33.k: Gorica - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

33.k: Gorica - Osijek

Post by Centarhalf » Mon May 03, 2021 1:11 pm

Petak 7.5.2021; 19:10; igraliste u Gorici

Gorica bez Babeca i Suka, mozda i bez Lovrica.

Mi nemamo suspendiranih, a znamo svi vec tko redovno izostaje zbog ozljeda. Jedino status Jugovica treba definrati.
Last edited by Centarhalf on Wed May 05, 2021 2:35 pm, edited 1 time in total.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: 33.k: Gorica - Osijek

Post by bijelo-plavi1988 » Mon May 03, 2021 1:57 pm

I pocinje utakmica u 19:10 kao nekada crtani filmovi prije dnevnika :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon May 03, 2021 2:45 pm

Ako Hajduk kojim slucajem pobjedi Dinamo u srijedu, u Goricu treba ici odmorit neke igrace! Sezona je bila duga, korona pauza, nekima stvarno treba odmor, vidite da stalno imamo neke ozljede!
Protiv Sibenika izac u kombiniranom sastavu, a onda u Zagrebu protiv Lokomotive u full sastavu napunit ih ko sirotinju i ispratit u 2. ligu!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon May 03, 2021 2:54 pm

jopa332 wrote:
Mon May 03, 2021 2:45 pm
Ako Hajduk kojim slucajem pobjedi Dinamo u srijedu, u Goricu treba ici odmorit neke igrace! Sezona je bila duga, korona pauza, nekima stvarno treba odmor, vidite da stalno imamo neke ozljede!
Protiv Sibenika izac u kombiniranom sastavu, a onda u Zagrebu protiv Lokomotive u full sastavu napunit ih ko sirotinju i ispratit u 2. ligu!
Wtf? Mislis ako Dinamo dobije Hajduk...?

Ako Hajduk i Rijeka dobiju Dinamo maksimalno do kraja pa se nadati da ce kiksati u Gorici...
Jel moguce da vam je bitnije da Rijeka ostane bez Europe nego da mi (makar i cudom) uzmemo naslov?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Mon May 03, 2021 3:10 pm

Jebala vas pustanja, odmaranja i ostale pizdarije... Pa zar nam je isto da sezonu sotonisti zavrse sa +10 u odnosu na nas ili recimo +4, meni nije, i mislim da nije ni Bjelici. Psiholoski nam je bitno itekako!

Nek se oni tuku pa nek bude tko koji hoce a meni je uvijek bitno da Osijek pobjedi, kak se netko moze natjerat da navija protiv svog kluba ja ne razumijem pa makar nam nista bodovi ne znacili.
Ne brinite se za Rijeku, pa ti ce se ugurat među prva cetiri svakako kao sto ce i sestrica ostati u ligi, sta trosite energiju na gluposti!
Ti si ljubav najveća... :k:

bokios
Reactions:

Post by bokios » Mon May 03, 2021 4:15 pm

Mislim da je Bjelici svakako cilj ako je ikako moguće ne zaostati u njegovom dijelu mandata, a znamo da je krenuo s -8.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon May 03, 2021 5:05 pm

Priče o puštanju trebaju završiti. ja bi malo da svi resetiramo svoje stavove oko gorice. možemo mi ne voliti ili mrziti rijekomotivu ili što god želite, no razmislite svi dobro. klubovi tipa gorica, belupo, inter, rudeš, varaždin, pa dragovoljac ako bi ušao, su DEAD WEIGHT u ovoj ligi.

to da li će gorica ili rijekomotiva ući u europu NIJE NAŠA BRIGA. međutim, ovi drugi uđu u europu, dobiju novce za ulazak u skupine EL, to je njima KAP U MORU. to da se dogodi s goricom, u kojoj igrači većinom imaju između 50 000 i 100 000€ godišnje, njima bi to bio jebeni boost.

dalje, ne volili ili mrzili rijekomotivu, svi mi jako dobro razumijemo otprilike nogometnu scenu, navijačku scenu i sve dok rijekomotiva ima svoju navijačku masu, a ima je, to što ona lignjusina od njihovog predsjednika radi, ne može nikako biti na duge staze. mi želimo ligu u kojoj svako svakog može dobiti, a oni će s vremenom postati opet klub u kojem neće navijači tolerirati da ih sotonisti trpaju, niti će prolaziti sudačke makinacije kao što prolaze protiv gorice, belupa i svih ostalih klubova koji su dead weight u ligi jer nemaju NIKAKVU KRITIČNU MASU, NEMA NAVIJAČA KOJI ĆE DIĆI PRAŠINU kao npr. poritiv gorice i sudačke krađe kada su okrenuli u 4:3 ili jučer kao protiv belupa, buni se dva tri igrača, buni se goda koji je fauliran, stranci mogu napraviti glupe face, a onaj klaun na njihovoj klupi koji inače vrišti i skače ko majmun na speedu i ako se krivo dosudi aut u utakmici protiv bili kojeg suparnika, prekjučer neobjašnjivo tih i miran jer očekuje njegovo međugorsko božanstvo da se opet ukaže u zg i sutra njega ustoliči na klupu sotonista i rep'sentacije.

