36.k: Osijek - Lokomotiva - veliko finale

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: 36.k: Osijek - Lokomotiva - veliko finale

Post by mariox »

russell wrote: Sun Jul 26, 2020 10:52 am Eno sazetaka, pa ubili smo ih, nemamo sta kome zamjeriti od igraca ili treneru. Onaj grbic nas je pojeo, penal na pilju ko suza cist
Po meni isto čist penal i vjerovatno gol iz penala ekipi LP a Mariću titula najboljeg strijelca a ovako :crash:

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... e-15010291
bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 »

Kempes wrote: Sun Jul 26, 2020 9:49 am eee a kako objašnjavate situaciju kada je struje drkan išao gledati onu situaciju koja nije bila penal, ali je bio korner, netko je pucao, kontam Pilj i u padu jedan igrač, ruke uz tijelo, sve čisto izbije loptu u korner, mi tražimo korner ona tovarska bedevija ne da korner, ali mu debili iz sanduka kažu da ide gledat penal, on ode gledat penal, na slici se vidi da penala nema, ali i da je igrač lokomotive zadnji igrao.

ta narkomanska blitvarska vreća govana umjesto da dosudi korner, on ostavi loptu lokomotivi.
I jos jednom gdje je Karacic objasnjavao kako nije igrao rukom nego ga je lopta po stomaku dirala, ali opet nije bilo nista od kornera. Tako da mozes jednom slucajno, ali vise puta i nije bas slucajno, ali necemo o tome da ne budemo kmecala, samo cemo biti veci Katolici od Pape kada nam dosudi penal koji nije bio :ave:

Bila je jos jedna situacija kada su u skoku bili Mance i jos neki njihov koji igra rukom, ali o tome necemo citati u Sportskima, vec samo o Lokomotivi koji igraju najljepsi nogomet u HNL-u anger--
bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 »

A i Čeliković si dao malo oduška pa se išao obračunavati sa Žaperom, baš me zanima da je jučer bio pun istok da li bi se tako ponašao...
hihmih
Reactions:

Post by hihmih »

bijelo-plavi1988 wrote: Sun Jul 26, 2020 12:38 pm A i Čeliković si dao malo oduška pa se išao obračunavati sa Žaperom, baš me zanima da je jučer bio pun istok da li bi se tako ponašao...
I sta se dogodilo, blijedi Zaper se zasrao. Jos jedan razlog za klupu. Mlitav je.
mariox
Reactions:

Post by mariox »

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... u-15010320

Zajebano kad se grad probudi ,hvala bogu nije bilo ništa ali smo im svi skupa dali do znanja da nema više zajebancije.
Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus »

Fala bogu pa klub konačno pokazuje zube. Muka mi je više od neke uglađenosti.
russell
Reactions:

Post by russell »

Takav je nas mentalitet, jebite nas, ali nemojte se umorit, ako se umorite, ispricat cemo se
Šime
Reactions:

Post by Šime »

BOBIKA wrote: Sun Jul 26, 2020 9:56 am Ja cu ti reci kako objasnjavam.
Cisti penal nad piljem neide ni pogledat kod 1-1 a situaciju koja nema veze sa vezom ide gledat I trazi bilo sta , najmanju sitnicu da je vidio, sudio bi penal za Osijek! Zasto? Resultat je onda 1-2.
Htjeli su na silu ugurat rijeku u ligu prvaka
Edit skuzio Sam da ti mislis na drugu situaciju, ja pisem ono napucano u stomak pa korner za Osijek
Mislim da je cilj bio dinamo2 u lp, a ako slučajno osijek povede onda rijeka... Samo Osijek da nije u priči! Možda zbog smjene šupkerova prijatelja meštra?
Šime
Reactions:

Post by Šime »

Vidim da su snimili novu izjavu Tomića... Jer sam mu doviknuo par riječi na početku! :lol: :papa:
Seltik
Reactions:

Post by Seltik »

Tek sad mogu nešto napisati i izjadati se jer sam do sada bio psihički i emotivno prazan.

Ujebali smo sve što se moglo ujebati, a kad smo već ujebali, nebo se potrudilo da se poklopi sve ostalo da budemo posrani. Jebeni čolak je dao 4 komada, a jebeni Caktaš 2.

Jebeni odbijanci, jebeni autogol, i jebenih 100 prilika za jedan gol...

Toliko pompe, analiza, toliko smo rugali jedne druge treće, virili smo iz paštete tjednima... Index ... prenosi slike NK Osijek Fans-a jebote... onak koji kurac... Inati se slavonijo, pa nas filijala bez navijača našamara u gradskom vrtu.

I mi završimo jebeno 4. ... ČETVRTI. jer eto nama treba 156. šansi za jedan gol.

Jedina satisfakcija mi je što smo ispred tog jadnog nikad goreg hajduka kojeg ruga cijela planeta dva jebena boda...
Ovo je bila povijesna šansa da napravimo ISKORAK i da uzmemo koju kunu, da nam se posreći neki protivnik pa da upadnemo u te grupe EL ... ali ne....

Imam osjećaj da jedini put kad mi možemo veliku bitnu tekmu gdje se grad digne na noge ne ujebat... je kada bi pozitivnim ishodom te neujebane tekme dobili još jednu duplo bitniju tekmu za igrat pa da možemo ujebat to drugo jer je veće.... :sm:
Post Reply