31.k: Rijeka - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Centarhalf
Reactions:

31.k: Rijeka - Osijek

Post by Centarhalf » Thu Apr 22, 2021 7:58 am

Nedjelja, 25.04.2021; 17:00 Rujevica

Zaper i Laslo out zbog kartona, Caro, Guti, Milos, Grezda, Ndockyt, Brlek ozljede. Vraca se Jugovic.

Nakon dinama bit ce energetski jako zahtjevna utakmica, ali izbora nema - igra samo pobjeda!

Rijekomotiva bez Gnezde Cerina zbog kartona
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

drvoznanja
Reactions:

Re: 31.k: Rijeka - Osijek

Post by drvoznanja » Thu Apr 22, 2021 11:56 am

Trebamo li promijeniti formaciju u 4 igrača u zadnjoj liniji i na taj način "čuvati" jednog stopera, ako ne računamo mladog Barišića. Ili nastavljamo ovako do daljnjeg, a tek u slučaju nove ozljede ili kartona nešto mijenjamo?
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Thu Apr 22, 2021 12:16 pm

Nadam se da Erca počinje

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Apr 22, 2021 12:54 pm

mogli bi ih ISPREKIDIRAT ,onaj nevistić je rupetina žešća u izlasku na centaršuteve
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Apr 22, 2021 1:40 pm

Jovic glavni sudac, a VAR opet Zebec (nema utakmice da ovaj nije tu)
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Timeless
Reactions:

Post by Timeless » Thu Apr 22, 2021 2:26 pm

Pa situacija je ovakva da ako ne pobijedimo doviđenja smo s prvenstvom.Dinameto će razbucati turad tj.ajdučiju u zaostaloj utakmici i mi moramo nadoknaditi 6 bodova zbog lošijeg međusobnog omjera i ako ne uspijemo smatram da je ova sezona neuspješna.U 2020. godini je na ekipu skureno oko 140 mil. kn...nije stvar samo u financijama, ali i po imenima nemamo lošu ekipu,naprotiv za razliku do ostatka lige koji se krpao posudbama i daj šta daš.Bjelica je među rijetkima imao tu privilegiju da si slaže ekipu kakvu želi i da dajemo za odštete... vjerojatno će mu ekipa ove sezone koštat oko 160 mil. kn, ako ne i više jer potrošnja nam sigurno nije pala. ALI možemo mi prdit šta god želimo ali nama će ova sezona biti još jedna kao PODBAČAJ.... Europa ništa, trofeji ništa... sliiedeće sezone ista razina europskih natjecanja kao i rijeka koja je potrošila 40% manje love, s time da su oni nositelji a mi opet krećemo od ničega/početka.Makar da smo pogurali taj kup.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Apr 22, 2021 2:32 pm

Ima jos 15 bodova poslije ovoga kola, tko kaze da ce biti odluceno i ako ne pobjedimo? Sve Nostradamusi ovdje... Tko je rekao da ce se Dinamo prosetati i dobiti Sibenik u Sibeniku, ili da ce im taj Sibenik uzeti 3 boda u Maksimiru. Opustite se i gledajte utakmice za utakmicom i dok ima jos teoretske sanse nadajte se da mozemo biti prvi.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Apr 22, 2021 2:35 pm

Neuspjesna sezona.... Krute mazo...
:ave:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Nivarox
Reactions:

Post by Nivarox » Thu Apr 22, 2021 2:41 pm

Timeless wrote:
Thu Apr 22, 2021 2:26 pm
U 2020. godini je na ekipu skureno oko 140 mil. kn...
Pričaš gluposti, 140m kuna je ukupni proračun kluba sa školom nogometa, B ekipom, plaćama trenera i stožera i ostalih zaposlenih..

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Thu Apr 22, 2021 2:42 pm

Timeless wrote:
Thu Apr 22, 2021 2:26 pm
Pa situacija je ovakva da ako ne pobijedimo doviđenja smo s prvenstvom.Dinameto će razbucati turad tj.ajdučiju u zaostaloj utakmici i mi moramo nadoknaditi 6 bodova zbog lošijeg međusobnog omjera i ako ne uspijemo smatram da je ova sezona neuspješna.U 2020. godini je na ekipu skureno oko 140 mil. kn...nije stvar samo u financijama, ali i po imenima nemamo lošu ekipu,naprotiv za razliku do ostatka lige koji se krpao posudbama i daj šta daš.Bjelica je među rijetkima imao tu privilegiju da si slaže ekipu kakvu želi i da dajemo za odštete... vjerojatno će mu ekipa ove sezone koštat oko 160 mil. kn, ako ne i više jer potrošnja nam sigurno nije pala. ALI možemo mi prdit šta god želimo ali nama će ova sezona biti još jedna kao PODBAČAJ.... Europa ništa, trofeji ništa... sliiedeće sezone ista razina europskih natjecanja kao i rijeka koja je potrošila 40% manje love, s time da su oni nositelji a mi opet krećemo od ničega/početka.Makar da smo pogurali taj kup.
Koliko kosta Dinamova ekipa? Jebeni Gvardiol je otisao za 20 M eura,mi da bi uzeli tu lovu moramo prodat 5,6 igraca iz prvih 11. Prvi put u povjesti smo drugi(jos nije gotovo) ,15 bodova ispred Rijeke.Ispali smo od Basela,ali je Bjelica tada tek dosao,iz kupa smo ispali od Rijeke ne od Cibalije.Bjelica ima odrjesene ruke za dovodjenje igraca,ali nema neogranicen budjet,pa ovi lopovi su uzeli igrace iz hnl-a za 10M eura u par dana.
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

Post Reply