znači, kada je gorica u pitanju vrijedi ono: pazi što poželiš da se ne ostvari, ne treba nam još jedan belupo u ligi, da je to istra, zadar, šibenik, cibalija, koja ima neku kritičnu masu, ok, a ne faking gorica koja bi zbog tih euro nastupa mogla dobiti neku lovu, ojačati i biti dovoljno jaka da nama izbije bodove i dovoljno nebitna da moraju spustiti gaće pred želvom.

mi protiv gorice trebamo eksperimentirati i iskušati neke mlađe igrače i one koji su manje igrali, ali i dalje s ciljem da ih pobjedimo. ne treba nam belupo 2 i jedino što se meni sviđalo u svezi njih je bio Dambrauskas i što se mene tiče želim im da nestanu kao kamen ingrad.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon May 03, 2021 5:22 pm

Zgazi još i ove pa da skroz poludim :drink: :punch:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon May 03, 2021 6:40 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Mon May 03, 2021 2:54 pm
jopa332 wrote:
Mon May 03, 2021 2:45 pm
Wtf? Mislis ako Dinamo dobije Hajduk...?

Ako Hajduk i Rijeka dobiju Dinamo maksimalno do kraja pa se nadati da ce kiksati u Gorici...
Jel moguce da vam je bitnije da Rijeka ostane bez Europe nego da mi (makar i cudom) uzmemo naslov?
Osobno, 10 bodova iza Dinama, Rijeka bez Europe i Lokomtoiva u 2.HNL, vise nego 6 bodova iza Dinama, Rijeka u Europi i Lokomotiva u 1.HNL...
Za 3 mjeseca se niko vise nece sjecat jesmo bili 6 ili 10 bodova iza Dinama, isto kao sto se niko ne sjeca jesmo prosle godine bili 3 ili 4 kad smo izgubili od Lokomotive! Ista stvar i sada, kad smo igrali X sa Dinamom, Rijekom i Varazdinom, vise se niko nece sjecat jesmo bili 6 ili 10 bodova iza...
Mozda grijesim, ali Rijeka i Lokomotiva su jedni od glavnih krakova te mafijaske hobotnice, ako to sada prerezemo, samo nam sanse rastu sljedece godine. Nije to samo Rijeka i Lokomotiva, puno je dublje to. Jer onda Dinamo ne moze poslat mladog igraca u Lokomotivu na posudbu pa ga za godinu dana vratit, jer je to jebenooooo iskustvo koje taj mladi igrac dobije, a vidjeli ste sta je Bjelica reko, nase igrace ne zele nigdje, pa kako se onda borit protiv toga?? Ista stvar i Rijeka, nije to samo Rijeka i Europa, nego Dinamova distribucija i kupovina igraca koji su vec igrali Europu koje oni kupuju...
Da se razumijemo, niko sretniji od mene da Dinamo izgubi sve do kraja, ali to nema sanse uz cijelu njihovu masineriju, jednostavno nece oni to dopustit da Dinamo istopi ovu prednost!
I nitko ne govori o pustanju, pa nece Bjelica uc u svlacionicu i rec e decki idemo mi izgubit danas, nego jednostavno dat priliku nekim mladjim igracima koji se nisu naigrali ove godine!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue May 04, 2021 9:51 am

Protiv Gorice ocekujem da bi mogla biti promjena formacije, a da bi Jurcevic i Gyurcso mogli startati na lijevoj strani, a desno bi mozda i netko od mladih mogao dobiti priliku s obzirom da je Silva jedina opcija. Sa stoperima mislim da nece biti nekog carobiranja jer se ni nema sto previse carobirati, eventualno Guti da udje s Miletom u paru. Vukovic, Pilj i Lopa bi mogli imati ozbiljnije minute, ovisno na kakvoj je razini treninga Grezda mozda i on dobije koju minutu. Erceg bi mogao biti u prvih 11, a sto se Miereza tice mislim da ga nece previse odmarati jer mu zeli dati priliku da sto vise utrpa do kraja sezone. Zanimljivo ce biti vidjeti i hoce li i kako koristiti Santinija, jer ako opet dobije samo 10 minuta mislim da bi to mogao biti jasan znak da on nece ostati kod nas i sljedece sezone.

U svakom slucaju ozbiljniju redukciju minutaze ocekujem za reprezentativce Zapera, Lasla i Bohara

P.S. naknadno vidim da je kapetan druge momcadi desni bek (barem po Transfermarktu jer ne pratim bas 2. ekipu), pa mozda on dobije sansu do kraja sezone u nekim utakmicama.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply