25.k. Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

25.k. Rijeka - Osijek

Post by Centarhalf » Mon Mar 11, 2019 11:03 am

Ajde da i ja jednom temu otvorim, mozda nam srecu donese.

Ovo je stvarno utakmica s nevjerovatnim ulogom za nas i u kojoj bi eventualna pobjeda izbila negativu iz svlacionice i koja bi decke moralno okrenula za 180 stupnjeva! Ima i Rijeka svojih problema i decki ovu utakmicu moraju izaci doslovno kao da im zivot o njoj ovisi!

Ne zelim ni pomislit u kakvu bi dodatnu psiholosku dubiozu upali ako bi na Rujevici izgubili, pa da nam to jos dodatno razjebe moral i nabije pritisak pred Goricu i Inker. Dobijemo li Rijeku, puno cemo lakse odigrati protiv Gorice i Zapresica!

Nije bitno kako, ali ovo moramo nekako dobiti! MORAMO! :k: :sal: :k:
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Luka1995
Reactions:

Re: 25.k. Rijeka - Osijek

Post by Luka1995 » Mon Mar 11, 2019 11:50 am

Ne volim to govorit, ali nije ni bod tamo loš. Idemo naravno na pobjedu koja nam donosi jako jako puno, ali ne treba izgubit ni pod razno!
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Mar 11, 2019 12:07 pm

Luka1995 wrote:
Mon Mar 11, 2019 11:50 am
Ne volim to govorit, ali nije ni bod tamo loš. Idemo naravno na pobjedu koja nam donosi jako jako puno, ali ne treba izgubit ni pod razno!
Nemozemo vise igrat ovakve utakmice s pizdarijom u glavi da "ni bod nije los". Mi u zadnjem kvartalu lige imamo jebacki tezak raspored s gostovanjima na Poljudu, kod Gorice i kod Lokomotive koji su nam svi izravni konkurenti. Osim toga moramo jos i u "uvijek neugodnu" Koprivnicu, a i domaca utakmica s Dinamom ne garantira nista.

Rijeku se mora dobit pod MUS inace cemo si bas jako zakomplicirati iovako kompliciran zivot. Znaci mene stvarno ne zanima kako, ali oni s Rujevice moraju donijeti 3 boda ili cemo stvarno bit u jako zestokim jajima s vrlo realnim sansama da ostanemo bez europe za sljedecu sezonu.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Mar 11, 2019 12:45 pm

Zahtjevat od ove ekipe pod mus pobjedu u gostima kod Rijeke nije baš fer. Ja znam da nam to bodovno donosi puno, ali opet... Svakako treba ići na pobjedu, ali treba i doza realnosti...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Mar 11, 2019 1:10 pm

Ni protiv Intera u Zapresicu ne mozemo racunati na 3 boda, a kamoli na Rujevici. Vec sam negdje napisao tko zna sa kojom momcadi ce Rijeka nastupiti, Mamic i Pavicic sigurno nece, a protiv Dinama im nisu igrali: Heber, Čolak, Lončar, Escoval, Raspopović, Pavelić, Tomečak, Punčec, Vuk. Vjerojatno ce netko od ovih igrati, jer su im na klupi bili Capan 23 godine, Lepinjica (19), Ristovski (20), Murić (23), Smolčić (18), Braut (16). Oni kao da su u jos vecim govnima nego mi, i samo su dva boda uzeli vise od nas ovo proljece.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Mar 11, 2019 2:30 pm

Ja ne razumijem kako možemo tražiti ili očekivati pobjedu protiv Rijeke na Rujevici, a nismo u stanju pobijediti Belupo i Lokomotivu kući. A Rudeš i Istru smo pobijedili na jedvite jade. I sad postaviti stvari na način da se pod mus mora pobijediti Rijeka u gostima? Mislim da ne. Ne znam za vas, ali ja bi bio zadovoljan sa bodom. Jako zadovoljan. Naravno, Rijeka je dosta oslabljena i ne bi bilo svjetsko čudo da i pobijedimo, ali u ovom trenu i sa ovakvim rosterom, ja sam zadovoljan bodom.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Mar 11, 2019 4:59 pm

S ovakvim kadrom bod na rujevici ko dvije kuće
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Mar 11, 2019 5:03 pm

Ako im ne igra pavicic to im je najveci hendikep,pavicic im je pola ekipe.
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Mar 11, 2019 5:27 pm

Ma treba nam jedna velika pobjeda da se vratimo u igru zašto ne probat sad Rijeku dobit, bez obzira tko im igra sad je trenutak za to što se kaže da sreću okrenemo na našu stranu.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Mon Mar 11, 2019 5:58 pm

Ma nema potrebe za takvim razmišljanjem da ne možemo dobiti Rijeku na Rujevici.
Mi smo Osijek i ovogodišnja Rijeka ne može stati u istu rečenicu sa nama,jebeš njih!
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Post Reply