24. kolo: Osijek - Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
marioart
Reactions:

Re: 24. kolo: Osijek - Hajduk

Post by marioart » Sun Feb 23, 2020 11:15 am

Lualua wrote:
Sun Feb 23, 2020 9:46 am
Pa nismo prvi puta razočarani, bit ce toga još, ali ne iduci vikend.
Nema mjesta za malodušnost. Ljudi , pa zar ne priželjujete 85. minutu i trenutke kada se pola zapada diže i odlazi ka svojim tovarskim domovima.
prizeljkujem pristup kao protiv dinama i ucinkovitost kao hajdk jucer protiv gorice....
ria ria hungaria.
:love:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Feb 23, 2020 11:22 am

Harry_Mata_Harry wrote:
Sun Feb 23, 2020 11:11 am
Joj e aj molim te. Kad dobijemo tovare pricat ces kak se Lokomotiva treba dobit s pol snage... Sad smo odigrali ovako protiv Rijeke i odmah nas gazi Loksa
osobno vjerujem da cemo dobit dalmoše i izgubit bodove na obje tekme iza njih

lokomotiva igra trenutno bolje od nas. poletnije, uigranije

kule mora napravit sto je i skender napravio, povuc 2 3 igraca iz b ekipe i dat svjezinu jer nekvaliteta pilja ndockyta lope se vise ne moze trpit. onaj dago iz B ekipe jednostavno ne moze bit losiji od trojca, moze bit samo jednako los ali sta te kosta isprobat, mozda pogodis. skenderu je uspilo.

lopa i ndockyt zbilja vise ne zasluzuju ni minutu nastupa. sreca nasa je sto su jos 3 mj samo s nama

bokios
Reactions:

Post by bokios » Sun Feb 23, 2020 11:24 am

Ako ovo dobijemo a s obzirom na raspored do kraja trećeg kruga realno je da budemo 2. ili jako blizu toga, nema predaje! :drum:

traMi
Reactions:

Post by traMi » Sun Feb 23, 2020 11:30 am

Slijedi nam utakmica sezone protiv Hajduka na Gradskom vrtu a kako ovaj forum izgleda pred takvu utakmicu je sramotno..
Kasnije ce isti ti koji pisu kako ne zele ni doci na utakmicu pricati o osjeckom mentalitetu i komentirati brojku i atmosferu na tribinama

Vi ste prvi primjer takvog mentaliteta.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sun Feb 23, 2020 12:38 pm

Uopće nije stvar pozicije na tablici nego pristupu. Prije 5g da smo ovako odigrali rekli bi dobro je jer bi to bilo više od maksimuma. Svi mi znamo da ovi igrači i klub sa sadašnjim stanjem mogu puno bolje. Da smo mi daleko od maksimuma. Kad vidiš da se tu nitko maksimalno ne trudi osim par pojedinaca onda si kontas čemu to. Naša uprava više želi izbjeći 3. i 4. poziciju nego što ima stvarne ambicije da budemo 2. Lakše bi im bilo da smo ispali od Dinama, nego da pravdaju ispadanje od Rijeke. Ja od uprave ne dobijam dojam da se mi zapravo za išta borimo.... No to je samo moje viđenje i kao takav sam apsolutno rezigniran prema utakmica. Protiv Inkera sam bio u Osijeku i na kraju zapeo u birtiji pored stadiona i dobro da je tako bilo jer se nisam zivcirao i zajebavao se sa prijayeljima....
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 23, 2020 12:57 pm

ramzes3 wrote:
Sun Feb 23, 2020 10:45 am
Luka1995 wrote:
Sun Feb 23, 2020 10:20 am
A sad ozbiljno. UTAKMICA SEZONE. Porazom slijedi borba za 4. ili 5. mjesto, pobjedom smo opet u borbi za 2. I tu sva priča staje.
ne bas. kup se ne igra vikendom

ako si mislio na ligu. tamo su kljucne tekme protiv fenjeraša koje mi nismo u stanju dobit

istra - osijek 0 0
osijek - varazdin 2 2
inter - osijek 3 3
varazdin osijek 1 1
osijek inter 1 1

10 bodova izgubljeno protiv koga. ekipe koja nije dobila placu 6 mjeseci. ekipe koja se juce sastala, a prije toga su imali semipro igrace, ili mozda dojucerasnji drugoligasa kojem je najbolji igrac covjek od 36 godina

jebes ovu tekmu za vikend, to je valda najnebitnija utakmica ove sezone
Ne, nije najnebitnija nego je najbitnija. Zašto? Zato što je od strane kluba jasno rečeno koji je cilj ove sezone. Nisam ga ja izmislio nego je u više navrata rečeno od strane i Kuleševića i Meštrovića da je ove sezone cilj drugo mjesto. Ne može ti cilj biti osvajanje kupa. U svakom kup natjecanju moraš imat pun kurac sreće da bi ga osvojio. Možeš probati, ali ne možeš reći da ti je cilj pobijediti u jednoj utakmici.

