28.k. Slaven Belupo- Osijek 15h

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
frnja
Reactions:

Re: 28.k. Slaven Belupo- Osijek 15h

Post by frnja » Sun Apr 11, 2021 7:36 pm

jopa332 wrote:
Sun Apr 11, 2021 6:58 pm

Bio je los, ali to nije razlog zasto smo uzeli 1 bod umjesto 3...
Tonik wrote:
Sun Apr 11, 2021 7:00 pm

Sudac je jako los, ali cinjenica je da je vise gresaka bilo na nasu korist nego stetu. Zato ne trebamo suce uopce spominjati.
Centarhalf wrote:
Sun Apr 11, 2021 7:28 pm

Je, bio je katastrofalan, ali usudio bih se reci da smo samo zahvaljujuci toj cinjenici jos 1. poluvrijeme zavrsili s 11 igraca na terenu. Onaj ulet Silve s 2 noge i otvorenim dzonom bi meni uvijek bio direktni crveni karton.

Druga situacija je lakat Loncara u glavu Krstanovica nakon cega ovaj ostaje dole lezati prilicno krvave glave. To bi kod jako velikog broja sudaca u bilo kojim ligama bio izravni crveni karton bez obzira sto nije bilo namjere Loncara da to napravi. Lakat u glavu je sam po sebi za zuti, a krv na glavi protivnika je faktor koji bi kod mnogih prevagnuo i na crveni karton.
Rekao sam na stranu naša loša igra i nisam spominjao da je sudio isključivo na našu štetu.
To što ste razočarani našom lošom igrom i gubitkom bodova ne mora značiti da je ok da grizete kada netko napiše da je sudac bio loš.
I treba i o tome pričati. Sudac nije za sudit utakmicu početnika. Sramota je da imamo takve suce u prvoj ligi.
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Apr 11, 2021 7:47 pm

gledanje ovih sudačkih uhljeba i neznalica a la pejin jučer, i danas ovaj kulušić je mučno. možda da je parackom dao zviždaljku da sudi. Mierez odnese loptu normalno, krene 3 na 2 ovaj svira prekršaj jer je taj paracki polunivalid kleknuo od nemoći.

nije doprinjeo konačnom rezultatu, s obzirom kako se utakmica kasnije razvijala, ali da je pustio taj napad, kada nije bio prekršaj, možda bi se druga glazba svirala u nastavku utakmice.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Sun Apr 11, 2021 7:52 pm

Centarhalf wrote:
Sun Apr 11, 2021 7:28 pm
frnja wrote:
Sun Apr 11, 2021 6:57 pm
Ne kužim vas.
Zašto se ne bi moglo reć da je sudac bio katasrofalan?

Na stranu naša loša igra.
Je, bio je katastrofalan, ali usudio bih se reci da smo samo zahvaljujuci toj cinjenici jos 1. poluvrijeme zavrsili s 11 igraca na terenu. Onaj ulet Silve s 2 noge i otvorenim dzonom bi meni uvijek bio direktni crveni karton.

Druga situacija je lakat Loncara u glavu Krstanovica nakon cega ovaj ostaje dole lezati prilicno krvave glave. To bi kod jako velikog broja sudaca u bilo kojim ligama bio izravni crveni karton bez obzira sto nije bilo namjere Loncara da to napravi. Lakat u glavu je sam po sebi za zuti, a krv na glavi protivnika je faktor koji bi kod mnogih prevagnuo i na crveni karton.
Samo dvojicu bi nam ti izbacio u prvom poluvremenu,ma daj nemoj zajebavati,siguran sam da bi našao još bar jednog koji je zaslužio isključenje,ajd pliz pogledaj utakmicu ponovo..
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Apr 11, 2021 8:02 pm

JohnnyCash82 wrote:
Sun Apr 11, 2021 5:00 pm
I vezni red sa Zaperom i Vukovicem nije bajno rjesenje.
Protiv Istre prosli tjedan su bili odlicni.

A Krstanovic je skocio na lakat Loncara, nije Loncar isao udariti Krstanovica vec bio u skoku te mu ovaj nalece glavom na lakat, i to nema veze sa crvenim kartonom.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sun Apr 11, 2021 8:04 pm

jopa332 wrote:
Sun Apr 11, 2021 6:58 pm
frnja wrote:
Sun Apr 11, 2021 6:57 pm
Ne kužim vas.
Zašto se ne bi moglo reć da je sudac bio katasrofalan?

Na stranu naša loša igra.
Bio je los, ali to nije razlog zasto smo uzeli 1 bod umjesto 3...
Tko to može znati? Tko kaže da iz jednog od kornera nebi zabili gol?

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Apr 11, 2021 8:30 pm

Naša igra bila je blago rečeno užasna, ali opet bi mi dobili glatko da nije bilo komičnih odluka u obrani. Prekrasni golovi Žapera i Laszla.

Vi o suđenju, a Mierez nije smio ući u duel, a da mu se ne svira faul. U prvom poluvremenu imamo čisto oduzetu loptu i naši idu 3 na 2 on svira faul. Faul Silve je za žuti karton, čovjek dira loptu, ali ulazi nezgodno pa je zato karton. Dva kornera pred očima pomoćnog, moraš biti ili slijep ili pokvaren da to sviraš gol aut.

Mierez indisponiran (jer mu se nije dopustilo igrati između ostalog), Santini također, Silva i Miloš ništa prema naprijed, Pero također ništa puno, ali ga ja ne bi vadio na kraju jer od njega se uvijek može nešto očekivati. Mile i Lončar nervozni od početka, čini se da prema njima treba "manje mrkve", izgleda da ih je previše hvalio.

Uglavnom, bojao sam današnje utakmice, imao sam loš osjećaj. Počeli smo svi razmišljati o Dinamu kući, pričati o nekih 2:0 da nam paše, ja prvi stalno o tome razmišljam, a i svi oko mene. Jebiga to se vrati. Idemo dalje, čeka nas teška tekma u petak(!!!).
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Apr 11, 2021 9:12 pm

@Luka1995 manje mrkve ,više biča !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Apr 11, 2021 10:38 pm

Mene jos uvijek bas boli ovo danas...jebem mu

Nema sta nego nadati se! Moramo dobiti ove 3!!! MORAMO

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Mon Apr 12, 2021 6:15 am

Ja bih rekao da kod sudca nije bilo neke namjere.... on jednostavno ne zna i to je to...

Post Reply