24. kolo: Osijek - Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
ramzes3
Reactions:

Re: 24. kolo: Osijek - Hajduk

Post by ramzes3 » Sat Feb 29, 2020 6:26 pm

previse tu toga ne valjda da bi se uopce isplatilo analizirat

izdvojio bi laciku kao pozitivu

LuxAnimus
Reactions:

Post by LuxAnimus » Sat Feb 29, 2020 6:27 pm

Kempes wrote:
Sat Feb 29, 2020 6:15 pm

doktor skrivanja, magistar vucaranja, direktor alibi igre, kralj pokrivanja nevidljivog igrača i majstor lopte unazad!
majstor roštilja :lol:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Feb 29, 2020 6:28 pm

Kempes wrote:
Sat Feb 29, 2020 6:23 pm
Lacika najbolji! Igor odličan posebno u defanzivnom dijelu!
SPORCKI I GLAVNI SKAUTE MISLIM DA VAM JE POSAO DA SADA SJEDNETE S M et M DA PRIPREMI PARE ZA NJEGOV OTKUP!

Lončar, Majstorović i Žaper vrlo dobri!!!

Pero, koji je to idiot ili idioti i na temelju čega donio odluku da je on SPREMAN???? za ovakvu jednu utakmicu???????????????????

ostali svi blijedo, ali nisu igrači kao igrači smao krivi već je problem da ni Kulešević ni stožer ne vjeruju u to što žele (ova ideja s Grezdom lijevo i Perom desno je u redu) međutim, niti oni vjeruju u to pa čini mi se niti igrači. Kretanje bez lopte je bilo očaj!
TAKO JE,SILVA PO MENI NAJBOLJI DANAS,ON i lacika,ostali nisu vrijedni spomena !!
KULEŠEVIĆU ODI SAM JER TE OVAJ INDIJANAC NEĆE SMJENITI,JER TI SI OSJEČANIN ,POTOMAK NAJBOLJE ŠKOLE NOGOMETA U SVEMIRU !!!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Feb 29, 2020 6:34 pm

Delmat wrote:
Sat Feb 29, 2020 5:35 pm
Ništa, nula negledljivo.

Pozitivno lacika koji je 100% u utakmici, trči 90min.
Jugović što on radi u 1. ekipi :?
Ja kod njega vidim samo trku i uvijek potez, dva previse. Nema automatizma ni on niti i jedan drugi igrac. Kompliciranje i nabacivanje na Marica ili naprijed. Sredina ne postoji!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 6:35 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Feb 23, 2020 10:04 am
Ako ovo dobijemo, onda smo opet na -3 od Hajduka, a vjerojatno poravnati sa Rijekom. Sljedeca dva kola idemo u Pulu i dolazi Varazdin, ako to ne mozemo dobiti onda ni ne zasluzujemo to 2. mjesto. A Hajduk nakon nas igra sa Dinamom kod kuce, pa odlazi u Rijeku i jos postoji velika sansa da nakon iduca 3 kola zasjednemo na drugo mjesto, cak je to i realno...
I sta sad?
Odmah da se ogradim, ovo nije "general poslije bitke" post.

Trenutno smo bliže 6. mjestu nego 2.
Da, idu nam Istra i Varaždin... Istru nismo dobili vani 5 godina, a drugoligasku ekipu Varazdina jos nismo ove sezone dobili, a popili smo od njih 3 gola u 2 utakmice.
Sada MORAMO dobiti sve utakmice i to ce stvoriti odredeni pritisak kod igraca, a mislim da Kule nije sposoban maknuti taj teret sa njih i motivirati ih za ono sto ih ceka.
Zapravo, mislim da njega boli kurac jer sta god da se dogodi posao u skoli nogometa je sigurica, a mi cemo i dalje jebati mame raznim Grezdama, Talysima i Loncarima...
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sat Feb 29, 2020 7:12 pm

Kuleševiću, Primorac, braćo Skender ODLAZITE!!!!

Ovo danas je bio najgadljiviji nogomet na Gradskom vrtu u posljednjih možda 10 godina. Fuj fuj fuj i fuj!
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Feb 29, 2020 7:26 pm

Zaustavi se vjetre, pita bi te nesto...

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Sat Feb 29, 2020 7:30 pm

k_u_k_a wrote:
Sat Feb 29, 2020 6:07 pm
Vidim, svuda se po drustvenim mrezama pljuje po Grezdi...
Pa on je danas ispao los iskljucivo zbog drugih! Niti jednu loptu u prostor nije dobio.
U prvom poluvremenu Talys (koji je danas odigrao kriminalno) je 5-6 puta propustio dati mu cisti pas!
Dodao je on, ali sve i jedan krivo... :sm:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Feb 29, 2020 7:45 pm

k_u_k_a wrote:
Sat Feb 29, 2020 6:07 pm
Vidim, svuda se po drustvenim mrezama pljuje po Grezdi...
Pa on je danas ispao los iskljucivo zbog drugih! Niti jednu loptu u prostor nije dobio.
U prvom poluvremenu Talys (koji je danas odigrao kriminalno) je 5-6 puta propustio dati mu cisti pas!
Da sigurno samo zbog drugih? Covjek je toliko neodlucan, trazi loptu, pokazuje rukom u prostor i to kad mu igrac ne moze dodati jer je pod pritiskom i onda kada ovaj ipak uspije proturiti neodlucan je u startu. Zakasni uvijek za korak. A da sam on ne bude kriv a vec smo to konstatirali. Osijek nema uopce automatizme u svojoj igri, mi navijaci o tome tupimo od Austrije a struka ocito to ne vidi ili im nezna prenjeti?

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Sat Feb 29, 2020 7:57 pm

Nije tu problem ni poraz 1:0 od Rijeke ni 0:0 sa Hajdukom koliko je problem činjenica da smo u 180 minuta nogometne igre kreirali jednu priliku (današnji Lacov šut sa 6-7 metara).. Kako planiraš išta napraviti kada ni priliku ne kreiraš.. Mehanizmi i taktika 0 bodova..

Post Reply