24. kolo Osijek - Gorica

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Kempes
Reactions:

24. kolo Osijek - Gorica

Post by Kempes » Wed Mar 03, 2021 4:59 pm

Mogu pisati opet litanije i pizdarije koje će malo tko čitati jer današnje fensi new age generacije ne mogu apsorbirati misaone cijeline duže od jednog tweeta.

Pobojao sam se da bi se mogli pogubiti protiv rijekomotive u svim tim različitim formacijama i taktičkim idejama, ali nisam ništa htio prejudicirati. puno toga se može i želi, pa onda to liči na svašta pomalo, a ni na šta konkretno. Ne da mi se ponavljati što sam ranije pisao, jer koga boli kurac.

Samo jedno vas molim, nemojte igrati prvenstvo u osvajanju drugih lopti nego tražite načine da se kroz duža dodavanja i dijagonale traži dubina. S njihovim bedevijama se naš krhki vezni red ne može baš nositi u duel igri, a niti će imati posebnu zaštitu od sudaca pri oštrijim startovima.

sada je lako biti pametan i reći da trba igrati s dva napadača jer protivinčke obrane igraju igricu "hack a Mierez", "No Mierez no party" itd. A ako sami ne shvaćate zašto treba igrati s tri u obrani onda u pizdu materinu, ja sigurno to neću pisati.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kempes
Reactions:

Re: 24. kolo Osijek - Gorica

Post by Kempes » Wed Mar 03, 2021 5:09 pm

ili napišite nešto suvislo ili ne zaprđujte temu.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Mar 03, 2021 5:10 pm

Pa evo napisao sam da necemo pobjediti u nedjelju, a jedan od razloga sto se ti pravis pametan, opet. Protiv Rijeke smo izgubili, ne zato sto nismo igrali 3-5-2 sa Mierezom i Santinijem koji nije dovoljno spreman za 90 minuta, vec zato sto smo napravili par glupih gresaka, Milos kod prvoga gola i Laszlo kod drugoga gola gdje su oni oba puta slozili kontru iz kojega su kasnije imali korner gdje im je dosudjen penal, plus mi smo promasili penal i odigrali dosta solidno prvo poluvrijeme koje veliki znalci nisu ni vidjeli kao sto veliki znalci pljuju danas po Boharu, a sad ti nastavi ide te...

Barem da si napisao kada je utakmica, u koliko sati, ali to je tebi bezveze i nepotrebno za ove mlade brze generacije koje ne zele citati tvoje litanije pa da si barem imao neku informaciju koju bi te generacije mogle iskoristiti.
Last edited by bijelo-plavi1988 on Wed Mar 03, 2021 5:20 pm, edited 3 times in total.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Mar 03, 2021 5:15 pm

Kratko i jasno - Goricu se može dobiti jedino brzom kombinatorikom u sredini i svaranjem viška igrača.

Nažalost, ne sjećam se kad sam to kod nas zadnji put u igri vidio. Ako postoji momčad u ligi kojoj odgovara ovo što mi igramo, onda je to Gorica prije svih, i to uvjerljivo prije svih.

Uglavnom, ne zanima me kako - bitno je da nekako dobijemo to u nedjelju. Na treneru i stožeru je da pronađu način!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Mar 03, 2021 5:22 pm

Ako protiv nekog ne smijemo igrati 352 to je kontraška Gorica. Lončar ima karton eako sam dobro skonto, Cheberko je ozlijeđen. Znači trojka u obrani Caro, Mile i Guti. Kog bi prije vidio u 1 na 1 s Lovrićem ili Špikićem?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Mar 03, 2021 5:23 pm

Mozda ce se Cheberko oporaviti do nedjelje.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Wed Mar 03, 2021 5:26 pm

Ne znima me uopce kako cemo igrati, ali zelim vidjet Santinija od prve minute! Mozda Miereza sa klupe, cisto da ga malo odmorimo...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Mar 03, 2021 5:28 pm

Vec se pocela nametat treneru taktika na forumu. De ljudi,molim vas. Pa nije Bjelica Skender ili Kule. Cak se i no name Skender drzo svojih 352 532 kao pijan plota, zasto bi Bjelica pri kraju sezone odustao od svog nogometa? Zna se da preferira 4141.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Mar 03, 2021 5:30 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Wed Mar 03, 2021 5:10 pm
Pa evo napisao sam da necemo pobjediti u nedjelju, a jedan od razloga sto se ti pravis pametan, opet. Protiv Rijeke smo izgubili, ne zato sto nismo igrali 3-5-2 sa Mierezom i Santinijem koji nije dovoljno spreman za 90 minuta,
NIJE BITNO tko je drugi napadač. bitno je da stoji bliže Mierezu pa on može izprve odigrati loptu u duelu kojeg većinom dobiva. Ovako mu krilni igrači stoje predaleko, a zaaašto? zato dva beka se ne dižu dovoljno visoko ili ne stignu dić dovoljno visoko jer pri postavljanju obrane moraju biti u liniji s dva stopera. ako igraš s tri stopera ovisno o tome gdje je težište igre, jedan stoper zatvara prostor uz aut liniju, a bek tada može u startu biti ofanzivnije postavljen... no ne da mi se dalje... daleko je više mogućnosti, uopće nije stvar da... vidiš kako ste glupi, kao djeca u vrtiću, nacrtao vam netko Santinia i mislite da se zato treba igrati s dva napadača... nije bitno tko je drugi napadač, nije bitno... čak ako i igraju obojica, opet nebi imali istu ulogu na terenu, Santini može biti targetman, a Mierez taj koji radi širinu svojim kretnjama... odustanite od jebene igre skrilima s igračima koji nisu krila...

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Mar 03, 2021 5:37 pm

Ekipa koja nama po profilu igrača koje imaju i stilom igre nikako ne odgovara ajd malo su mekši pod Oreščaninom

Post Reply