Osijek 2 - sezona 2020/2021

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
ramzes3
Reactions:

Osijek 2 - sezona 2020/2021

Post by ramzes3 » Mon Jul 13, 2020 8:19 pm

NK Osijek II odigrao prijateljsku tekmu sa BSKom iz Bijelog Brda. Pobjeda 3:1 Golove postigli Mateo Karamatić(došao ove godine iz mlade ekipe RB Salzburg i Domagoj Stranput2x, došao iz U19 Dinama, inače Osječanin koji je 6 godina igrao u mlađim kategorijama Dinama.

u odnosu na proteklu natjecateljsku godinu, više neće biti Tomislava Soldića koji je slobodan u izboru nove sredine te Nadreya Dage i Tonija Kolege za koje je odlučeno da idu na posudbu. Povratnik u osječke redove je Robert Mišković koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Dinamu.

inace, nekako mi se cini da imamo poprilican broj "starkelja" u toj akademiji. prema TM, 1/4 su samo tinejdjeri. reko bi neko da su kvalitetni tinejdjeri u nizim rangovima, al tamo postizemo smijesne rezultate pa je za pretpostavit da smo jednostavno kratki

egoskop
Reactions:

Re: Osijek 2 - sezona 2020/2021

Post by egoskop » Mon Jul 13, 2020 8:46 pm

Oni koji su gledali utakmicu kaže da je mali Stranput uvali dva svjetska gola.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jul 14, 2020 12:54 am

Ja sam gledao prvo poluvrijeme i bili smo dosta nedorečeni.
Malog Domagoja znam otkad se rodio, ali ga nisam dugo gledao, kao dijete je obećavao :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Tue Jul 14, 2020 1:20 pm

Kakva je odluka saveza na kraju, jel ostajemo u 2. ligi ili nas sele u 3.?
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

Jasamkojijesam
Reactions:

Post by Jasamkojijesam » Tue Jul 14, 2020 3:51 pm

ramzes3 wrote:
Mon Jul 13, 2020 8:19 pm
NK Osijek II odigrao prijateljsku tekmu sa BSKom iz Bijelog Brda. Pobjeda 3:1 Golove postigli Mateo Karamatić(došao ove godine iz mlade ekipe RB Salzburg i Domagoj Stranput2x, došao iz U19 Dinama, inače Osječanin koji je 6 godina igrao u mlađim kategorijama Dinama.

u odnosu na proteklu natjecateljsku godinu, više neće biti Tomislava Soldića koji je slobodan u izboru nove sredine te Nadreya Dage i Tonija Kolege za koje je odlučeno da idu na posudbu. Povratnik u osječke redove je Robert Mišković koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Dinamu.

inace, nekako mi se cini da imamo poprilican broj "starkelja" u toj akademiji. prema TM, 1/4 su samo tinejdjeri. reko bi neko da su kvalitetni tinejdjeri u nizim rangovima, al tamo postizemo smijesne rezultate pa je za pretpostavit da smo jednostavno kratki
Ima u juniorima petorica izuzetnih igrača ali će vjerojatno otići iz Osijeka prije nego uopće dobe šansu u Osijeku 2 ,budući da se na tjednoj bazi dovode najmanje dva igrača na probu u Osijek 2.Ako će se igrati treća liga onda sljedi tek egzodus u hrvatske drugoligaše to je sasvim sigurno.Između ostalog druga liga se i širi pa će to biti još izraženije.Neznam koji je razlog da se pojedini igrači drže u Osijeku 2 četiri ili više sezona kakvog to ima smisla ako je Osijek 2 osnovan radi profiliranja mladih igrača.Unatoč svemu vjerujem da stručni ljudi i uprava Nk Osijeka u globalu rade dobar posao a rezultati će biti vidljivi kroz par godina.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Jul 14, 2020 4:08 pm

kolko sam shvatio za sad b ekipe jos ostaju u 2 HNL, ako budu prebacene u 3 HNL onda komotno moze bit i ukinuta jer tamo drzat ekipu nema koristi nit ce kvalitetni potencijali htjet igrat amatersku ligu.

sto je mlado i valja, prebacit u juniore. sto je mal starije prebacit na posudbe i to je to

al otom potom

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Jul 14, 2020 4:24 pm

I ja sam misljenja da B momcad nema nekog smisla u mozemo rec amaterskoj 3 ligi pa cak ni za juniore, nikakav poseban talent odnosno igrac koji zeli nesto veliko ostvarit nece doc igrat 3 ligu a cak i da dode kako ces znat da je spreman za 1 ligu kad ce izgledat ko vanzemaljac pored tih amatera a na kraju samo prevara i nista vise od njega za 1 ekipu...bit ce tu jos dosta rasprave oko toga

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Jul 26, 2020 4:43 pm

stodra je napisao/la:
Marco Boras (2001 g., stoper) i Daniel Dejanovic (2001 g., zadnji vezni) iz Kickers Offenbacha su sve dogovorili s Osijekom. Ovaj prvi je imao ponude iz Serie A i Championshipa, ali sad dolazi kod vas

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jul 28, 2020 12:02 pm

Nogometaši Osijeka II otputovali su na pripreme koje će i ovoga ljeta odraditi u Svetom Martinu na Muri. Na put je krenulo 29 igrača, a to su: Marko Barešić, Filip Kovačević, Karlo Krijan (vratari), Marin Magdić, Josip Gačić, Patrick Almeida, Adrian Leon Barišić, Mateo Karamatić, Kristijan Pavičić, Adam Benić, Mihael Kuprešak, Marco Boras, Dario Pudić, Karlo Prpić-Bosanac, Domagoj Babin, Juraj Ljubić, Toni Vinogradac, Josip Stokić, Filip Mekić, Marin Kuzminski, Tomislav Bliznac, Mile Todorov, Daniel Damjanović, Robert Mišković, Aleksa Latković, Nadrey Dago, Ergi Ajazi, Domagoj Stranput i Martin Sekulić. Uz trenera Igora Tolića, u stručnom stožeru su: Ivan Damjanović, Filip Šušnjara, Dino Siber, Zlatko Tomas, Nikola Ivković, Nikola Grgić i „tehniko“ Mario Novak.

Protiv Maksimira i Dinama II

Prije odlaska na najsjeverniju točku Republike Hrvatske, u Međimursku županiju, Bijelo-plavi su odigrali i treću kontrolnu utakmicu. Na stadionu Olimpije u Donjem gradu svladali su novog mađarskog drugoligaša Szentlorinc rezultatom 2:1, golovima Miškovića i Mekića. Tijekom boravka u Svetom Martinu na Muri, Osijek II će imati još dvije provjere. Prvo će, 29. srpnja, odmjeriti snage protiv Maksimira dok će par dana kasnije, 1. kolovoza, za protivnika imati momčad Dinama II, a taj susret će biti upriličen u kompleksu maksimirskog stadiona. Povratak kući je predviđen 2. kolovoza u kasnijim večernjim satima.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Jul 28, 2020 7:42 pm

slucajno sam kod staraca sad vidio sport poslije dnevnika i prilog o nk sibenik. nabrajaju igrace koje bi dobeli na posudbe i kazu da bi Todoroskog doveli na posudbu.

decko je definitivno bolji od 2. lige, ako nece dobivat jacu minutazu sljedece sezone, onda zasto ne?
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply