23.k. Varaždin - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Redcode
Reactions:

Re: 23.k. Varaždin - Osijek

Post by Redcode » Sat Feb 27, 2021 7:10 am

Znaći, utakmica počinje... Ja na kauču, žena na kauču. Kako smo loše igrali naravno počnem galamiti i psovati u televizor, a žena počne galamiti na mene zašto ja galamim.

Poluvrijeme... Vrijeme kad se pokušaš smiriti i odmoriti od galame.

Poćinje nastavak, ja opet galamim. .. Ovaj put od sreće. Odlično igramo zabijamo golove, ja se bacam po parketu ispred televizora i slavim kao da sam ja dao golove. Žena galami na mene zašto opet galamim... Odlazi u sobu jer ne može više slušati tu galamu. Ja nastavljam dalje kao da sam na stadionu.

Utakmica završava, još jednom ustanem, zaplješćem i legnem na kauć jer sam se doslovno umorio od galame i skakanja 90 minuta. Čak sam i suzu pustio od sreće.

Kakva utakmica

Sretan rođendan 🤍💙

sut--- sut-- :fan: :love: :sal: :k: :beer: :bravo: :cheer:
Sve dok smo živi i sve dok nas ima, sve dok je Osijeka na Dravi 💪

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Feb 27, 2021 7:50 am

nemesis wrote:
Sat Feb 13, 2021 2:47 pm
ovaj isto s glavom igra brutalno ,zamisli u igri Mierez i Santini ,ubacuje Jurčević (iz igre) a ova dvojica cekaju u 16tercu
kao sto sam i predvidio, Sat Feb 13, 2021 :cool:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Feb 27, 2021 7:55 am

Ako Dinamo osvoji Europu, a mi budemo prvaci, kad se tko uključuje

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sat Feb 27, 2021 8:14 am

Svi igraci, strucni stozer, disu kao jedan...Meni je osobno zapao Lonka za oko, taj decko je tako nekako ispunjen i zadovoljan, pogledajte samo njegove reakcije na terenu u zadnje vrijeme kao i njegovu jucerasnju emociju na pocetku slavlja uz pjesmu na terenu. Vidi se da mu je trebalo povjerenje trenera, svakim danom je sve bolji!

Bravo i za Ndockyta, covjek je skroz tu uz ekipu! Sve je tako iskreno da je to milina za gledat...

Kad se samo sjetim pobjede protiv ne sjecam se koga, prije cc god dana, Kule bio trener, igraci nas dosli pozdraviti sa Osijek ale...a ono takvo nezajednistvo da mi je bilo mucno gledat, jedva su dizali ruku na alee, jedva cekali da se raziđu, ono bas nisu bili klapa....

A danas imamo ovo sto imamo!
Ti si ljubav najveća... :k:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 27, 2021 8:27 am

aa dobro jutro ljudi :sal:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

klokan
Reactions:

Post by klokan » Sat Feb 27, 2021 8:33 am

Kempes wrote:
Sat Feb 27, 2021 8:27 am
aa dobro jutro ljudi :sal:
Guten Morgen liebe Freunde!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Feb 27, 2021 8:35 am

Nevjerojatno koliko se utakmica cini drukcije kad ju pogledas u snimci i znas konacan ishod. Da, gledao sam sinoc snimku i cak to prvu poluvrijeme, koliko god mi se uzivo, u afektu, cinilo kriminalnim, u snimci uopce nije tako djelovalo. A snimka je uvijek objektivniji pokazatelj realnih desavanja na terenu. Dakle, mi ni u prvom dijelu uopce nismo bili losi, dapace, dominirali smo, jednostavno su nam Varazdinci prodali kontre. Zaper mi se uzivo cinio los, a momak je zapravo odigrao vrlo dobro poluvrijeme. Loncar fantastican. Decko zaista izrasta u stopercinu. Laszlo je bio rastrcan, Jugovic takodjer. Jedino gdje smo u tom nesretnom poluvremenu imali problema su bokovi. Silva je bio solidan prema gore, ali slab u defanzivi, dok je Milosu, koliko god on to moze krpat, lijevi bok neprirodan. Uglavnom, i takvi smo dominirali, ali se mora priznati Varazdinu, iskontrirali nas kao nitko dosad. Nekako sam dojma da je i Ivusic mogao bolje reagirat kod oba gola. Definitivno nije bio jucer njegov dan. Nisam ga valjda urekao s onim zazivanjem u reprezentaciju....

O drugom poluvremenu nemam sto za reci, nego se samo naklonit Bjelku na reakcij s klupe i momcima na terenu. Takva dominacija nad nekim dugo nije vidjena. Jurcevic i Santini su odigrali maestralna poluvremena. Svaki Mariov ubacaj je bio gol sansa, decko ima lijevu nogu kao Borna, to sam vec prije skuzio. Santiniju se mogu samo naklonit. Kako se covjek gradi, postavlja, napada gol..... Vidi se ogromno iskustvo i igra na visokoj razini u jakim ligama. Ogromno pojacanje.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

malta
Reactions:

Post by malta » Sat Feb 27, 2021 8:44 am

Ne znam koliko ste slušali Bjelicu pozorno, ali je između redaka rekao:
- teren kriminalan

To se vidjelo jako dobro jer je lopta bila jako spora po njoj (vjerovatno visoko ošišana) i skakutala je ko po prtenom putu. Milošu je par puta ispod noge pobjegla jer je odskočila tik pred njim.

Zato je i rekao da smo promijenili taktiku i drugo poluvrijeme to sve lijepo odlučili preskakati i igrati po zraku gdje nam ovi nisu mogli parirati. Uz to je ovaj njihov trener ispao prava kukavica i odmah na početku drugog dijela izvadio jučer onog što nam je zabio prvi gol i terorizirao nas cijelo poluvrijeme kao rijetko tko ove sezone.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Feb 27, 2021 8:49 am

a sto su padali i vucarali se po toj travi ...gubis 2:0 a ovi vec od 25. minute pocnu zavlacit i valjat se po terenu anger-- ..sva sreca i uz njihovo silno zavlacenje smo ih uspjeli demolirat u 2. pol
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 27, 2021 9:12 am

nemesis wrote:
Sat Feb 27, 2021 8:49 am
a sto su padali i vucarali se po toj travi ...gubis 2:0 a ovi vec od 25. minute pocnu zavlacit i valjat se po terenu anger-- ..sva sreca i uz njihovo silno zavlacenje smo ih uspjeli demolirat u 2. pol
paa, obilo im se o glavu... čim smo okrenuli rezultat i onaj sa žutom krijestom je odma ozdravio a i Horkaša su prestala bolit rebra i prepone. Pa i Postonjski. Misliš star čovjek, sve ga boli... boli me ruka, boli me noga, sve me boli... vježbaj pizda ti materina, a ono lik ima tek 26 godina. Ne znam na koju duminu, ali nije stariji.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply