33.k: Gorica - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
DiskoVrucica
Reactions:

Re: 33.k: Gorica - Osijek

Post by DiskoVrucica » Fri May 07, 2021 9:16 pm

Samo da nitko nije ozljedjen...

russell
Reactions:

Post by russell » Fri May 07, 2021 9:17 pm

Kempes wrote:
Fri May 07, 2021 9:09 pm
russell wrote:
Fri May 07, 2021 9:06 pm
Ovi su nas izjebali ove godine čudo jedno. Bjelku bi bilo bolje da prestane srat okolo i skoncentrira se na to da izgledamo ko kurac
tko nas je izjebao ove godine? o čemu pričaš?
izjebali nas u jednoj utakmici, u drugoj nam poništili čisti gol za pobjedu, a ova se nije smjela ni igrati.

nema se šta Bjelici zamjeriti. taman da je i sve čisto do sada, opet svaki trener smije imati "crnu mačku", al nama su crna mačka suci skupa s međugorskim glavatim okotom.
Kad kazem da su nas izjebali ne mislim nikako drugačije nego da smo izgubili bodove.

A čisto da ti pisem kontru jer si nevjerojatan,mogu postaviti to ovako. Dva puta smo izgubili, jedan remi i dobili smo slucajno golom u zadnjoj sekundi.

Poanta je da smo na jebenoj gorici izgubili 100 bodova. Ne razumijem zašto se moras odmah kacit.

Istok
Reactions:

Post by Istok » Fri May 07, 2021 9:20 pm

Jebem ti nogomet, ovo bi bilo bolje da se bacao novčić na početku za pobjedu ko i neka stara vremena...
Nadam se da sutra kad se tijela ohlade, ne ostanemo bez još 3-4 igrača...
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Fri May 07, 2021 9:30 pm

Smisla komentirat igru, pojednice, Bjelicu...nema
Danas se nije nista moglo odigrati i to su po svemu neregularni uvjeti! Da smo i pobjedili razmisljao bi jednako!

Okrecmo se iducucoj sezoni definitivno, sto se tice prvenstva mislim da je maksimum izvucen, nagodinu moze samo bolje!
Ti si ljubav najveća... :k:

gille
Reactions:

Post by gille » Fri May 07, 2021 9:31 pm

Lufus wrote:
Fri May 07, 2021 9:15 pm
I Mierez izašao šepajući.
Treba ga obavezno odmorit ,lik je odigrao skoro sve tekme otkako je dosao. Ne treba sad riskirat neku njegovu ozlijedu , ipak je nasa daleko najskuplja akvizicija.
Last edited by gille on Fri May 07, 2021 9:49 pm, edited 1 time in total.
+++ I KRCAT STADION , BAKLJE SE PALE , I RULJA BODRI BIJELO-PLAVE ,
JA VOLIM OSIJEK , I KOHORTU , JA VOLIM GRAD POKRAJ DRAVE !! +++

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri May 07, 2021 9:32 pm

russell wrote:
Fri May 07, 2021 9:17 pm
Kad kazem da su nas izjebali ne mislim nikako drugačije nego da smo izgubili bodove.

A čisto da ti pisem kontru jer si nevjerojatan,mogu postaviti to ovako. Dva puta smo izgubili, jedan remi i dobili smo slucajno golom u zadnjoj sekundi.

Poanta je da smo na jebenoj gorici izgubili 100 bodova. Ne razumijem zašto se moras odmah kacit.
jasno je da smo daleko od izvrsnog nogometa i posve je jasno da ima i razloga za kritiku i dosta prostora za napredak. ali ajmo se bar jednom složiti da i drugi igraju za kurac i to za ajme kurčinu pa im se otvara vrata do pobjede ili sudačkim navlačenjem, svaki prekid za jedan tim, svaki krivi pogled je prekršaj u korist tog tima, sve se radi da taj tim pobjedi i kada igraju za kurčinu nad kurčinama.

