21.k: Dinamo - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Šime
Reactions:

Re: 21.k: Dinamo - Osijek

Post by Šime » Sun Feb 14, 2021 12:49 am

Redcode wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:44 am
Ja sam razočaran dočekom... Jbt... Pola vamo, pola tamo... Prolazi autobus, a jedva da smo nešto i pjevali... Malo baklje i to je to. A malo sam razočaran i u igrače, samo ih je nekoliko došlo da nas pozdrave...
Ja sam baš iznenađen brojem ljudi... :sal: :k:
I nema organizacije tu nikakve.... Ovako spontano se skupila baš lijepa brojka!

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Sun Feb 14, 2021 1:16 am

Istok wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:49 am
Drugi Var - ok,ruka uz tijelo. Ali onaj prvi Var je čiiiistiiii penal, kakav ofsajd, pa jel vi vidite kad je zamrznuta slika za crtu, pa ovaj tek primio loptu a kamo li proslijedio dalje!!!!!!! :anger:
Osim toga, dobar Bebek,al ovu situaciju nije ni gledo, nego je došlo linkom iz sobe by Međugorje/Dubai.
Nije poraz striktno zbog toga, al to je prijelomna stvar. Kako to nije niko skonto :anger:
Ako neko ima neka pošalje skrinšot (iako to neće ništa promijeniti)
bilo je zaledje na zalost , snimio sam i premotavao naprijed nazad bohar je bio u zaledju
:crash:

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sun Feb 14, 2021 2:09 am

misko2007 wrote:
Sun Feb 14, 2021 1:16 am
Istok wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:49 am
Drugi Var - ok,ruka uz tijelo. Ali onaj prvi Var je čiiiistiiii penal, kakav ofsajd, pa jel vi vidite kad je zamrznuta slika za crtu, pa ovaj tek primio loptu a kamo li proslijedio dalje!!!!!!! :anger:
Osim toga, dobar Bebek,al ovu situaciju nije ni gledo, nego je došlo linkom iz sobe by Međugorje/Dubai.
Nije poraz striktno zbog toga, al to je prijelomna stvar. Kako to nije niko skonto :anger:
Ako neko ima neka pošalje skrinšot (iako to neće ništa promijeniti)
bilo je zaledje na zalost , snimio sam i premotavao naprijed nazad bohar je bio u zaledju
:crash:
A ne znam, nisam ništa motao naprijed-nazad, al ovo što su zamrzili u prijenosu i povukli crte je smiješno jer ovaj je tek (ako) došao u posjed
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Sun Feb 14, 2021 7:12 am

Kifla13 wrote:
Sun Feb 14, 2021 12:15 am
Nitko ne komentira po meni highlight Gutija, ono kad je maznuo petkovica haha a onai šipac ademi se uzjebo odmah, guti uvali im kruti!
Žao mi je samo što je u toj situaciji Jugović krenuo smirivati ademija, trebao ga je pustiti da lupi Gutija pa da i on dobije crveni.

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Sun Feb 14, 2021 8:17 am

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Feb 14, 2021 8:39 am

Nivarox wrote:
Sat Feb 13, 2021 9:10 pm
Image

Pazite ovog ginoidnog smrada..
Jel moguce da je to govno i Budweiser79 sa sportneta? Tesko da ima dva takva govneta, ili se varam?
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Sun Feb 14, 2021 8:49 am

Svi se opet hvataju za 2 penala. Moje mišljenje je da je tu nažalost sve čisto. Iako da je ovaj drugi svirao, nitko mu nebi mogao prigovoriti.
Ali ono što je odredilo utakmicu, izuzev naše preplašenosti u prvom dijelu i poklonjenog gola, su one male "nevidljive" sudačke odluke.
Dinamo je mlatio naše igrače i za to dobio samo 2 žuta kartona! I to kada, prvi tek u 72! S druge strane, naši dečki čim bi malo "oštrije" opalili dobili bi žuti. Čak je bilo situacija gdje nisu ništa napravili pa su dobili žuti (Pero i Miereze, a čak je i Lacov jaaakooo dvojben). To su stvari koje ubijaju utakmicu a o njima nitko ne priča. Osim toga bilo je nekoliko auta koje su suci "pogrešno" procijenili, ali nažalost opet sve na našu štetu. Ovo sam očekivao, zato sam cijelu utakmicu pratio sudačku trojku više nego samu utakmicu. S obzirom šta se događalo zadnjih dana, očekivalo se i više.
Jedno je sigurno, to sigurno nije odlučilo utakmicu, ali radi dodatni veliki psihološki pritisak na momčad. Kad vidiš da si nemočan i moraš dodatno paziti da nekog ne zakačiš jer ćeš za to dobiti žuti, a moguće i crveni.
No dobro, na kraju mislim da smo najviše sami krivi pristupom u 1. poluvremenu. Sve je to dio odrastanja u šampiona. Slijedi sestrica i novi kmečavac. Treba sad ovo naplatiti na toj utakmici i nastaviti dalje. I nadati se da će dhk proći dalje u europi. Kiksat će oni još negdje, to je sigurno, moramo ih samo u stopu pratiti do uzvrata.

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Feb 14, 2021 9:47 am

Mene je nakon poraza "podigao" docek...ne sam docek kao takav nego da su se ljudi okupili u 00h bez obzira na hladnocu, udaljenost i dosta spontano. Zene, djeca....nije bilo tesko doci

Bas mi to daje nekakvu pozitivu za dalje. Nadam se i igracim!! Jebes nogomet bez navijaca.

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 14, 2021 10:11 am

Redcode wrote:
Ja sam razočaran dočekom... Jbt... Pola vamo, pola tamo... Prolazi autobus, a jedva da smo nešto i pjevali... Malo baklje i to je to. A malo sam razočaran i u igrače, samo ih je nekoliko došlo da nas pozdrave...
Od nekolicine igraca koji su dosli pozdraviti siguran sam da sam vidio Vukovica, kasnije je i stavio objavu na instagram!
Docek je bio solidan, bitno da su igraci vidjeli da smo uz njih! Idemo dalje...
Ti si ljubav najveća... :k:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Feb 14, 2021 10:15 am

SectorF wrote:
Sun Feb 14, 2021 10:11 am
Redcode wrote:
Od nekolicine igraca koji su dosli pozdraviti siguran sam da sam vidio Vukovica, kasnije je i stavio objavu na instagram!
Docek je bio solidan, bitno da su igraci vidjeli da smo uz njih! Idemo dalje...
Dosta igraca je otislo dok smo mi dosli. Oni koji su ostali su dosli i pozdravit. Ivusic, Vukovic, Milos, Jugovic...njih sam skuzio, a mozda je jos netko bio...
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply