21.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
DiskoVrucica
Reactions:

Re: 21.k: Dinamo - Osijek

Post by DiskoVrucica » Sun Feb 14, 2021 3:39 pm

Ekipa, utakmicu po utakmicu pa gdje nas to dovede! Samo nek se decki bore na terenu kao do sada...

Ako nista drugo, tu je kup u kojem se u jednoj utakmici mozemo sa svakim potuci kup--

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Feb 14, 2021 3:41 pm

Btw. jel se zna gdje se igra finale Kupa ove godine ?
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 14, 2021 3:44 pm

egoskop wrote:
Sun Feb 14, 2021 3:41 pm
Btw. jel se zna gdje se igra finale Kupa ove godine ?
Velika Gorica. Ako Gorica ude u finale onda Karlovac.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Yey
Reactions:

Post by Yey » Sun Feb 14, 2021 3:46 pm

Nakon prospavane noći..
I dalje sam ljut i razočaran.
Mogli smo bolje u veznoj liniji stajati, igrati bliže igraču i agresivnije, više stiskati i raditi presing.
Morali smo više rizika preuzeti u drugom poluvremenu, pogotovo nakon crvenog kartona.

Poraz nije problem, realno kvaliteta je ipak malo na njihovoj strani.
ALI, porazno je da su oni bili nabrijaniji nego mi.
Oni su shvatili ovu utakmicu kao utakmicu "istine", mi kao "ima još puno do kraja".
To nije u ovom trenutku dobar stav.
Onaj trenutak kada Ademi nakon, ne baš tako brutalnog, starta Gutija na Petkoviću jebe svima redom mamicu, a naši se povlače pokunjeno mi je katastorfalan.
Naš kapetan koji je bio pokraj Ademija se u tom trenutku MORA unijeti njemu u facu i uzvratiti.
Ne udariti ga ko kreten i dobiti crveni, nego istom mjerom mu jebati mamicu, bez povlačenja i spuštanja glave.
To je stav, to je jedan od načina da se pokaže kičma i da pokažemo da smo u najmanju ruku ravnopravni u ovoj borbi.
Falilo mi je tog nekog žara u očima i kurčevitosti koju ovakva utakmica zahtjeva.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun Feb 14, 2021 5:36 pm

k_u_k_a wrote:
Sun Feb 14, 2021 1:54 pm
donic91 wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:16 pm
u međusobnim omjerima trenutno Dinamo 2:1 uz gol razliku od 5:3. Ukoliko u zadnjoj utakmici dobijemo sa 2:0 kod kuće tu smo u boljem položaju.(praktički nam ta utakmica na GV nosi 4 boda ukoliko npr dobijemo 2:0)
Moramo dobiti sa 3 razlike jer u slucaju istog broja bodova i iste medusobne gol razlike, gledati ce se ukupna gol razlika, a tu ih necemo stici do kraja sezone.
Ne, s 2-0 imamo bolji omjer, s 3-1 smo isti pa se onda gleda gol razlika a s 4-2 su oni bolji.
Pampas je Retfala!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Sun Feb 14, 2021 5:54 pm

U kojem svijetu vi zivite, citam po forumu da mi trebamo dovodit igrace koji su bolji od Livakovica, Ademija, Orsica i itd...
Upravo suprotno, mi trebamo dovodit igrace koji su losiji i jeftiniji od njih, Bjelica i stozer ih trebaju napravit boljima kad dodju u NK Osijek kroz godinu dvije, onda ce oni postat bolji i skuplji, a mi cemo osvajat prvenstva, prodavat ih, nove cemo dovest koji ce se afirmirat dok ovi odu i tako u krug, to je nasa buducnost! Ne mislite valjda da mi mozemo uci u financijski rat s Dinamom koja je masinerija vec 20ak godina, gdje otimaju i kradu...
Uostalom, Mezsarosu i ostalim sponzorima cemo mi jakoo biti zanimljivi ako bi to mogli radit, a ako cemo mi samo trazit jos vise i vise novaca za pojacanja, to on moze radit i u Madji, ne trebamo mu mi onda!
Last edited by jopa332 on Sun Feb 14, 2021 5:57 pm, edited 1 time in total.
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 14, 2021 5:55 pm

Maverick wrote:
Sun Feb 14, 2021 5:36 pm
k_u_k_a wrote:
Sun Feb 14, 2021 1:54 pm
donic91 wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:16 pm
u međusobnim omjerima trenutno Dinamo 2:1 uz gol razliku od 5:3. Ukoliko u zadnjoj utakmici dobijemo sa 2:0 kod kuće tu smo u boljem položaju.(praktički nam ta utakmica na GV nosi 4 boda ukoliko npr dobijemo 2:0)
Moramo dobiti sa 3 razlike jer u slucaju istog broja bodova i iste medusobne gol razlike, gledati ce se ukupna gol razlika, a tu ih necemo stici do kraja sezone.
Ne, s 2-0 imamo bolji omjer, s 3-1 smo isti pa se onda gleda gol razlika a s 4-2 su oni bolji.
Da, zato sam se i ispravio 2-3 posta poslije. ;)
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Sun Feb 14, 2021 8:18 pm

Ako je slobodni udarac u zadnjoj minuti i lopta je postavljena na 18 metara, da li je ok da živi zid stoji 1 metar iza bijele točke?

Ne znam, pitam za prijatelja.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Feb 14, 2021 8:51 pm

NK Osijek - Jarun wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:18 pm
Ako je slobodni udarac u zadnjoj minuti i lopta je postavljena na 18 metara, da li je ok da živi zid stoji 1 metar iza bijele točke?

naši su protestirali oko toga i ovaj im je nešto objašnjavao na tu temu.
ma to je trebalo prebacit iz koljena fino, Bohar ili Pilj svojom nožicom... nemojte me jebat da Lopa ostaje vježbat prekide i slobodnjake jer nije zabio slobodnjak već godinama... užas, točno sam znao da to neide nigdje.

anger-- anger--
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 14, 2021 9:50 pm

Kempes wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:51 pm
NK Osijek - Jarun wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:18 pm

naši su protestirali oko toga i ovaj im je nešto objašnjavao na tu temu.
ma to je trebalo prebacit iz koljena fino, Bohar ili Pilj svojom nožicom... nemojte me jebat da Lopa ostaje vježbat prekide i slobodnjake jer nije zabio slobodnjak već godinama... užas, točno sam znao da to neide nigdje.

anger-- anger--
Stvarno mi nije jasno kako je on to pucao prije Pilja i Bohara...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply