2.k: Osijek - Hajduk

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Ivan23HR
Reactions:

Re: 2.k: Osijek - Hajduk

Post by Ivan23HR » Mon Aug 24, 2020 12:48 am

Moram se složit s tobom, Seltik. Nažalost, ali ja nisam očekivao ništa od tekme. Lijepo je bilo vidjeti entuzijazam ljudi na fejsu da pobjeđujemo Hajduk, ali u sebi nisam gajio neki pretjereni entuzijazam i optimizam. Ovo sve što se događa oko kluba mi nije dalo nekog povoda da razmišljam da možemo do 3 boda. Do 1 možda, ali do 3 jako teško.
Također, puno nas se tu trudi u vezi kluba (potencijalni transferi, savjeti, preporuke...itd) da postanemo bolji, a zapravo postajemo puno gori. Samim time se i pitam, za koga se mi trudimo? Zašto toliko pišemo o boljitku kluba, kad nas se uopće ne sluša? Rade šta ih volja i samo srozavaju klub. Meni je užitak radit sažetke o klubu i igračima, ali sa ovakvom otužnom situacijom oko kluba, bi mi bilo puno teže išta napravit.
Ili pak snimanje podcasta. Kad imaš dobru situaciju oko kluba, neće ti biti teško sjediti sat vremena ili više od sat vremena i pričati o klubu. Kad imaš ovakvu situaciju sve je puno teže. Nije isto ni radit posao u dobrom okruženju ili u lošem okruženju.
Znam da nećemo prestati pratiti klub, ali ovakva situacija samo otežava naše praćenje kluba. Nadam se da će samo privremeno biti ovako.
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Mon Aug 24, 2020 8:02 am

Jad, jad i jad. Izgubili smo od očajnog protivnika što samo znači da smo mi još očajniji.
Katastrofa u svim redovima, Lončar u BSK, Pero i Laszlo kod psihologa, Pilj na klupu i nek ulazi po potrebi, Grezda nek se tera u kurac ako mu se ne da igrati nogomet, Talys može biti zamjena nekom beku...
I za kraj Zebec standardno užasan, čovjek ne vidi 3 metra od sebe i to nije suđnje ni za koga nego je on jednostavno loš.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Mon Aug 24, 2020 8:09 am

Meni je Talys do njihovog gola bio ponajbolji pojedinac u našim redovima pa čak i kasnije, mislim ne znam koliko je to baš mjerodavno s obzirom da svi svi igrali za kurac

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Aug 24, 2020 8:13 am

Plusic wrote:
Mon Aug 24, 2020 8:09 am
Meni je Talys do njihovog gola bio ponajbolji pojedinac u našim redovima pa čak i kasnije, mislim ne znam koliko je to baš mjerodavno s obzirom da svi svi igrali za kurac
meni nije bio nikakav,a direktni je krivac za taj 1 gol
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Aug 24, 2020 8:22 am

Bio je dobar do te greške. Nakon toga se uklopio u kolektivnu komediju od utakmice.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Mon Aug 24, 2020 8:45 am

Plusic wrote:
Mon Aug 24, 2020 8:09 am
Istina, bio je odlican do tog kiksa. Imao je nekoliko oduzetih lopti i odlicnih reakcija i bas se primjetilo da odskace od ostalih na terenu u pozitivnom smislu i onda je usljedila ta kriminalna reakcija kod centarsuta gdje smo odmah primili gol.

Ukupno gledajuci 90 minuta jedino su Jugovic i Majstorovic odigrali dobru utakmicu, svi ostali slabo ili jako slabo.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Mon Aug 24, 2020 8:51 am

Prije tog gola se svađao sa pomoćnim sucem oko nekog auta što su naši mislili da je lopta izašla a ovaj nije svirao i onda je Talys par min dobacivao nešto pomoćnom i nije bio koncetriran

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Aug 24, 2020 9:13 am

talys je bio ok da ak zanemarimo onu kiksčinu. no na njegovoj strani cu bili najveci hajdukovi levati pa ne cudi da je imao prostora prema naprijed

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Mon Aug 24, 2020 9:35 am

Luka1995 wrote:
Mon Aug 24, 2020 8:02 am
Jad, jad i jad. Izgubili smo od očajnog protivnika što samo znači da smo mi još očajniji.
Katastrofa u svim redovima, Lončar u BSK, Pero i Laszlo kod psihologa, Pilj na klupu i nek ulazi po potrebi, Grezda nek se tera u kurac ako mu se ne da igrati nogomet, Talys može biti zamjena nekom beku...
I za kraj Zebec standardno užasan, čovjek ne vidi 3 metra od sebe i to nije suđnje ni za koga nego je on jednostavno loš.
Laszlo ocito nije klasa koju smo ocekivali od njega a i kao da mu je dosta Osijeka pa igra preko qurtza. Grezda je instagramuša, Lončar za potjerati i svakako treba pojacati obranu sa barem jos dvojicom. Talys je za klupu pa neka se tali jos jedno vrijeme znaci dovesti nekoga a Bockaj jbg previse se oslanjamo na njega.
Majstorovic, Silva jedini konstanta i grizu od prve do zadnje cak izvuku u svoju korist nemoguće. Oko njih graditi novi Osijek, Pilj klupa i koristiti za promjenu ritma. Napad svakako jos nekoga dovesti. Ivusica nauciti hvatati loptu precesto ima odbijance. I naravno promjena trenera. Uzeti Tomića nema se sta tu vise pogrijesiti, vec sezonu i po zbog osijeckih trenera i mentaliteta tavorimo. Treba tudje krvi, ideja...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Aug 24, 2020 12:36 pm

Post Reply