Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
75
87%
Sve je bolje od Kuleta
10
12%
Mogli smo nać nešto bolje
1
1%

Total votes: 86

Maverick
Reactions:

Re: Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Post by Maverick » Wed Sep 23, 2020 2:59 pm

Ali ono...."oni su htjeli da ostane do 3.10., a mi smo rekli ili dolazi sada, ili nećemo poslovat"..... pokušavam zamisliti Acu u toj situaciji... :lol:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Wed Sep 23, 2020 3:03 pm

Maverick wrote:
Wed Sep 23, 2020 2:59 pm
Ali ono...."oni su htjeli da ostane do 3.10., a mi smo rekli ili dolazi sada, ili nećemo poslovat"..... pokušavam zamisliti Acu u toj situaciji... :lol:
A tek Kule? :tongue:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Wed Sep 23, 2020 3:10 pm

jopa332 wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:03 pm
Maverick wrote:
Mmmmmmm mi poštivamo vas kao klub i mmmmm učinit ćemo i pristat na mmmmm sve samo da mmmm dobijemo Damjana

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Wed Sep 23, 2020 3:28 pm

LegaLega031 wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:10 pm
jopa332 wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:03 pm
Maverick wrote:
Mmmmmmm mi poštivamo vas kao klub i mmmmm učinit ćemo i pristat na mmmmm sve samo da mmmm dobijemo Damjana

Mmmm Damjana je htio i Dinamo, mmm al evo ni sami ne vjerujemo kako je odlucio doci ipak kod nas, jer znamo sto Dinamo predstavlja kod nas pa i u europi, oni igraju redovito skupine europskih natjecanja, i cestitam im na tome i zelom naravno da se opet plasiraju u skupine, mmmm, jer i sami znamo da zbog njih ide 5 HNL klubova u euro natjecanja, mmmm, nadam se da cemo eto s Boharom moci uci u ravnopravnu borbu s Goricom za vrh, i Hajdukom, jer Dinamo je vec sada maltene pa prvak. Mmmmm, sutra vec imamo trening i vidjet cemo u kakvom je stanju Damjan, dobro ce nam doci jer jos imamo rovitih igraca, falit ce ih protiv Gorice ali sta je tu je, mmmmm, koga nema bez njega se mora...mmmm!
Miha:Hvala treneru Kulesevicu!
Hvala vama i naravno sretno Dinamo u kvalifikacijama kao i drugim Hr klubovima a mi se okrecemo eto prvenstvu....mmmm
Last edited by SectorF on Wed Sep 23, 2020 3:32 pm, edited 1 time in total.
Ti si ljubav najveća... :k:

zos
Reactions:

Post by zos » Wed Sep 23, 2020 3:29 pm

Pa Bjelica je ostavio Kuleta, upravo na toj poziciji "pomoćnika sportskog direktora", tako da nije isključeno da je i Kule radio na dovođenju Bohara :cool:

EUS
Reactions:

Post by EUS » Wed Sep 23, 2020 3:33 pm

zos wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:29 pm
Pa Bjelica je ostavio Kuleta, upravo na toj poziciji "pomoćnika sportskog direktora", tako da nije isključeno da je i Kule radio na dovođenju Bohara :cool:
To je zanimljivo pitanje. Zna li netko što Kule doista sada radi? Ili je samo privremenu tu uz Bjelicu, dok se ne vidi što s njim dalje?
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Wed Sep 23, 2020 3:35 pm

EUS wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:33 pm
zos wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:29 pm
To je zanimljivo pitanje. Zna li netko što Kule doista sada radi? Ili je samo privremenu tu uz Bjelicu, dok se ne vidi što s njim dalje?
Uči se poslu, da i on može jednog dana biti menadžer engleskog tipa

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Sep 23, 2020 3:41 pm

Mozda bi bio dobar trenutak da prestanemo kenjat po covjeku

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Sep 23, 2020 3:59 pm

Ovo što se događa je nestvarno, kao da sanjam.
Stavite se u kožu protivničkog navijača.
"Jbt dolazi nam Osijek, treba se pazit Bočkaja. Tj gledao sam ih u Vž, pa onaj Mierez je top igrač, treba se pazit njega.
Jao gle doveli su igrača od 2M eura danas, napadač, zabija za Sloveniju"

Kakav napad :cheer:

A onda trener i stručni stožer, pa sportski direktor i trener u jednom.
Kupiš igrača za solidne novce i kažeš na pressici da je ostalo dovoljno novca za još jedno pojačanje...a konkurencija prodaje sve koji imaju ponudu.

A onda u medijima izađe Pampas novi video i slike pa ne znaš više šta želiš, ubrzat vrijeme do Pampasa ili uživat sad u svakoj tekmi.

Pa se sjetim piva prije Gorice :mrgreen:

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Wed Sep 23, 2020 4:31 pm

Apsolutno nikakve uvrede me više ne dotiču. Ignoriram ih naveliko i naširoko. Jer kako Tominho kaže, ovo što se događa je zbilja nestvarno. Kao da se ne događa kod nas, kao da pratimo neki drugi klub. Pogledaš komentare na društvenim mrežama i velika većina je puna pozitive. Kao da smo se okrenuli za 180 stupnjeva preko noći. Nešto stvarno fenomenalno :)

Ne volim zabadat nos u tuđa dvorišta, ali kad vidiš da konkurenti prodaju igrače, a mi se pojačavamo navru ti samo pozitivne emocije i ... zna se: kup-- . Da li je možda ova sezona ta u kojoj ćemo konačno uzeti trofej? Za mnoge navijače bi ovo bio prvi trofej koji je klub osvojio. Mnogi su bili premali 1999 ili ih nogomet nije zanimao tada. Gledam tu pozitivu kod većine ljudi i sanjam... Dolaskom Bjelice se jako puno toga promijenilo na bolje. Ima tu još boljki od prije, ali ne sumnjam da će ih se riješiti s vremenom...

Neću brzati sa zaključcima, idemo utakmicu po utakmicu, pobjedu po pobjedu pa ćemo vidjeti gdje će nas to dovesti 8-)

Iako, sanjam...

:sal:
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

Post Reply