HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
moa2
Reactions:

Re: HNL

Post by moa2 » Fri Dec 11, 2020 3:28 pm

gunners wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:23 pm
Već se dugo godina piše o nekakvoj ligi prvaka koja bi imali zacementirana mjesta, ali to nema smisla i prvi će to Englezi odbiti. Zašto bi tamo sada bio Arsenal, a ne Everton, Aston Villa, Southampton ili Leicester?
Može biti novaca kolik hoćete, ali ima nešto i u sportskom duhu, neće to proći.
Gunners, mislim da se oko toga dogovaraju bogati vlasnici klubova, razni amerikanci, arapi, maležani i kineze, bez da pitaju narod koji navija za te klubove. Vidjet ćemo dokle će ih to dovesti!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Dec 11, 2020 3:32 pm

moa2 wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:28 pm
gunners wrote:
Već se dugo godina piše o nekakvoj ligi prvaka koja bi imali zacementirana mjesta, ali to nema smisla i prvi će to Englezi odbiti. Zašto bi tamo sada bio Arsenal, a ne Everton, Aston Villa, Southampton ili Leicester?
Gunners, mislim da se oko toga dogovaraju bogati vlasnici klubova, razni amerikanci, arapi, maležani i kineze, bez da pitaju narod koji navija za te klubove. Vidjet ćemo dokle će ih to dovesti!
Da to oni mogu samo tako dogovoriti, zašto onda još uvijek takvo što ne postoji? Mislim, ti tajkuni/šeici itd već više od desetljeća imaju svoje klubove....
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Fri Dec 11, 2020 3:37 pm

egoskop wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:32 pm
moa2 wrote:
gunners wrote:
Da to oni mogu samo tako dogovoriti, zašto onda još uvijek takvo što ne postoji? Mislim, ti tajkuni/šeici itd već više od desetljeća imaju svoje klubove....
Pa kao što je Gunners napisao, postoji veliki otpor domicilnih navijača, običnih engleza recimo. A do ovog članka koji sam danas postao, postojao je i otpor u UEFA-i, koji očito više ne postoji, ili se samo puštaju probni baloni. Mislim da se UEFA boji da joj se ne dogodi scenarij FIBA-e u Europi.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Dec 11, 2020 3:39 pm

moa2 wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:37 pm
egoskop wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:32 pm
moa2 wrote:

Pa kao što je Gunners napisao, postoji veliki otpor domicilnih navijača, običnih engleza recimo. A do ovog članka koji sam danas postao, postojao je i otpor u UEFA-i, koji očito više ne postoji, ili se samo puštaju probni baloni. Mislim da se UEFA boji da joj se ne dogodi scenarij FIBA-e u Europi.
Probni baloni su to. Pa UEFA nije dala ni da se formira liga Beneluxa, ne ide to tek tako...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Dec 11, 2020 6:02 pm

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Fri Dec 11, 2020 7:52 pm

Nece im to biti dosta, SAMO JE JEDAN...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Dec 11, 2020 9:45 pm

moa2 wrote:
Fri Dec 11, 2020 3:10 pm
Luka1995 wrote:
Fri Dec 11, 2020 2:17 pm
moa2 wrote:
Fri Dec 11, 2020 1:57 pm

Ajmo se kladiti da se tvoje proročanstvo neće ispuniti. Ako jednom ustroje tu superligu gdje će xy klubova imati zacementirane pozicije, to se vjeruj mi neće raspasti zbog slabije gledanosti. Ti koji ulažu novce u to će se pobrinuti da je gledanost zadovoljavajuća. Pa pogledaj ULEB Euroligu, isto se govorilo kad su nju ustrojavali, da će ljudima biti dosadna i da će se vratiti na staro za par godina, al koliko vidim to se nije ostvarilo.
Tržište po meni favorizira jače i bogatije, i zbog toga treba regulirati tržište. NEregulirano tržište ti je samo u SAD-a, ali i oni ga s vremenom reguliraju. Po meni ovo ne smije biti projekt UEFA-e i FIFA-e. A klubovi koji sudjeluju u takvim natjecanjima ne mogu više sudjelovati i niti jednom drugom FIFA/UEFA natjecanju isto vrijedi i za igrače koji odluče igrati u takvim klubovima.
Šta si ti sad napisao? Napisao si 9 rečenica od kojih si u svakoj nešto krivo rekao, a između ostalog i takve nebuloze o reguliranom i nereguliranom tržištu kojih se ne bi postidio ni Vilim Ribić. Da ne mislim da si troler napisao bi ti kontra argument, ovako ću se samo nasmijati :)
Krivo je jedino nešto u tvojoj glavi, ako ne razumiješ šta sam napisao!
@moa2 zapeo si u nekom proslom vremenu a definitivno i na krivom forumu. Nevjerojatno je koliko mozes trollat i ignorirati sve ostale.
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Dec 12, 2020 5:15 pm

Bar mi tovari popravljaju dan a nadam se i DHK sutra.....
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sat Dec 12, 2020 5:17 pm

Posavec dao gol :bravo:
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Dec 12, 2020 5:42 pm

LuxAnimus wrote:
Wed Dec 02, 2020 7:55 pm
LegaLega031 wrote:
Wed Dec 02, 2020 7:31 pm
egoskop wrote:
Wed Dec 02, 2020 7:00 pm
E tako. Nabijem na kurac tu Goricu.
Nemoj tako, kod njih se u tišini trenira i igra nogomet, pa oni su najveće iznenađenje lige :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa normalno. Ipak su fejs i forum stručnjaci cijelo vrijeme objašnjavali da je Osijek zapravo ispod Gorice jer oni imaju 2 utakmice manje i da nas Gorica lagano prestiže :lol:
E da

Post Reply