19.k. Osijek - Slaven Belupo

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: 19.k. Osijek - Slaven Belupo

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Jan 31, 2021 4:07 pm

Snupix wrote:
Sun Jan 31, 2021 3:50 pm
Šta je sa Topčagićem?
Osjetio je bolove u ledjima.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Jan 31, 2021 4:18 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Jan 31, 2021 3:49 pm
Erceg vjerojatno u napad
Erceg je SUPER igrač kada ima ispred sebe Futača ili faking Sokola Čikalješia, koji će se pogrbit da istrpe jahanje protivničkog stopera smiriti loptu odigrati povratnu na šut ERCEGU koji napada s lijeve strane ili gurnuti u for da napadne prazan prostor. To bi jako dobro izgledalo i s MIEREZOM, da imaju više prilike igrati zajedno odnosno da ERCEG igra lijevo, a ne desno krilo. Ne ne, nisam ja postao kritičar Bohara, ali je očito da je poljska liga stvarno nešto sasvim drugo u odnosu na HNL.

Beljo čak nije fizički nejak, koliko se ne zna još pametno postaviti u napadu, a i djeluje kao da ipak više voli napadati protivnika u leđa i kao i svi svoji vršnjaci, najbolji su kada je obrana protivnika nepostavljena.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Jan 31, 2021 4:21 pm

Svejedno ne može Žaper u napad jer gledaj, ako ionako pobjeđujemo iz prekida onda u napadu može igrati i Beljo ili Mišković. Žapera ne bi micao iz vezanog reda nikako, stvarno bi prije stavio Lončara u špicu.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Jan 31, 2021 4:25 pm

Kempes wrote:
Sun Jan 31, 2021 4:07 pm
mariox wrote:
Sun Jan 31, 2021 3:35 pm
Šta je vama? počeli ste kao neki naši treneri izmišljati pozicije igračima :sm:
Top unutra ili Beljo Laslo,Brlek unutra pojedinci nek se probude i tri boda su naša .
ja bi rado da krene Beljo od prve minute, opet ne uđe u niti jednu šansu, pa da ga opet cijeli forum pokopa. jel vi vidite vrijeme vani? mislite da će se igrati od noge do noge? prebrojavati protivnička obrana i stvarati višak na terenu koji će izgledati kao krbavsko polje nakon bitke?

Bjelica NE ZNA igrati bez targetmena, NE ZNA! Žaper bi bio običan targetmen na koje bi išle duge lopte, što se i sada događa kada neide duga lopta na Miereza da se ne spušta do faking centra, onda ide na ŽAPERA, sigurno ne na Bohara. Tu je onda Erceg da kao hijena čeka da se ogrebe za neku loptu ili napadne prazan prostor, ili Bohar vrlo vjerovatno jer je Bjelica tu tvrdoglav, kada ima "lieblinga" onda taj igra, dok ne proigra.

ne da ne mislim da je to loša ideja, točno kontam da je odlična ideja. da je Topčagić bar sakupio 20 min do pola sata u zadnje dvije utakmice, pa bar na pripremama, onda nebi pisao ništa. Mi smo odigrali dvije utakmice protiv belupa i nismo im zabili gol iz igre... Žaper kao treba popraviti duel igru, a koju smo duel igru vidjeli od Špolje, Belje, Bohara, Grezde koji je otpisan, a da nitko ne zna zašto? Sutra neće biti uvjeti za umiranje u ljepoti i opet će se sve svesti hoće li biti neki gol iz prekida. Sam je pitanje, hoćemo li staviti Žapera da igra odmah isturenije ili će Bjelica silom prilika zadnjih 10 minuta staviti Lončara da glumi sidraša i hvata duge lopte dok budemo imali bod, a znajući da sotonosti nisu dosegli tu razinu retardiranosti da izgube od lokomotive na maksimiru. ne da ne bi stavio Bohara na tu poziciju, mogu komotno staviti onda Pilja ili Lopu, radije bi stavio Lončara.

mislim, možemo mi i juniore staviti da igraju u napadu, ako belupo misli biti sakat i glup i sam sebe pobjediti s nekim kiksevima i glupim penalom kao istra, onda je svejedno, al nekako kontam da to neće biti slučaj.
Kad če Beljo igrati ako ne sada? ovo mu je škola na ovakvim se utakmicama uči i skuplja iskustvo ima visinu za ubačje ,spuštanje lopte uostalom tu je Top iskusnjara isto visok ajmo mi malo ubrzati igru sa više kretanja uz više udaraca na gol pa nam neće biti problem jeli Beljo ili Top u napadu .

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Jan 31, 2021 5:24 pm

Mislim da je manje vazno tko ce igrati, nego kako ćemo igrati.

Mierez moze nesto izmisliti sam, rezervu nemamo takvu, odnosno moramo igrati nogomet koji stvara prilike, a protic belupa ce to biti teze malo

Valdo
Reactions:

Post by Valdo » Sun Jan 31, 2021 5:35 pm

Kako nam igra vezni red, ja bi ga poslao na klupu a ne u napad

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Jan 31, 2021 6:14 pm

Ocekujem ovaj vezni red: Zaper, Brlek, Laslo. Ova opcija sa Zaperom, Jugom i Piljom mi je nedorasla za ambiciju napada na naslov. Na krilima BB, a u napadu Erceg, a kasnije Topcagic, ako bude spreman.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Sun Jan 31, 2021 6:17 pm

Beljo nije prvoligaški igrač.

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Jan 31, 2021 6:19 pm

VESP031 wrote:
Sun Jan 31, 2021 6:17 pm
Beljo nije prvoligaški igrač.
Još...

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Jan 31, 2021 6:24 pm

Tko ce na lijevog beka? Nadam se da bi se Silva mogao vratit na desnog, u tom slucaju bi to mogao "krpat" Milos,iako ja ne bih imao nista protiv malog Mekica....
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply