Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SamoOsijek
Reactions:

Re: Transferi

Post by SamoOsijek » Wed Sep 09, 2020 5:09 pm

I da, i Kulešević je napravio transfer. Sada je na novoj poziciji, kao neki pomoćnik Bjelice za poslove sportskog direktora.
Zlobnici bi rekli da još jedino nije bio domar. Ili eventualno predsjednik kluba.

Šalu na stranu. Nemam ništa protiv Kuleševića, pokazuje da je vojnik kluba, koliko god to otrcano zvučalo. Ali, ne mogu ne reći, da isto pokazuje njegovu, rekao bi neambicioznost i neodlučnost u kojem smjeru želi usmjeriti svoju karijeru. Sad nam ipak svima može biti jasno tj. i onima kojima do sada nije bilo jasno da trenerski posao nije njegovo usmjerenje.

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Sep 09, 2020 5:10 pm

Centarhalf wrote:
Wed Sep 09, 2020 3:57 pm
gunners wrote:
Wed Sep 09, 2020 3:54 pm
Image
Ne mogu ne primjetiti - stoper nizi od beka :dknow:
Višlji od Bjelice, a Bjelica baš i nije nizak! :sm:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Sep 09, 2020 5:16 pm

SamoOsijek wrote:
Wed Sep 09, 2020 5:09 pm
I da, i Kulešević je napravio transfer. Sada je na novoj poziciji, kao neki pomoćnik Bjelice za poslove sportskog direktora.
Zlobnici bi rekli da još jedino nije bio domar. Ili eventualno predsjednik kluba.

Šalu na stranu. Nemam ništa protiv Kuleševića, pokazuje da je vojnik kluba, koliko god to otrcano zvučalo. Ali, ne mogu ne reći, da isto pokazuje njegovu, rekao bi neambicioznost i neodlučnost u kojem smjeru želi usmjeriti svoju karijeru. Sad nam ipak svima može biti jasno tj. i onima kojima do sada nije bilo jasno da trenerski posao nije njegovo usmjerenje.
A možda želi učiti? Ako misli ikad opet biti trener, neće imati bolju priliku za to!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 09, 2020 5:17 pm

SamoOsijek wrote:

Ma ja sam očekivao da će Kuleta vratit za trenera juniora. No, eto. Ima novu funkciju što definitivno potvrdjuje pomanjkanje želje za bavljenje trenerskim poslom.

Eno, Štaco je otišao u BSK jer čovjek ocito želi biti trener. Respect
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Wed Sep 09, 2020 5:18 pm

Šime wrote:
Wed Sep 09, 2020 5:16 pm
SamoOsijek wrote:

A možda želi učiti? Ako misli ikad opet biti trener, neće imati bolju priliku za to!
Ostavljam i tu mogućnost, ali nekako sumnjam da radi o tome.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 09, 2020 5:20 pm

sympathizer wrote:
Wed Sep 09, 2020 5:03 pm
Skupili već brigadu vojnika, ali lagano se nešto i očistilo :sm:
Ne znam jedino gdje je general. Jel još u klubu? Ako ništa drugo, da baci belu s Bjelkom.

"Volim kartati i 'belu', ali nemam ekipu kakva su bili Beljan, Ergović i trener Bilić."

Da ne bude zabune oko ovog tko je general medju vojnicima kluba :sm:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Wed Sep 09, 2020 6:13 pm

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... u-15018068

Sad bar znamo da Majstorović ne ide u Dinamo.

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Sep 09, 2020 8:59 pm

Na sportnetu spominju Matu Maleša kap zadnjeg veznog za nas. Ima 31g.

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Wed Sep 09, 2020 10:28 pm

laskedemaki wrote:
Wed Sep 09, 2020 4:09 pm
Ne sjećam se da me neki igrač razočarao u zadnjih par godina kao sada Majstorović. Kad se pojavila priča da želi ići mislio sam si kako neko priča gluposti i da za tako nešto nema šanse. Djelovao mi je kao izuzetno zadovoljan igrač i da mu ne bi bio problem ostat do idućeg ljeta, možda i zime. Prirasto mi je srcu kao da je naš, još dobije i nagradu navijača što bi mu trebao biti još veći motiv da se tu još dokaže. Dođe bolestan trener i stručni stužer, uskoro novi stadion, jako prihvaćen od publike, vjerujem da je među plaćenijima u ekipi i on sad nađe jest govna i hoće ić. Shvaćam ono sve profesionalci bla bla al svejedno nek se tjera u tri pičke materine nezahvalne
Negdje sam baš pisao o tim stvarima. Tako je isto bilo sa Mudrim i Harisom, a i Grezdom koliko znam. Jbg, kad igrač kaže hoće ići, malo toga klub može napraviti. Natjerati ga ultimativno da ostane, nije dobro. Jer pitanje je kako bi to igrač podnio. A narušavati atmosferu zbog jednog pojedinca nije dobro. Ipak je klub iznad svih. Ako neće tu igrat nek ide, doći će netko tko hoće.

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Wed Sep 09, 2020 10:32 pm

Evo jedan dojurio (doslovno) iz Španjolske. Ako ti se ne igra vise ovdje dovidjenja! Samo sto i to dovidjenja ima svoju cijenu.

Post Reply