2.k: Osijek - Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Centarhalf
Reactions:

2.k: Osijek - Hajduk

Post by Centarhalf » Mon Aug 17, 2020 9:50 am

Stadion Gradski Vrt
Nedjelja, 23.kolovoza 17:55

Suspenzije: Skoric (crveni karton)
Upitni: Bockaj (trenutno prima infuzije nakon alergijske reakcije na ubod pcele/ose, bolan glezanj)

Najava kroz Kuletov haiku:

Novo kolo, nova sreca;
bila manja ili veca,
sunce je!

:party:
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

egoskop
Reactions:

Re: 2.k: Osijek - Hajduk

Post by egoskop » Mon Aug 17, 2020 10:15 am

Nadam se Bočkaju, Laszlu i Mierezu do Hajduka.... i da će im Tudor ostat trener. :tongue:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Aug 17, 2020 10:56 am

U svakom slucaju mi nikako ne smijemo protiv njih izaci u 4-4-2! Oni se u Osijek nece doci braniti, a obrana im je uzasno trula! Ako Pero bude spreman, trebamo krila dici visoko gore da otvaraju prostor Igoru i Talysu jer na taj nacin smo ih masakrirali i u zadnjim utakmicama. I oni se onda trebaju zabijati s krila u sesnaesterac jer ce ovi glupani napraviti penal 100%.

Obranu treba dici visoko gore, a sredina mora biti Laci-Zaper-Jugo kako bi mogli kontrolirati posjed koliko-toliko jer tu su i tovari najjaci ako budu pametni. I mi u utakmicu jednostavno moramo uci s midsetom da napadamo od 1. minute, a ne da dopustamo protivniku da nametne tempo utakmice kako njemu odgovara!

Hajduk je defanzivno prelos da ih se ne bi ofanzivnom formacijom napalo od 1. minute!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Mon Aug 17, 2020 11:11 am

Vecinom se slazem sa centarhalfom.. treba iskoristiti tu njihovubslabost u obrani

Ali isto tako treba nas brinuti nasa obrana kontra njihovog napada... jer oni nece kao slaven cekati da sudac odsvira kraj ...

I nama i njima treba ovdje POBJEDA da se ekipa podigne mentalno... i ako oba trenera budu isli na pobjedu(tudor sigurno ide, za kuleta vise ne znam sta da mislim) mogli bi imati cak i zanimljivu utakmicu sa dosta golova ... nadam se vise nasih :)
ria ria hungaria.
:love:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Aug 17, 2020 12:00 pm

I Kempes nije otvorio temu sto je vec dobar znak :sm:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Yey
Reactions:

Post by Yey » Mon Aug 17, 2020 12:16 pm

Samo preko bokova udarat i to je to.
Jučer im Jakoliš igrao desnog beka, tu su najslabiji, a i stoperi su im drva.
Treba paziti na Jradija i Caktaša kad dolazi u 16. Nekad zna bit neugodan i Čolina, Igor Silva se ne smije zaigrati.

Kod nas se bojim da će Lončar mijenjat Škorića. Ne vjerujem mu od prvog dana na stoperskoj poziciji.
Ako Laci bude igrao nek se napokon pokaže. Ovo je utakmica za njega. Ako ne izdominira u veznom redu pokraj Čuića i Stanka Jurića onda ga jebi.

EUS
Reactions:

Post by EUS » Mon Aug 17, 2020 12:35 pm

Bit će to sraz trećeg i petog na tablici. Bit će to sraz nogometnih divova. Bit će to totalno taktičko nadmudrivanje njihovih lukavih trenerskih timova. Ovi titani od klubova priuštit će čisti hedonizam svojim navijačima koji jedva čekaju ovaj kolosalni meč
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Aug 17, 2020 4:04 pm

Pamti li tko derbi s Hajdukom koji se s manje pažnje iščekivao u gradu? Ovaj se ni ne isčekuje. Jos uvijek pod dojmom prošle sezone i kriminalnog ulaza u novu, i ja osobno s nimalo nestrpljenja čekam utakmicu...Uzas. :crash:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Aug 17, 2020 4:17 pm

Pa šta da iškekujem kad ne mogu na tekmu? Utakmica će ionako biti ubi bože dosade, ne znaš ko je jadniji mi ili oni...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon Aug 17, 2020 4:28 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Mon Aug 17, 2020 4:04 pm
Pamti li tko derbi s Hajdukom koji se s manje pažnje iščekivao u gradu? Ovaj se ni ne isčekuje. Jos uvijek pod dojmom prošle sezone i kriminalnog ulaza u novu, i ja osobno s nimalo nestrpljenja čekam utakmicu...Uzas. :crash:
Slazem se...

Post Reply