Dakle, ako je jasno definirano da je ovosezonski cilj drugo mjesto, a porazom u subotu smo na 9 bodova od istog, zaključujem da nam je ovo utakmica sezone.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 23, 2020 1:51 pm

Hajduk če nas isto pokušati pretrčati u veznom redu i sabit agresijom kao i Rijeka nije Tudor lud vidio je jučer sve i kad se pogleda Hajduk vidi se da je Tudor svjestan da nema neke znalce ali zato trče kao ludi naša vezna linija je najslabiji dio ekipe bojim se da če na pretrčati jedina klasa je Laci ovo drugo je za klupu u svakoj ozbiljnoj ekipi ,Pilj,Žaper, mogu bljesnuti ponekad,Jugović,Kamenar ,Lopa :roll: ostali smo na Laciju u sredini stvarno smo se doveli u glupu situaciju da nemamo sredinu a pričamo o drugom mjestu ta naša klupska "struka"se ku.. konta od predsjednika do liječnika .
Najbolje lopte u prostor iza Hajdukovih stopera na Grezdu ,Marića, Mancea ,Silvu imamo brzih igrača što manje kroz sredinu da ne bude izgubljenih lopti ,glupih prekršaja

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Feb 23, 2020 4:55 pm

Drugo mjesto ove sezone donosi jednu kvalifikacijsku utakmicu za Europa ligu, i to protiv Viktorie Plzen, PAOK-a, LASK-a - to je dovoljno proći i sigurno si u EL. I u slučaju poraza ide se u zadnje kolo kvalifikacija.
Sad zamislite drugi klub HNL-a koji dobije 6 utakmica grupe EL + utakmica zadnjeg kruga kval. za LP (to po defaultu uzimam kao dva poraza).
To su novci koji su dovoljni Rijeci ili Hajduku da naprave razliku u slijedećem prvenstvu prema nama.

Što se tiče nas, ja ne znam koliko nama znače novci, sada smo dobili 5M od Šutala i šta? Jel to ide u stadion, u momčad ili se vraća ulog vlasinicima? Nama te navijačke računice "koliko je tko trgovao" ništa ne znače!

A što se tiče nekog pristupa i sl. Nije u RIjeci bio problem nikakav pristup, njihov trener je proučio našu igru, začepio sve strane i naš strateg nije našao rješenje. Kada loviš rezultat protiv podjednako kvalitetne ekipe to moraš raditi kroz neki sustav, toga kod nas nema. Jesmo li ijednom probili s boka? Jesu Silva i Talys uopće igrali? Koja je uloga naših polušpica Grezde i Ndockyta?

S druge strane Rijeka nije odigrala ništa posebno, nego je imala sreće kod gola i povukli su se kako se Osijek nikada nije povukao u Gradskom vrtu. Bar smo mogli vidjeti da u Kup utakmicu imamo 50% šansi za prolaz.

Nije nikakva panika, samo moramo dobiti Hajduka...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Feb 23, 2020 5:09 pm

Koliko smo samo puta godinama unazad rekli baš to - "nije nikakva panika, još stignemo..." i nikad da stignemo tamo gdje želimo jer sami sebe kočimo nestručnošću stručnog kadra. I tako će biti sve dok Meštar ne okrene priču, jer s ovime sada smo mi po svemu četvrti klub i to je to, nema dalje.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 23, 2020 5:22 pm

Zadnje dvije, tri sezone mi smo sami sebi najveći neprijatelji toliko lutanja pogotovo ove sezone ,Skender ,Kule ,promjene sustava pa ostanemo bez krila pa trazi krila ,vezna linija nama nebitna forsiramo igrače kojima je vrhunac klupa u ozbiljnoj ekipi ,Rijeka je lutala samo u početku sa Scoriom i onom vagonu igrača od Vranješa,Neretljaka itd..ali Mišković konta nogomet da ne baca pare doveo je Keka i to je to par kupova i prvenstvo a mi smo u kružnim toku zapeli sa La familia i sad Hajduk opet dolazi kao sad ili nikad :roll: ma sit sam toga,vadi se ,lupaj i onda šamar u Istri i sl.samo čistka u klubu donosi napredak

Post Reply