HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Jsp88
Reactions:

Re: HNL

Post by Jsp88 » Sun May 22, 2022 9:18 am

Ako i je tako, zar su zaslužili bolji tretman? Naprave veliko sranje gdje god i kad god se pojave (i gle čuda, samo s njima uvijek neki problemi, a ne s Kohortom, Armadom, pa i BBB-ima). Prošli put su na stadion Dinama unijeli veliki transparent (preko cijele tribine) na kojem piše "Mrzim Dinamo" i sad očekuju da im se opet dopušta unošenje kojekakvih njihovih brljotina. Pa prvi ih ne bih pustio! Da je u našem klubu pameti, i naši bi im zabranili transparente nakon što su ono jednom isto u kavez unijeli transparent na kojem su nam poručili ono nešto "odnijela vas Drava". Jebe mi se za navijačku supkulturu, kodekse i slična sranja. Kad dolaziš u nečiju kuću, izvoli poštovati tu kuću ili se barem ponašati po pravilima te kuće. Što se jučerašnje utakmice tiče, danima prije su upozoreni što ne smiju unositi, i opet to nisu ispoštovali, nego su opet nešto svoje izvodili. I kad im nisu dopustili unos, ovi iz prosvjeda nisu htjeli ući, a sad se već stvara priča da im je ulazak na tribinu zabranjen i onemogućen. Uopće mi ih nije žao, sami su krivi za sve što im se događa.

Armenius
Reactions:

Post by Armenius » Sun May 22, 2022 9:24 am

Njihova izravna krivica je sto su se oglusili na slanje popisa rekvizita koje ce nosit, inace im nebi zabranili..da su poslali svejedno bi opet uspjeli unjet sta god su htjeli kao i dosada,pretres je jednak..ali opet ako je istina da su ih na povratku krenuli pretresat onda je murija jos veci idiotizam..

Target Man
Reactions:

Post by Target Man » Sun May 22, 2022 10:37 am

Evo opet su navijači državni neprijatelj broj 1, kakva inflacija, kakva poskupljenja, kakvi bakrači :ave:

Crusoe
Reactions:

Post by Crusoe » Sun May 22, 2022 11:08 am

Jsp88 wrote:
Sun May 22, 2022 8:27 am
Za ovo nema nikakvog opravdanja, da je policija ne znam kakva. Prvo su ometali promet na autocesti vozeći 50 na sat, onda su prepriječili sve tri trake i onemogućili promet, a na kraju napali policiju. Kad su četnici 1990. radili isto kod Knina, govorilo se o terorizmu. Prema tome, uhititi govna i dobro ih ispendrečiti.
A ti znas da su ometali promet?

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Sun May 22, 2022 11:46 am

Crusoe wrote:
Sun May 22, 2022 11:08 am
Jsp88 wrote:
Za ovo nema nikakvog opravdanja, da je policija ne znam kakva. Prvo su ometali promet na autocesti vozeći 50 na sat, onda su prepriječili sve tri trake i onemogućili promet, a na kraju napali policiju. Kad su četnici 1990. radili isto kod Knina, govorilo se o terorizmu. Prema tome, uhititi govna i dobro ih ispendrečiti.
Sumnjam da bi lagao rođeni brat koji je išao u Jastrebarsko. No to čak i nije važno. Kada je autocesta otvorena tek nakon 12 sati i kada odmorište još neko vrijeme neće raditi, više je nego jasno kakvo je sranje ondje napravljeno. I od koga je napravljeno, nema razloga za mrvicu sumnje da se dogodilo što se dogodilo.

Crusoe
Reactions:

Post by Crusoe » Sun May 22, 2022 11:52 am

Jsp88 wrote:
Sun May 22, 2022 11:46 am
Crusoe wrote:
Sun May 22, 2022 11:08 am
Jsp88 wrote:
Sumnjam da bi lagao rođeni brat koji je išao u Jastrebarsko. No to čak i nije važno. Kada je autocesta otvorena tek nakon 12 sati i kada odmorište još neko vrijeme neće raditi, više je nego jasno kakvo je sranje ondje napravljeno. I od koga je napravljeno, nema razloga za mrvicu sumnje da se dogodilo što se dogodilo.
Ma sve 5,moje pitanje nije trebalo ispast provokativno.ja imam malo drugacije info od momka koji je bio tamo pa sam zato pitao...

russell
Reactions:

Post by russell » Sun May 22, 2022 1:11 pm

Target Man wrote:
Sun May 22, 2022 10:37 am
Evo opet su navijači državni neprijatelj broj 1, kakva inflacija, kakva poskupljenja, kakvi bakrači :ave:
Hrvatska policija zapuca 1 godišnje, ajdmo ne pretvarati ovo u bilo sto osim da su ovo torcidini neredi

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Sun May 22, 2022 1:40 pm

,..svi vi koji se predstavljate kao navijači.a svrstavate se na stranu policije u neredima,tj. niste bili tamo gdje se pizdarija desila i ne znate tko je započeo i šta se stvarno desilo,ali vjerujete HRVATSKOJ POLICIJI (onaj naš u Osijeku je uspio nekako savladati baku koja je prešla cestu,a na semaforu bilo crveno,ali na njegovu nesreću je snimljen) ste KURTONI OD LJUDI,MALI LJUDI ZBOG KOJIH JE U DRŽAVI TAKO KAKO JE!!!!
SRAM ME DA NAVIJAM ZA ISTI KLUB KAO I JSP88 KOJI U ISTOJ REČENICI SPOMINJE ČETNIKE I NAVIJAČE!!!!
STANI PRED OGLEDALO I PLJUNI NA ONO ŠTO UGLEDAŠ!!!!

,..pozdrav svim normalnim navijačima Osijeka,odjavljujem se sa foruma za stalno,..
NITKO NE SUDI OŠTRIJE OD NEOBRAZOVANOG ČOVJEKA!!!!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun May 22, 2022 1:45 pm

RARAMURI wrote:
Sun May 22, 2022 1:40 pm
,..svi vi koji se predstavljate kao navijači.a svrstavate se na stranu policije u neredima,tj. niste bili tamo gdje se pizdarija desila i ne znate tko je započeo i šta se stvarno desilo,ali vjerujete HRVATSKOJ POLICIJI (onaj naš u Osijeku je uspio nekako savladati baku koja je prešla cestu,a na semaforu bilo crveno,ali na njegovu nesreću je snimljen) ste KURTONI OD LJUDI,MALI LJUDI ZBOG KOJIH JE U DRŽAVI TAKO KAKO JE!!!!
SRAM ME DA NAVIJAM ZA ISTI KLUB KAO I JSP88 KOJI U ISTOJ REČENICI SPOMINJE ČETNIKE I NAVIJAČE!!!!
STANI PRED OGLEDALO I PLJUNI NA ONO ŠTO UGLEDAŠ!!!!

,..pozdrav svim normalnim navijačima Osijeka,odjavljujem se sa foruma za stalno,..

ovo lici na pismo koje neko napise i ode se ubit

prijavit nekom ili ne?

eyewear
Reactions:

Post by eyewear » Sun May 22, 2022 2:47 pm

Žalosno...nebitno koja je strana u pravu...žalosno da su ovi pucali na torcidu i žalosno ako je torcida htjela zapalit ove...žalosno.

Post Reply