HR kup, 1/4 finale: Osijek - Rijeka

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Lufus
Reactions:

Re: HR kup, 1/4 finale: Osijek - Rijeka

Post by Lufus » Wed Mar 03, 2021 8:30 pm

Znači kad je svirao penal za nas u toj prvoj utakmici, lik iz delegacije Austrije u VIP loži rekao je našima: "Samo da nas ne natrpate"

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Mar 03, 2021 8:32 pm

Lufus wrote:
Wed Mar 03, 2021 8:30 pm
Znači kad je svirao penal za nas u toj prvoj utakmici, lik iz delegacije Austrije u VIP loži rekao je našima: "Samo da nas ne natrpate"
Tako.je i izgledalo do tog penala. Kasnije se klatno prebacilo i Austrija nas nadigrala. Taj promaseni penal ih digao. To je sve psihologija.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

gille
Reactions:

Post by gille » Wed Mar 03, 2021 8:48 pm

Bas me sad zanima s kojem ce Bjelko sastavom istrcati protiv Gorice....
Ja bi sa svakim igracem prvo obavio ozbiljni razgovor a posebno sa silvom i ercegom.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Mar 03, 2021 9:17 pm

pogledo sad sazetke, opet cu sam ponovit bez ikakvih baljezganja o taktici pickama materinama.

ovo je tolika sramota da ocekujem da uprava malo porazgovara sa stozerom

mene je zbilja sram od kakvog smo mi kluba popusili danas i to koliko vaznu utakmicu

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Mar 03, 2021 9:24 pm

ramzes3 wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:17 pm
pogledo sad sazetke, opet cu sam ponovit bez ikakvih baljezganja o taktici pickama materinama.

ovo je tolika sramota da ocekujem da uprava malo porazgovara sa stozerom

mene je zbilja sram od kakvog smo mi kluba popusili danas i to koliko vaznu utakmicu
A o cemu da porazgovara sa stozerom?

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Mar 03, 2021 9:28 pm

DiskoVrucica wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:24 pm
da se saberu i objasne sto se to dogodio danas. nisam cito ovih 30 stranica sto se tu natucalo. a meni je ovaj poraz zbilja nezapamcena sramota. zbilja se ne sjecam kad sam ovoliko bio razocaran. u toliko vaznoj utakmici mi izgubimo od ptotivnika koji je doslovno u svakom pogledu jadniji od nas.

mi smo danas izgubili utakmicu od feeder kluba koji se bori s nama za naslov. klub koji je sastavljen od otpadaka, ozljedjenih igraca, igraca koji su tamo poslani da sazrijevaju. i to sve upakirano s novim trenerom kojem je doseg bio vodjenje drugog feeder kluba. umojtaj to sve ponovo da nisu skupili 2 dobre utakmice ove godine.

i mi ispadnemo od njih u kupu

jebena sramota. ni iducih ne znam kolko kola da dobijemo bez primljenog gola ne moze ovo sranje isprat

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Mar 03, 2021 9:32 pm

ramzes3 wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:28 pm
DiskoVrucica wrote:
Wed Mar 03, 2021 9:24 pm
da se saberu i objasne sto se to dogodio danas. nisam cito ovih 30 stranica sto se tu natucalo. a meni je ovaj poraz zbilja nezapamcena sramota. zbilja se ne sjecam kad sam ovoliko bio razocaran. u toliko vaznoj utakmici mi izgubimo od ptotivnika koji je doslovno u svakom pogledu jadniji od nas.
A sta se dogodilo? Da je Mierez zabio penal, sad ne bi vodili ovaj razgovor...

Ne mozes nista reci igracima jer svi su se trudili... nitko se nije vukao po terenu... isto tako su po toj logici mogli i razgovarat s njima nakon Gorice u gostima...

Ovaj stozer je toliko dobrog napravio da mi nema smisla da nakon jedne cudne utakmice njih netko poziva na neka posebna objasnjenja

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Mar 03, 2021 9:38 pm

ovo je kup. danas su trebali grist 1500% jer svi znaju pravila jebenog kupa. sjebes jednom, cekaj iducu godinu

muka mi je vise luzerštine i da je sve normalno kad te naguzi slabiji

skender ispadne od učke, a jojoj trebali smo mi to
kuleta naguzi lokomotiva u najvaznijioj tekmi sezone. jojojoj jebemu morali smo to dobit
ovag sad propala rijeka naguzi, a forumaši se tjese kak imamo 200 dobivenih u ligi

ajd u kurac ocu trofeje. sta nam treba proracun od 200 mil eura da dobijemo fijale

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Wed Mar 03, 2021 10:00 pm

Svaka cast stozeru za sve do sada. Ne bih htio da se itko ovdje uvrijedi, ali mi oduvijek imamo "gubitnicki mentalitet". Smatram da su bolne i radikalne promjene nuzne da se to iskorijeni, makar to trajalo godinama. Jebo te i basel i cska i lokomotiva, kad treba najjace odigrati onda se useru.

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Wed Mar 03, 2021 10:12 pm

Svi smo mi tu nezadovoljni, bijesni, frustrirani i trazimo utjehu u necemu.
Ja sam osobno isfrustriran i prazan zbog tih utjeha i ponavljanja ovakvih šamara kao danas.
Cekamo taj trofej kao psi, svake godine kad ispdnemo iz kupa ili EL nadam se da ce iduce biti bolje...i tako u krug!
I znam da cu sutra opet nadoci i opet se nadat necemu novom!
Ovo me stravrno podsjeca na ispadanja od Aust, Cska, Basela, Lokomotive, Rijeke u kupu kojoj se trebamo na neki nacin osvetit a mi ponovo dobijemo šamarcinu od njih gdje se masa moze naslađivati jos vise. I danas se osjecam kao nakon tih poraza, jadno...a toliko sam zelio prolaz!

Al tesko je prihvatit da se zbilja uvijek nesto prelomi na stranu protivnika u tim odlucujucim tekmama, a mi nekako uglavnom odigramo na nivou na kojemu ne bi trebali odigrati te utakmice.

Sta nam znaci to drugo mjesto, mi cemo biti drugi kad je gotovo isto biti kao i cetvrti, hocu reci radije bi da budemo treci, cetvrti i da uzmemo kup nego biti drugi u sezoni kad to mjesto nista specijalno ne znaci...

Jos me vise boli cinjenica da ako mi s Bjelicom ne uzmemo kantu ne vidim trenera s kojim to mozemo napraviti nakon njega.. Vjerujem mu i znam da svim silama pokusava izgradit pobjednicki mentalitet. Ocekivao sam da cemo vec ove sezone uzet nesto a iduce i one iza samo potvrđivat neki od trofeja a ovako izgleda da nista od kante ove godine a iduce cemo opet imat taj teret trofeja za kojim toliko vapimo! (daj Boze da se varam i da stvarno uleti prvenstvo ove god)

Osim toga mislim da smo i tu bas zadnjih godina izgubili dosta tih novih navijaca o kojima cesto pricamo da nam trebaju, bas zbog tih utakmica u kojima smo bar jedan trofej trebali uzet i bar jedno igranje u skupinama EL! Na to se ljudi i šira masa lože a mi tu tapkamo i tapkamo, zato i jesam potrosen i umoran... Jer kao da nas bas zbog tog gubitnickog mentaliteta ne mogu niti zele shvacat ozbiljno nego cemo vjecno biti "maa taj Osijek, kak ti se da"

Gladan sam trofeja i zelim ga kao i svi vi svim srcem a on nikako da uleti...
A valjda hoce... Idemo dalje, standardno!
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply