18.kolo Varaždin - NK Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mali zeus
Reactions:

Re: 18.kolo Varaždin - NK Osijek

Post by mali zeus » Sun Dec 10, 2023 11:16 pm

Ja bi prvi ga dizao u nebesa da zabije 10 golova u sezoni i da ima 10 assista... Ali on je spor i pročitan, ima dobre duge lopte otvara prostor kada da loptu u dubinu zato ga je zekić i probavao na 10tki, al za krilo je prespor i dugo mu treba da donese odluku šta s loptom, znanje ima to ne spori niko ali glava, kondicija i brzina su mu problem. Zalaganje mu je na dobroj razini i vidi se da hoće al jbg neće ga... Znam da dok je bio u gorici imao je privatnog trenera i puno je radio individualno ne znam jel to sad kad je kod nas radi... Nama treba neka njuška da povuče ovu momčad i ja bi bio najsretniji da to bude on na proljeće al bojim se da je on svoje u Osijeku napravio.

ttaparkic
Reactions:

Post by ttaparkic » Sun Dec 10, 2023 11:22 pm

svaka cast svima koji misle da je ijedan igrac osijeka danas dobro odigro (osim malenice i miereza)...

lovric ne igra obranu, kad i igra to su faulovi...drugo, igro je dosad sa 3-4 beka, s nijednim nije u stanju napravit dupli, trokut, visak, to su elementarne stvari...izvodenje prekida ispodprosjecno, ubacaj danas solidan, ali i bralic je reagiro vrhunski

s druge strane slazem se da je danas bilo puno losijih, ali covjek je docekan kao messi, placen je posteno, vikalo mu se prvih 5 utakmici kiki, kiki na pampasu; treba bit realan i rec da je promasaj i to je to; nije evangelou, ali ce kostat vise nego isti

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Dec 11, 2023 1:01 pm

Image

Galba88
Reactions:

Post by Galba88 » Mon Dec 11, 2023 1:06 pm

nemesis wrote:
Mon Dec 11, 2023 1:01 pm
Image
Ko je ovaj na lijevom krilu i sta taj jazavac radi u momcadi tjedna?

Willy
Reactions:

Post by Willy » Mon Dec 11, 2023 1:07 pm

Galba88 wrote:
Mon Dec 11, 2023 1:06 pm
nemesis wrote:
Image
Pa namjestio je 3 gola?

Galba88
Reactions:

Post by Galba88 » Mon Dec 11, 2023 1:09 pm

Willy wrote:
Mon Dec 11, 2023 1:07 pm
Galba88 wrote:
nemesis wrote:
Image
Pa namjestio je 3 gola?
Ma ova dva je pukom srecom namjestio, a treci (penal) je namjerno igrao rukom samo da nas zajebe.

ttaparkic
Reactions:

Post by ttaparkic » Mon Dec 11, 2023 1:18 pm

Galba88 wrote:
nemesis wrote:
Image
svaki cent je isplatio, ipak treba kao igrac kluba sredine tablice na vrucem gostovanju to uspjeti...ajmo od C2 do C6, KIKI, KIKIIII

Galba88
Reactions:

Post by Galba88 » Mon Dec 11, 2023 1:22 pm

ttaparkic wrote:
Mon Dec 11, 2023 1:18 pm
Galba88 wrote:
nemesis wrote:
Image
svaki cent je isplatio, ipak treba kao igrac kluba sredine tablice na vrucem gostovanju to uspjeti...ajmo od C2 do C6, KIKI, KIKIIII
Hvala dragom Bogu svi ostali su bili na nivou i vec zadnjih par kola svi brutalno igraju. Svi ostali su zasluzili svoje place i bit ce ih tesko zadrzat na zimu jer se doslovno klubovi iz lige petica trgaju za sve nase pojedince. Samo taj jebeni lovric nam je uteg.

SteGerrare
Reactions:

Post by SteGerrare » Mon Dec 11, 2023 1:37 pm

Eno na Crnim KMEsama tablica od dolaska Jakirovića u Dinamo...Od nas gori samo Varaždin i Rudeš.. :crash:

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Mon Dec 11, 2023 4:23 pm

,..nadam se,..ne nadam se kako bi Maverick rekao,nego stvaarno se nadam da će Lovrić na posudbu u Mađu,..mislim da se velika većina navijača Osijeka također raduje možebitnom odlasku igrača koji vlastite igrače zna poslat u pm,ljutit se na suigrače kad mu ne dodaju loptu kao malo dijete kad mu uzmeš lizalicu za kaznu (zadnji put je srao Mierezu čak i poslije utakmice,a bilo je toga ajme)))),..igrač kojem se ne da igrat obranu u velikom dijelu utakmice,igrač koji je konstantno na rubu kartona zbog pičkaranja svima oko sebe,igrač koji,kad mu nešto nije po volji maše rukama kao na kolodvoru kad ti netko jako drag odlazi na duže vrijeme pa se emocionalan u tom trenutku baš razmašeš,..igrač kojem se ne da popratit protivničkog igrača pa onda potpuno retardirano uklizava u protivničke igrače i tako stvara nervozu i kod svojih igrača,..nesportski život koji vodi odražava se na njegove partije koje se u velikoj većini bile kriminalne,..naravno da si razdražljiv i nadrkan kad si neispavan,to zna svatko od nas sam po sebi,..priče o njegovom kockarskom životu su već dosadna prožvakana priča,..lik ufuran na igralištu kao da je Cantona,kao Wyatt Earp,ne znam kako ga drugačije opisat,..eto mu suigrač koji igra u napadu,Mierez,koji i kad je imao sezonu sa 4 postignuta gola,šutio je i orao teren svih 90 minuta,kao što ga i ore i dan danas,..ne treba mu bolji primjer,tu mu je pod nosom,svaki dan gleda ga na treningu,..namjerno sam stavio Miereza jer obojici najviše znače postignuti golovi,..samo da daje 30% Mierezovog pristupa,ma samo da je normalan,da ima igru u oba smjera,da se trudi i da ne jebe mater svima oko sebe kad ga ne ide ( a ne ide ga u 80% utakmica,možda sam čak i blag u procjeni,ali nema veze),većina nas ne bi bila tako kritički nastrojena prema njemu,ne bi mu secirali svaki potez,ali kad se pravi takav mangup,onda moramo ga tako gledati,..
,..DALEKO MU BILA KUĆA NA GODINU!!!

p.s. igrača koji onako debilno napravi penal,kojeg i vlastiti trener prozove za glupost,a oni ga ipak stave u momčad kola,puno govori i o tim likovima koji su ga birali jer oni najčešće podcjenjivački govore o Osijeku i uvjerljivo su najgori podcast,barem što se odnosa prema nama tiče,..

Post Reply