gledaj to ovako, ako profesor hoće srušiti nekoga na ispitu, onda će ga i srušiti. otkad to mi moramo igrati nogomet kao faking city koji je za obranu i zadnjih 4 u zadnjoj liniji potrošio više nego cijela bosna i hercegovina na svoju državnu obranu. ja se ne zajebavam, city je u svoje obrambene igrače uložio više nego što je državni budžet bih za njihovu obranu. koliko mi moramo uložiti para da to bude muzika od igre za svačije uši da nam suci i mašinerija ne bi mogli ništa? kupilo jednog i po igrača, pola ih doveli free transfer, aa joooj ne do bog da igramo za kurac! ponavljam, nekome je i to dovoljno, zabit ćemo lakat protivničkom igraču u 16ercu dok ulazi lopta u gol i nikom ništa, a drugi ne smiju ni prići u 16erac tog suparnika, i nedo booooggg da ne pomakneš loptu za 18 centimatara od mjesta prekšraja, jer će sudac vratiti ponovo izvođenje 410770157017074102371240 puta u utakmici da se protivnik stigne namjestiti i parkirati vozni park autobusa.

da li smo pobjeđivali hrpu puta i pri tom odigrali za kurac. paaa jesmo, to je istina, al opet baš taj gol kojeg spominješ Grgića, "slučajno u zadnjoj sekundi" je bio plod odlične akcije. zašto su uvijek drugi bolji, ako oni zabiju na muletinu neki gol, a mi kada i zabijemo na muletinu, puj pik ne važi? neee. mora biti tika taka da se i gvardioli digne kita, i da cruijf uskrsne.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri May 07, 2021 9:36 pm

gille wrote:
Fri May 07, 2021 9:31 pm
Lufus wrote:
Fri May 07, 2021 9:15 pm
I Mierez izašao šepajući.
Treba ga obavezno odmorit ,lik je odigrao skoro sve tekme otkako je dosao. Ne treba sad riskirat neku njegovu ozlijedu , ipak je nasa daleko najskuplja akvizicija.
točno. i to već odmah. jebe mi se za lokomotivu. zar trebaju njega polomiti tjedan dana prije realizacije njegovog transfera?????? zajebite ovu sezonu. dobro je došla bila je dobar "lakmus papir" da znamo di smo i šta smo, i šta nas čeka i da na sve moramo biti spremni. zajebite sve, neka lopa, guti, ježina, pilj, latković, taj sekulić svi koji nisu juniori iz B ekipe ODMAH budu priključeni prvom sastavu. dosta je bilo, naše se može lupati do iznemoglosti i razbijati arkade. drugi vrište ko pičketime i kopile iz reke odmah vadi kartone za minimalne startove.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Fri May 07, 2021 9:36 pm

Nažalost, nakon ovakvih uvjeta kakvi su bili, nema smisla nešto previše komentirat nogomet i našu igru. Ne treba se izvlačit na teren jer su uvjeti bili isti i njima i nama. Oni su zabili gol, mi nismo, i treba im čestitat na pobjedi. Pored toga, svi ćemo se složiti da to nisu uvjeti na kojima treba igrati nogomet.

Očito je da smo u velikom padu i, rekao bi, krizi. Na kraju ćemo dopustiti Dinamu da prvenstvo osvoji sa velikom razlikom. Moramo se vratiti na pobjednički kolosijek jer ne bi valjalo da sezonu završimo u lošem raspoloženju i sa lošim rezultatima.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri May 07, 2021 10:12 pm

Fascinantno je kako su veliki antimamićevci odjednom opet postali veliki Dinamovci, čim su malo ugroženi bili... Odmah se slave pobjede i naši kiksovi, Mamići kao da ne postoje...

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Fri May 07, 2021 10:20 pm

anger--
3vilP wrote:
Fri May 07, 2021 10:12 pm
Fascinantno je kako su veliki antimamićevci odjednom opet postali veliki Dinamovci, čim su malo ugroženi bili...
Ma nisu to antimamicevci, to je obicna žgadija..oni najvise iskacu na komentarima i sl. Ja ih osobno ne shvacam ozbiljno!
Pa pravi ZG purgeri dinamovci, antimamicevci, se srame ovakvog Dinama, pa ti veliki dinamovci su ugl neku šupljoglavi zagrepcani s hrpom piljevine u glavi, neki mulavi slavonci koji su veliki dinamvci jer su veliki Hrvati, to su dalje kojekavi likovi iz Kutine i selendri okolo, likovi iz Bedekovcine i slicnih pripizdina!
Al da iskacu takvi, iskacu..prije ih nije bilo na mapi kad su bili u sigurnoj zoni!
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply