10.kolo: Šibenik - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Lelkac
Reactions:

Re: 10.kolo: Šibenik - Osijek

Post by Lelkac » Sun Sep 26, 2021 11:03 am

Po meni su decki odigrali jednu dobru utakmicu. Stoperi sigurni,vezni red rastrčan i borben. Bas onako kako i treba. Topcagic je pokazao puno dobrih stvari a posebno me iznenadila njegova agresivnost. Kapa do poda na tome. Price da je trebao dobiti drugi zuti su gluposti. Pa prvi je prestrogo dobio. Ulazak Dakua je samo nastavio borbu za svaku loptu. Decko kao napadac je imao mislim 5 klizecih startova. To se trazi i ocekuje od svakog igraca a mi imamo tu srecu da nasa sva trojica napadaca su beskopromisni na terenu. A što bi tek bilo da igramo sa dva napadaca????? Izmjene su opet donijele pozitivan impuls. Tako da mislim osim pobjede i tri boda imamo nesto vise od toga. A to je nas raznolik i kvalitetan kadar. Idemo dalje....

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Sep 26, 2021 11:13 am

Evo ih. Sportnet klauni opet vrište "okralo,pokralo!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lelkac
Reactions:

Post by Lelkac » Sun Sep 26, 2021 11:17 am

Slobodna zona wrote:
Sun Sep 26, 2021 11:13 am
Evo ih. Sportnet klauni opet vrište "okralo,pokralo!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A što će jadnici nego lajat. Mi trebamo nastavit pobjeđivat a njih i njihove placenike ko jebe.

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Sep 26, 2021 11:22 am

Jel ima negdje za pogledati prvi zuti od Topcagica, po meni prelako dan. I onda naravno sudac se dovede u situaciju kada treba dati drugi zuti, neda jer je svjestan svoje greske kod prvog zutog.
Nikakav ovdje nije poguranac Osijeka nego ocita greska suca u vodjenju utakmice. Prica gotova, samo jalni smradovi dobili materijala za srat.

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Sep 26, 2021 11:25 am

Topčagić nije pipnuo golmana. Ovaj se bacio kao pokošen čim mu je došao blizu. :anger:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Sep 26, 2021 11:26 am

hihmih wrote:
Sun Sep 26, 2021 11:22 am
Jel ima negdje za pogledati prvi zuti od Topcagica, po meni prelako dan. I onda naravno sudac se dovede u situaciju kada treba dati drugi zuti, neda jer je svjestan svoje greske kod prvog zutog.
Nikakav ovdje nije poguranac Osijeka nego ocita greska suca u vodjenju utakmice. Prica gotova, samo jalni smradovi dobili materijala za srat.
naravno da je olako dan. kao i Nejašmiću, on je odnio loptu, a malac zakasnio u duel i naletio na njegovu podignutu nogu.

zbog teatralnosti i preseravanja suparnika mi skupljamo kartone kao na traci. isto je dobar primjer žuti kojeg je Nejašmić dobio protiv lokomotive. kontakt skoro nikakav. nisu protivnici glupi. znaju da neman oštri svoje zube na nama i da su suci laki na okidaču protiv nas pa padaju kao baletani.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Sep 26, 2021 11:32 am

Slobodna Dalmacija

Sudac Ante Čuljak najizravnije je utjecao na tijek utakmice u 31. minuti i dvije minute poslije. Od dva divljačka starta snažnog Mihreta Topčagića samo je jednom, kod juriša na Rogića posegnuo za žutim kartonom.

Divljačka starta? :toilet:

Neka gospodin iz Glasa Slavonije ako ovo čita vidi kako ostali pišu o svojima pa nek usporedi svoje pisanje o utakmici NK Osijek II-Croatia Zmijavci u Bijelom Brdu i ona dva "penala"... :black:

eyewear
Reactions:

Post by eyewear » Sun Sep 26, 2021 1:04 pm

Iskreno ne želim više gledat Topčagića prije Miereza,nema pritiska na obrambene nema pritiska na golmana...ne kažem da je Mihret loše odigrao ali jednostavno nije taj tip igrača,drugi karton čisti žuti nikakve kompenzacije se ne smiju događati,sve u svemu odlična pobjeda

Crusoe
Reactions:

Post by Crusoe » Sun Sep 26, 2021 1:10 pm

eyewear wrote:
Sun Sep 26, 2021 1:04 pm
Iskreno ne želim više gledat Topčagića prije Miereza,nema pritiska na obrambene nema pritiska na golmana...ne kažem da je Mihret loše odigrao ali jednostavno nije taj tip igrača,drugi karton čisti žuti nikakve kompenzacije se ne smiju događati,sve u svemu odlična pobjeda
ne zelim ga gledat prije ikoga,jednostavno ga ne mogu smislit,da nam donese trofej lige prvaka nebi ga mogao ocima vidjet

bokios
Reactions:

Post by bokios » Sun Sep 26, 2021 4:39 pm

Drago mi je da su golove postigla dva osporavana igrača. :bravo:

E da, Mile odigrao kapetanski. Nekako ga premalo spominjemo a besprijekorno je riješio sve potencijalno opasne situacije.

Bekovi više orijentirani na obranu, taktički je apsolutno imalo smisla s obzirom da je tu Šibenik najjači.

Post Reply