ispraviti. ILI Škorića ILI Majstorovića. Obojica neće otići nego samo jedan i to vjerojatno Mile. :)
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Sep 22, 2020 3:42 pm

Nema se sta reci, zasluzio je priliku neka se okusa vani gdje god otisao, ovo mu je zadnji vlak i neka proba...hvala i sretno

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Sep 22, 2020 3:58 pm

Mile što god odlučio će ostati jedna od ikona Osijeka, zapravo uz Šoršu i svojevrsni simbol Osijeka u ovih 10ak i više godina. Jedino mi krivo što nema ponudu iz neke bolje lige. Ako ne već iz petice, onda makar iz Nizozemske ili tako neke. Poljska liga je slabija od naše. A i ne plaćaju nešto naročito.

U svakom slučaju, što god se desi, želim mu svu sreću i hvala mu za sve ove godine, i besparice i renesanse :sal:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Sep 22, 2020 5:16 pm

Centarhalf wrote:
Tue Sep 22, 2020 1:26 pm
frnja wrote:
Mon Sep 21, 2020 5:23 pm

Lako za to, no tko je Kempes ?!

Al cu vas sve sjebat sad kad puste u prodaju treci dres, pa kad odstampam cenera i ime Kempes gore. :lol:
Ima da djelim autograme po stadionu :sm:
To bi bila okrutna šala... :nono:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Sep 22, 2020 7:13 pm

Turci stvarno Šituma puštaju besplatno? Mogao bi on narednih dana osvanut kod nas.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply