34.k: Osijek - Šibenik

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Post Reply
Kempes
Reactions:

34.k: Osijek - Šibenik

Post by Kempes » Sat May 08, 2021 2:05 pm

11.05.2021. 19:05

Kaže Bjelica kako i dalje imamo cilj da Mierez ostane najbolji strijelac lige a Ivušić golman s najviše čistih mreža.

Pa jel nije prvi već najbolji strijelac lige, a Ivušiću već igra matematika, ne mora ni braniti naredna tri kola i postotak čistih mreža tj. omjer primljenih golova i odigranih utakmica se ne može pokvariti.

minvajl, 15.05.2021. 19:05 igramo protiv sotonjarske sestrice koja već sada jedva drži stolicu i ladno joj možemo utjerati kurčinu.

zadnje kolo se igra 22-23.

PRVO: imamo hrpu ozljeđenih igrača i još dosta onih koji su "načeti"
DRUGO: ovi koji nisu načeti ne moraju stvaaarno više igrati 3 utakmice u 8 dana.
TREĆE: idemo konačno isprobati neke igrače iz B ekipe

Šibenik je osigurao opstanak, mi ne možemo ni gore ni dolje...
postaviti kombinirani sastav, a onda protiv lokomotive opet najjači mogući.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

LegaLega031
Reactions:

Re: 34.k: Osijek - Šibenik

Post by LegaLega031 » Sat May 08, 2021 2:13 pm

Nemamo nikakve šanse pa Kempes može otvorit topic :rotfl:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat May 08, 2021 4:15 pm

LegaLega031 wrote:
Sat May 08, 2021 2:13 pm
Nemamo nikakve šanse pa Kempes može otvorit topic :rotfl:
Kako ne? Mi dobijemo sve, a Dinamo izgubi sve, cak mogu jednom i X odigrati i mi opet prvaci :mrgreen:

Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se snaci stoperi Gutti i Cheberko, jer druge nemamo. Skoric ima 3 zuta, a Loncar, Barisic, Caro su ozlijedjeni. Tako da ovaj puta sigurno igramo sa 4 iza.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Sat May 08, 2021 5:30 pm

Ivušić - Jurčević, Guti, Cheberko, Bočkaj - Pilj, Žaper, Kleinheisler, Vuković- Bohar, Santini. :mrgreen: po nekoj mojoj procjeni, vjerojatno neću puno fulat kad nemamo ni 15 zdravih

MakiSl
Reactions:

Post by MakiSl » Sat May 08, 2021 5:32 pm

Mislim da će Ivušić braniti do kraja, pošto do sada ima sve minute. Pa neka i to ostane upisano. Ako negdje usput ne zaradi žuti, koji bi mu bio treći.
:sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat May 08, 2021 7:12 pm

BirtijaOS wrote:
Sat May 08, 2021 5:30 pm
Ivušić - Jurčević, Guti, Cheberko, Bočkaj - Pilj, Žaper, Kleinheisler, Vuković- Bohar, Santini. :mrgreen: po nekoj mojoj procjeni, vjerojatno neću puno fulat kad nemamo ni 15 zdravih
Ma Mierez ce igrati kao i Silva vjerojatno, a ni na Lopu ne treba zaboraviti :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun May 09, 2021 9:00 am

Ma kakvi...

Ježina - Benić - Karamatić (Uwem) - Guti - Cheberko - Jurčević - Vuković - Pilj - Latković - Santini - Beljo.

naravno, da neće biti tako jer vjerovatno ih još nije ni pozvao da treniraju s prvim sastavom što je doista šteta.
a bolje da odmori core ekipe pa da uđu maksimalno odmorni protiv lokomotive.

a ovo je jedinstvena prilika da Beljo na terenu odigra skupa s igračem koji je njemu najsličniji i od kojeg jebeno puno može naučiti, a to je Santini. Naravno da može puno naučiti i od Miereza, ali Mierez ima daleko veći radijus kretanja, puno niže težište i naravno bolje mijenja smjer kretanja... Santini je ipak po profilu sličniji i sigurno su preslični možda igrači da igraju zajedno u jednoj utakmici, ali baš zato da dečko nešto nauči bi trebali zajedno odigrati u ovih nekoliko utakmica.

Igor Silva je mogao odigrati nastavak protiv Gorice, jer je još bio vruć, sada mu je garant ruka kao lubenica i ne kontam zašto biti glup i njega gurati u vatru, Benić ima 21 godinu i ajde sada dat dečku tri utakmice do kraja sezone da se bar s jednim igračem bude načisto. Također bi dao priliku i Latkoviću jer je najkonstantniji naš igrač u ove dvije sezone i isto će ove godine 21. Također, dati priliku i Kuprešaku ako je moguće.

Protiv lokomotive stavit opet najjači sastav, a onda protiv istre staviti praktički juniore. bar većinu, što će im biti odlična priprema za finale juniorskog kupa koje igraju 4 dana kasnije.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon May 10, 2021 2:23 pm

MIEREZ I IGOR SILVA SPREMNI ZA ŠIBENIK

Nakon susreta u Velikoj Gorici ostale su neke nedoumice glede ozljeda Igora Silve i Ramona Miereza. Igoru Silvi pri jednom padu u ranoj fazi utakmice stradao je prst na ruci. U TV prijenosu slika ozlijeđenog prsta uopće nije izgledala lijepo, ali klupski liječnik dr. Ivan Lovrić na licu mjesta popravio je štetu. Namjestio je gadno iščašeni prst, pa je Brazilac odigrao susret do kraja, a nije upitan ni njegov sutrašnji nastup protiv Šibenika. Sve u klubu, a i navijače bijelo-plavih, vjerojatno je oblio hladan znoj u samoj završnici susreta kada je na natopljenom travnjaku s bolnom grimasom ostao ležati prvi strijelac Ramon Mierez. Čudno je što sudac Ivan Bebek u toj situaciji nije dosudio prekršaj, iako je start igrača Gorice bio vrlo opasan. Mierez je po završetku susreta šepajući, uz pomoć Gutija i jednog Osijekovih fizioterapeuta, napustio travnjak. Nije to bio ugodan prizor, ali pokazalo se kako Argentinčeva ozljeda nije teže prirode, pa će i on biti na raspolaganju treneru Nenadu Bjelici za susret protiv Šibenika.

http://www.glas-slavonije.hr/463661/6/K ... m-uvjetima
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon May 10, 2021 5:15 pm

Ni nakon pressice nemam pojma koji bi sastav trebao biti za sutra.

Sudi Vidulin, a VAR je Pajač.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

malta
Reactions:

Post by malta » Mon May 10, 2021 6:16 pm

Vraća se Barisic

Post Reply