HR kup, 1/4 finale: Osijek - Rijeka

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Erdinger
Reactions:

Re: HR kup, 1/4 finale: Osijek - Rijeka

Post by Erdinger » Wed Mar 03, 2021 5:00 pm

Samo jedan komentar:

Ali nemojte zaboraviti jednu stvar, nakon 38 kola: kup--

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Wed Mar 03, 2021 5:00 pm

Jbg...najbolji igrac lige u par min promasi zicer i penal i ode sve u PM

Da je to zabio tko zna koliko bi ih nabili

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Mar 03, 2021 5:02 pm

Sta je, tu je... idemo dalje!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Mar 03, 2021 5:03 pm

Pimplanje i drkanje od početka utakmice su nam do sada cesto donosili rezultat jer smo kad tad dočekali greške protivnika. Danas je protivnik iskoristio naše, mi nismo zabili što smo morali (prije svega mislim na penal) i ćao pusa bok!

Mene najviše boli što mi s takvim potencijalom koji imamo u kadru ulazimo u utakmice pimplajući i čekajući grešku protivnika.

I isto ulazimo u utakmicu bio s druge strane dinamo, Istra, Varazdin, Belupo ...

I onda se puška desi baš u ovako bitnoj utakmici i baš protiv najodvratnijeg mogućeg protivnika u ovom trenutku!

Ništa, okrećemo se prvenstvu i Gorici gdje ćemo opet čekati grešku protivnika
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Wed Mar 03, 2021 5:06 pm

Sve si mislim da će godine frustracija i luzerštine biti naplaćene. Samo kada...nadam se samo za moga života.
Jedina dobra stvar je da se rijeka "digla". Možda otkine koji bodić dinamu za vikend. :roll:

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Wed Mar 03, 2021 5:08 pm

Lualua wrote:
Wed Mar 03, 2021 5:06 pm
Sve si mislim da će godine frustracija i luzerštine biti naplaćene. Samo kada...nadam se samo za moga života.
Jedina dobra stvar je da se rijeka "digla". Možda otkine koji bodić dinamu za vikend. :roll:
Tomić da uzme bod dinamu? Tomić? Nadam se da se zajebavaš...

Travolt@
Reactions:

Post by Travolt@ » Wed Mar 03, 2021 5:08 pm

Jesmo mi uopce ikada prosli Rijeku u kupu? :sm:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Mar 03, 2021 5:13 pm

Lualua wrote:
Wed Mar 03, 2021 5:06 pm
To bi bilo realno da su danas ispali iz kupa nebi imali izbora sve mi muka da igraju finale sa Dinamom a da njima treba u Europu .

donic91
Reactions:

Post by donic91 » Wed Mar 03, 2021 5:14 pm

Travolt@ wrote:
Wed Mar 03, 2021 5:08 pm
Jesmo mi uopce ikada prosli Rijeku u kupu? :sm:
One godine kad smo bili u finalu? 2012.?

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Mar 03, 2021 5:15 pm

Jebem ti i nogomet i rijeku šugavu i sve.
Opet smo u tekmu ušli usrano, kao što sam i prije utakmice rekao: Erceg nema šta tražiti u prvoj postavi. Nisu oni nas nadigrali koliko smo mi pogriješili. Isto tako sam prije utakmice rekao da je ovo Rijeka kakvu bi ju ja postavio s obzirom na igrački kadar. Izuzetno opasni prema naprijed, ali tanki iza. Ono što smo mi trebali napraviti je uzeti još više rizika krajem prvog poluvremena, jer vidilo se da je njihova obrana nesigurna i da pliva. Bohar danas odličan i šteta što ga je izvadio. Mislim da se danas vidilo da je naš vezni red i dalje najslabiji dio ekipe jer izuzev Žapera, ostali su stalno u nekim variranjima u formi. Oni su dali svoj maksimum i uspjelo im je.

I još da se osvrnem na Zebeca jer vidim da neki zaziru od toga. To što smo mi navikli i očekivali da će suditi za njih, ne znači da on to nije napravio. Penal za njih je napucana lopta u ruku s 39 centimetara. Nije ga u ruku pogodio iz kornera nego je ovaj trznio glavom u njegovu ruku. Ako je to penal, onda je penal i ono na kraju kad je Pero pogodio onoga u ruku. Identična stvar. Sudio je 4 nepostojeća faula Miereza u napadu dok isto tako 5 faulova na Mierezu nije sudio, od kojih jedan kod kornera gdje ga je Galović oderao s leđa. Nismo zbog toga izgubili, ali to što se dogodilo bilo je perfidno i smišljeno navlačenje za njih.

I još bi nešto dodao. Nije ovo poraz stručnog stožera, ovo je poraz igrača i spleta okolnosti. Mi smo ovu Rijeku oderali prije 10 dana ko mačku. Stvar je mentaliteta koji se ipak ne stvara tako lako...

Čestitke Tomiću koji nas je u 7 mjeseci dobio u dvije ključne utakmice.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply