9.kolo: Osijek - Gorica

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Kifla13
Reactions:

Re: 9.kolo: Osijek - Gorica

Post by Kifla13 » Mon Sep 20, 2021 8:40 am

Najbolja su ova jutra nakon preokreta, fantastican osjecaj!

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Mon Sep 20, 2021 10:07 am

Nivarox wrote:
Sun Sep 19, 2021 11:56 pm
ljubica sataraš wrote:
Sun Sep 19, 2021 11:43 pm
Nivarox wrote:
Sun Sep 19, 2021 11:21 pm
jel zna netko razlog beefa između Bjelice i Lovrića?
Mislim da je Kalik nešto rekao/dobacio, Lovrić je, čini mi se, smirivao. Zato je Rendulić odmah izvukao Kalika van.
to je bilo kasnije; prije toga je bila neka situacija gdje se bjelica unio u facu lovriću i upro mu prstom u nos i nasro mu se nešto
Ma Kalik 100%, ima na snimci utakmice i Jović upozorava Kalika, koji cjeloj utakmicu traži neko sranje, čak namjerno dobija žuti i neigra protiv Rijeke.. Odmah, u istoj minuti ga Rendulić vadi. Lovrić je došao smirivati, bar tako izgleda, a Bjelica Lovriću, prstom na ustima, pokazuje kako se Kalik treba ponašati.
Zapadna tribina

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon Sep 20, 2021 10:40 am

Daku i Loncar u momcadi kola. S time da je Daku najbolje ocjenjen u tih 11 ( 8.5 ocjena).

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Mon Sep 20, 2021 11:42 am

Drago mi je zbog Dakua jer sam toliko zelio da taj momak ostane u klubu i dobije priliku. Sad se svi nadamo da smo taj maler razbili i da krece nasa serija pobjeda.

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Sep 20, 2021 1:13 pm

Pero :D

Bruben
Reactions:

Post by Bruben » Mon Sep 20, 2021 1:32 pm

Čestitke svima na borbenosti i želji pokazanoj u drugom dijelu. Na prvo se neću ni osvrtati, na stožeru je da uoči greške i pojedince koji ne zaslužuju mjesto u prvih 11, barem narednih nekoliko utakmica. Možda je rano nakon prvih golova Dakua govoriti o njegovim dometima, no smatram da bi u njemu mogli dobiti vrlo kvalitetno napadačko rješenje, pogotovo dugoročno gledano. Koliko god sam popizdio nakon onog nepotrebnog izbacivanja lopte u aut prije gola Gorice, drago mi je da se Lončaru posrećilo u završnici, trebalo bi ga to dodatno motivirati za što bolje predstave u budućnosti. Na ekipi je sada da ovu pobjedu iskoristi za dizanje samopouzdanja te već idući vikend od prve minute zaigra kao sinoć u nastavku. :)

Nivarox
Reactions:

Post by Nivarox » Mon Sep 20, 2021 2:04 pm

Prva utkamica (nakon ne znam koliko) da smo konačno spustili loptu na zemlju i igrali nogomet, bez nabijačnine (Čeberko na stoperu je sigurno doprinjeo tome). Zato je i bilo dosta "neprisiljenih" pogrešaka, ali to je put kojim trebamo ići.
Jugović jako dobar, rastrčan, agresivan. Hiroš još nije na 100 posto ali kad bude bit će naš De Bruyne. Nakon ove tekme je valjda stožeru jasno da je 442 taj sustav koji smo tražili.

Just my 2 cents.

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Mon Sep 20, 2021 2:09 pm

Meni to prvo poluvrijeme nije bilo toliko loše, mislim što uopće možeš i očekivati kad se prvi puta zaigra neki novi stil igre, naravno da je bilo krivih predaja, ali sam vidio kako i pod Bjelicom se igra može ubrzati, a da nije sve nabijačina na Miereza.

Bit će tu još nekoliko utakmica u kojima će biti krivih lopti dok sve ne sjedne na svoje mjesto.
Nesposobni Trojac iz Marketinga van iz kluba!

zos
Reactions:

Post by zos » Mon Sep 20, 2021 3:35 pm

Neću ništa secirati, samo jedan pljesak :fan: :fan: :fan:
ako nas je Gorica prošle godine "koštala 1. mjesta", nek nam ove godine od njih krene novi niz...

ps. I svakako se nadam da se nećemo preko noći vratiti na upise tipa "zgazit ćemo ih", "raspadaju se", "nemaju za kiflu", "skuplji smo od njih", "ne znaju spojiti dva dodavanja", "dobivamo u duplom hendikepu", "ni jedan njihov našima ne bi čistio patike" itd... Pa tko god bio s druge strane! Takve izjave trebaju proizaći iz utakmice.
Svakakvog bullshita je bilo po forumu zadnjih mjeseci. A iza svakog takvog napaljivanja nerealno visoka očekivanja pa onda posljedično i nerealno visoka razočaravanja.

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Mon Sep 20, 2021 4:45 pm

Lega 1: Pomocni, jebem ti mater!
Lega 2: I ja isto!

I tako jedno 30 puta

Ja sam krepavo :rotfl:
JEDAN JE BJELICA NENAD!

Post Reply