HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Lelkac

Re: HNL

Post by Lelkac »

Ajde ko zna neka stavi topic za sljedecu tekmu.
Nivarox
Has thanked: 2 times

Post by Nivarox »

Hajduk na svoju YT stranicu stavio HEP-ov spot "više od struje", pretpostavljam novo sponzorstvo. Režimlije bili i ostali.

I onda danas još Plenki objavi da se ide u dokapitalizaciju HEP-a sa 500 milijuna eura.

Fuj.
GeneralPoslijeBitke

Post by GeneralPoslijeBitke »

Nivarox wrote: Thu Mar 30, 2023 2:02 pm Hajduk na svoju YT stranicu stavio HEP-ov spot "više od struje", pretpostavljam novo sponzorstvo. Režimlije bili i ostali.

I onda danas još Plenki objavi da se ide u dokapitalizaciju HEP-a sa 500 milijuna eura.

Fuj.
Lijepo je sto pratis njihovu stranicu... jesmo i mi bili rezimlije kad sm nosili Croatia osiguranje?
Jesmo ponudili HEPu neku suradnju pa smo odbijeni?
Nivarox

Post by Nivarox »

vidio na sportnetu, ne pratim njihovu stranicu.

A ti si postao odvjetnik Hajduka u zadnje vrijeme?
Luka1995

Post by Luka1995 »

GeneralPoslijeBitke wrote: Thu Mar 30, 2023 2:09 pm
Nivarox wrote: Thu Mar 30, 2023 2:02 pm Hajduk na svoju YT stranicu stavio HEP-ov spot "više od struje", pretpostavljam novo sponzorstvo. Režimlije bili i ostali.

Fuj.
Lijepo je sto pratis njihovu stranicu... jesmo i mi bili rezimlije kad sm nosili Croatia osiguranje?
Mi nikad nismo bili režimlije. Nikad. A Croatia Osiguranje odavno nije državna firma.
Nivarox

Post by Nivarox »

Luka1995 wrote: Thu Mar 30, 2023 4:28 pm
GeneralPoslijeBitke wrote: Thu Mar 30, 2023 2:09 pm

Fuj.
Mi nikad nismo bili režimlije. Nikad. A Croatia Osiguranje odavno nije državna firma.
Osijeku nije nikad otišlo u zastaru 100 milijuna kuna poreznog duga.

Osijeku nikad nije veliki porezni dug pretvoren u vlasnički udio kroz predstečajnu nagodbu pa presen na Grad koji onda poklanja dionice nekoj udruzi.

Osijek je još uvijek u predstečaju i uredno plaća rate vjerovnicima.

Nek General svršava na Hajduk u svoja 4 zida, ne mora ovdje na forumu.
Jsp88

Post by Jsp88 »

Mi ne da nikad nismo bili režimlije, nego kao da su nas režimske tvrtke uvijek izbjegavale kad su sponzorstva u pitanju. Prvo desetljeće ovog stoljeća, INA je bila sponzor i hajduku i dinamu i rijeci, ali ne i Osijeku.
Lelkac

Post by Lelkac »

Fuj.
Cijelu svoju povijest su bili režimski povlašteni. I od kralja i od tita pa na kraju i od svih vlada od 90 na ovamo. Kada su sami sebe pokrali. S tim da poslije drugog rata ih je financirala ozna pa udba a tito ih spasio ispadanja. I kad svoju staru gardu pitam sada za hajduk. Odgovor je: mnogi od njih još nisu zvijezdu petokraku preboljeli. 2-3 matorca znaju ponekad bit na kavi u birc gdje znam doci. I otkad mi je njihov navijač ispricao njihovu osobnu povijest ,zadnja im je želja mene sresti. Gospodski uđem i pozdravim. Dobar dan i onda okret udesno i naravno pozdrav udbi.
toc88

Post by toc88 »

I zato su bespredmetna sva naklapanja ovdje kako će Hajduk prije ili kasnije puknuti kao balon zbog velikih dugova u kojima je i u koje još više ulazi. To se neće dogoditi, koliko god to bilo pravedno ili koliko god to netko priželjkivao. Tamo dolje Hajduk ima prevelik utjecaj, preveliko značenje, kako u narodu, tako i među političarima i smrtnu presudu bi si potpisao onaj tko bi dopustio da oni propadnu. Veliko biračko tijelo je ovdje u pitanju, a i oni sami po sebi su doktori uvlačenja, velemajstori kakvih nema na svijetu.
GeneralPoslijeBitke

Post by GeneralPoslijeBitke »

Previse se vi brinete o financijama hajduka, a premalo o financijama kluba za kojeg navodno navijate...
Post Reply